Total entries in catalog: 72
Shown entries: 41-50 Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Pridėta: 30.03.2015, 18:05
Du gyvenimai / To Liv / Two Lives / Zwei Leben Šios tikrais istoriniais faktais paremtos juostos tema šiandien skamba itin aktualiai. 1990-ieji. Norvegijoje gyvenanti Katrin – karo vaikas: jos motina norvegė, tėvas – nacių okupacinės armijos kareivis, išaugo ji Vokietijos Demokratinės Respublikos vaikų namuose, jai pavyko pabėgti iš sovietinio bloko ir po ilgų paieškų rasti mamą. Jau 20 metų ji ramiai gyvena motinos gimtinėje su mylimu vyru, dukra, anūkėle ir, žinoma, mama. Idilę sugriauna ambicingas teisininkas. Jis tiria vadinamųjų Lebensborno vaikų – vaikų, atimtų iš tėvų ir užaugintų našlaičių namuose vien todėl, kad gimė Antrojo pasaulinio karo metu iš norvegių moterų ir vokiečių okupantų ryšio. Teisininkas nori, kad Katrin su mama Žmogaus Teisių Teisme Strasbūre liudytų prieš Norvegijos valstybę. Sukrėsta Katrin pradeda naršyti po savo praeitį.
Peržiūrų: 1218Komentaru: 0
Pridėta: 30.03.2015, 18:00
Loftas / The Loft

Penki vedę draugai: sveikas psichiatras Chrisas, jo netikras brolis Pilypas keistai, apsėstas sekso architektas Vincent, alkoholinių gėrimų ir negražus riebalų Marty ramybės Lukas nusprendžia pašalinti jaukus butas, kad nebūtų paleisti aplink viešbutį ir periodiškai sugrąžinti mergaites ir paslaptyje nuo savo žmonos meilužį pataikauti įsimylėjęs malonumų. Tai puiki idėja pasiūlė bebaimis Solitary Man Vinsentas, į kurią visi kiti sutiko su malonumu.
Vyrai pakeisti, nieko žmona nėra atspėti, ir todėl būtų daugiau, jei vieną kartą išnuomotame bute rado kruviną lavoną ant lovos mergaitė ir kruvinų gąsdinančių žodžius galvūgalio. Nebuvo tikimasi Tokia įvykių eiga, draugai pradeda įtarti viena kitai baisi žmogžudystė. Ir daugiau laiko praeina, tuo daugiau žmonės yra atskleista šių šalių, kad niekas nežinojo.

Peržiūrų: 2246Komentaru: 0
Pridėta: 28.03.2015, 21:51
Mergina, kuri žaidė su ugnimi / The girl who played with fire / Flickan som lekte med elden Milijonų detektyvinės "Millennium" trilogijos gerbėjų visame pasaulyje dievinama mergina su drakono tatuiruote – Lisabeta Salander grįžta į kino ekranus! Jau ne sykį įrodžiusi, kad su ja geriau nejuokauti, kietą charakterį mergina pademonstruos ir antrojoje kino trilogijos dalyje "Mergina, kuri žaidė su ugnimi". Šįkart į rankas ji paims degtukus ir įkurs pragarišką keršto ugnį visiems pasikėsinusiems į jos ramybę. Tie patys ir nauji nestandartiniai, charizmatiški personažai, iš spintos lendantys praeities skeletai ir naujos intriguojančios paslaptys – siužetas įtraukia ir nebepaleidžia iki pat užgęstant kino ekranui. Įtampos ir intrigų nestokojantis detektyvas "Mergina, kuri žaidė su ugnimi" sukurtas remiantis pasauliniu švedų rašytojo Stiego Larssono to paties pavadinimo bestseleriu. Principingasis žurnalistas ir "Millennium" laikraščio leidėjas Mikaelis Bliumkvistas kaip visuomet imasi tik sudėtingiausių ir rimčiausių temų. Šįkart jis rengiasi išspausdinti straipsnį, demaskuojantį didelį sekso vergijos tinklą tarp Rytų Europos ir Švedijos, su kuriuo susiję aukštas pareigas užimantys švedų visuomenės, verslo ir politikos atstovai. Bet straipsnis redakcijos taip ir nepasiekia – išvakarėse randami žiauriai nužudyti du straipsnį ruošę žurnalistai. Tačiau Bliumkvistą dar labiau sukrečia antroji netikėta žinia: ant ginklo, kuriuo nužudyti žurnalistai, palikti pirštų atspaudai priklauso serijinį žudiką kadaise jam surasti padėjusiai merginai su drakono tatuiruote – Lisbetai Salander! Įsitikinęs merginos nekaltumu Bliumkvistas pradeda nepriklausomą tyrimą ir netrukus aptinka tai, ko tikrai nesitikėjo rasti... Pagrindinius juostos vaidmenis nepaprastai įtaigiai įkūniję aktoriai Noomi Rapace ir Michaelis Nyqvistas po "Millenium" kino trilogijos buvo tituluoti Švedijos numylėtiniais ir netgi tapo geidžiamiausiais kino naujokais už Atlanto – abu pradėjo karjerą Holivude: Naoomi dabar filmuojasi filme "Šerlokas Holmsas 2", o Michaelis – "Neįmanomoje misijoje 4".
Peržiūrų: 1334Komentaru: 0
Pridėta: 27.03.2015, 15:45
Susikaupk / Focus

Kalba: Lietuvių

Į naują romantišką filmą apie komedija režisierius Jonas upės Glenn Ficarra veikėjų žanro atlikti Nicky SPURGEON ir Jess. Jis - išlenkimas, kuris turi didelę patirtį šiais klausimais. Ji - jauna ir žavinga jauna mergina, kurie tik pradeda mokytis nelegalią nujunkymo pinigus iš paprastų žmonių. Likimas duoda du iš jų, Nicky karto nusprendžia, kad ji yra vertas savo dėmesį į profesinės veiklos srityje. Jis mano, jai jo padėjėjas Jess ir skiria visas meno nuosavybės kortelės gudrybės potvarkius. Tačiau mūsų herojus pradeda įpareigoti ne tik už pinigus ir dėmesio troškimą, jie įsimyli ir bangų gaubia pojūčius. Nicky visada vyko iš meilės, bet jis pasivijo jį ir niekur eiti.

Romos kunkuliuojantis emocijų ir jausmų precedento, bet kažkokio keisto metu ji buvo per dviejų sukčiai bei su jais bendradarbiaujančių nešvaraus sumušė. Bet gyvenimo juos duoda vėl, bet dabar tai skirtingi, nes jie yra priešingose ​​pusėse vienas nuo kito, o dalyvauti toje pačioje sukčiai. Ar jausmai viršenybę mūsų herojai ar visi tos pačios aistros, kaina yra stipresnis?!

Peržiūrų: 12202Komentaru: 0
Pridėta: 25.03.2015, 14:17
Pokerio naktis / Poker Night

Mažame miestelyje Worth, kad Indiana, vietos policija ketina žaidimas pokerio, bendrauti su kolegomis, prisiminti senus darbus ir Pasigirkite naujokams. Naujienos detektyvas Jeter girdėjote daug, kad naktį, ir išėjo iš stalo, yra iš maniakas gniaužtų. Dabar naujokas turės savo patirtį, kurią jis galės pasidalinti su kolegomis, jums tereikia likti gyvas.

Peržiūrų: 1607Komentaru: 0
Pridėta: 17.03.2015, 15:17
D.O.A.

Dexter Kornelio, anglų profesorius tampa įsivėlė į žmogžudysčių, susijusių su žmonių aplink jį serijos. Dexter turi gerą priežastį norite rasti žudiką, bet neturi daug laiko. Jis mano pagalbos ir komfortą vienos iš jo studentas, Sydney Fuller.

Peržiūrų: 1183Komentaru: 0
Pridėta: 10.03.2015, 16:02
Katino nužudymas / Murder of a Cat

Clinton - berniukas gyvena savo motinos, kuri gamina ir smulkaus plastiko rūsyje. Jo geriausias draugas - 17-metų kot.Koshka nužudyti. H. Clinton nusprendė žaisti detektyvas. Tai paaiškėja, kad katė gyveno dvigubą gyvenimą, ir vėl vyks - Greta, kurie galvoja, kad jie yra katė. Ji - jauna mergina, kurie gyvena namuose pilna vyresnio amžiaus žmonėms. H. Clinton ir Greta trunka išspręsti žmogžudystė ir nustatyti blogio veiksmus vietinių parduotuvių, todėl į kačių žudymą.

Peržiūrų: 1569Komentaru: 0
Pridėta: 06.03.2015, 13:29
Drugelių kambarys / The Butterfly Room Ana – elegantiška ponia, kurios didžiausia aistra yra drugeliai. Netikėtai ji susipažįsta su dvylikos metų mergaite Alisa. Ana tampa tarsi motina Alisai, tačiau netikėtai mergaitė dingsta. Pradeda aiškėti, jog Ana turi daug paslapčių. Bet viena iš jų labiausiai gąsdinanti. Ji saugoma už užrakintų durų. Siaubo filmų žvaigždės Barbara Steele ir Rėjus Wise šiurpą keliančiame filme „Drugelių kambarys“.
Peržiūrų: 1338Komentaru: 0
Pridėta: 06.03.2015, 13:26
Išduotas pasitikėjimas / Broken Trust Sofija Anderson – pagrindinė advokatė intelektinės nuosavybės byloje prieš korumpuotą farmacijos kompaniją. Kai pagrobiamas jos mokytojas ir bosas Briusas Henšo, Sofija tampa pėstininke, siekiančia smulkiau išsiaiškinti, kokia grėsmė kilo jos bylai. Pagrindinė herojė lenktyniauja su laiku norėdama išlaisvinti Briusą ir pabėgti iš mirtinų spąstų.
Peržiūrų: 1468Komentaru: 0
Pridėta: 03.03.2015, 18:19
Sunkus nusikaltelis / Felony

Autoįvykis, kurio metu nukentėjo paauglys, sugriauna Australijos policijos pareigūno pasaulį. Trys detektyvai įsivelia į įtemptą tarpusavio kovą. Vienas yra kaltas dėl nusikaltimo, kitas bando jį dengti, o trečias bando atskleisti tiesą. Kaip toli nueis šie vyrai ieškodami tiesos?

Peržiūrų: 1521Komentaru: 0