Total entries in catalog: 11
Shown entries: 1-10 Pages: 1 2 »
Pridėta: 14.09.2017, 16:34
Tamsusis bokštas / The Dark Tower

Ziureti Tamsusis bokštas / The Dark Tower

Peržiūrų: 2360Komentaru: 0
Pridėta: 05.08.2015, 16:59
Klausk manęs bet ko / Ask Me Anything

Atsižvelgiant į gyvenimo šiandienos jaunimui žinoma imtis internete, matyt, pagrindinį vaidmenį. Paskutinį kartą kai jauni žmonės rašo apie gyvenimo sunkumus ant popieriaus lapo slaptą dienoraštį ir paslėpė juos nuo smalsių akių. Ir dabar visi visiškai kitoks.

Nieko puikus mokyklos studentas pavadintas Katie Kempenfelt yra gana modernus mergaitė. Ji paliko senus taisykles dienoraštis ir sukūrė savo puslapį į socialinį tinklą. Jame ji sako abonentams apie viską, kas vyksta su ja. Gyvenimo situacijos ji yra labai praturtino įvairiuose renginiuose, nepaisant jos jauno amžiaus. Tai kiekvieną dieną, iš neįvardytų asmuo, kuris užpildo savo dienoraštį ant slapčiausius savo gyvenimą. Reaguodama į tai, ji gavo labai daug pastabų iš skaitytojų apie tai, kas vyksta jos gyvenime. Pagrindinis veikėjas iš filmo "Paklauskite manęs apie ką nors", parašė atsakymų daug, tiek teigiama, tiek neigiama. Dienoraštis įgauna neįtikėtiną populiarumą tarp savo bendraamžių, ir jos draugai, ir nereiškia, kad dienoraščio kūrėjas, tai Cathy.

Į filmą "Paklauskite manęs apie ką nors" rodomas kaip dienoraščio skaitytojai grožio staigiai pakiltų skaičius. Visi susijaudinęs aptarti savo paskalas. Tai nėra tokioje padėtyje, ne įsukimo. Kempenfelt eina į virtualų pasaulį su apkalbos galvos, ji nori didelis naujienas. Mergina nedvejodama kalbėti apie intymių akimirkų savo artimųjų ir artimuosius, ji trokšta populiarumo ir reitingus. Tačiau netrukus mergina susitiko su savo kvailų ir neapgalvotų veiksmų pasekmes. Kokias išvadas filmo herojė "Paklauskite manęs apie ką?"

Bet tai dar ne taip toli nuo mokyklos metų pabaigoje. Bendraamžiai varžosi pokalbius, kurioje įstaiga yra būtina taikyti ir ką suknelė turėtų būti perkamos prom. Kathy nėra ypač nerimauja dėl to. Mergina nežino išvis ką jis nori būti užsiima visą savo egzistavimą. Siekiant įgyti laiko galvoti apie savo ateities karjerą, ji nusprendžia šiemet nebus taikomos universitete. Ji nori pradėti mokytis iki kitų metų. Per šį laiką, filmo herojė, "Paklauskite manęs, ko norite" planuoja galutinai apsispręsti dėl savo pašaukimo ir atsidursite šiame pasaulyje. Nepaisant to pagrindiniame puslapyje, ji peržengia vis pasiduoti blogos prisiminimus apie jo praeities gyvenimo. Bet praeitis jauna grožis netelpa su idealiu mergina.

Metams bėgant, o juostos herojė, "Paklauskite manęs apie ką nors" patiria pirmuosius jausmus meilės, santykiai baigiasi, paverčia romaną su susituokusių jaunų vaikinų. Mergina net tuo pačiu laikotarpiu yra santykį su keletu vyrų. Su savo istorijas dienoraštį internete įgauna neįtikėtiną populiarumą. Ir Kathy analizuoja savo gyvenimą ir atspindi savo klaidų jaunimo.

Filmas "Paklauskite manęs apie ką" reiškia sudėtingų istorijų savistaba paauglėms. Jauna mergina tik peržengia išmokti sunku, kaip suaugusiųjų gyvenimą. Ji susitinka su Neregėta už save meilės santykius ir išdavystės pasaulį. Apie savo asmeninį puslapį Kempenfelt pasakoja apie santykius su priešingos lyties istoriją. Ir su skaitymo grįžtamojo ryšio pagalba įvertina savo veiksmus ir daro savo pasirinkimą. Į filmą "Paklauskite manęs apie ką nors" į herojė ji išgarsino ir jauna aktorė Britt Robertson įvaizdį. Anksčiau ji taip pat dalyvavo filmų šaudymo, pavyzdžiui, "Cake" ir "Long Road".


Žiūrėti nemokamai filmą manes apie ką 2014 geros kokybės HD 720

Peržiūrų: 2863Komentaru: 0
Pridėta: 05.08.2015, 16:56
Tikra istorija / True Story

Režisierius Rupert GOOLD, mažai žinomas kūrėjas turi antrą filmą, "The True Story", kuris buvo išleistas 2014, remiantis savo istoriją nuo žurnalistės Michael Finkel atsiminimuose. Dramatiškas ir realus filmas paliečia kiekvieno žiūrovo sielą.

"Tikra istorija" papasakos apie dviejų pagrindinių veikėjų Michaelas Finkel ir Christian Longo. Nauja žurnalistas Michaelas Finkel, eilinis žmogus, kuris gyvena pats, negaliu net įsivaizduoti, kad jo miestas buvo serijinis žudikas apsimetę juo. JAV federalinė paieška ieškote tam tikrą žmogų, padariusiam daug žmogžudysčių, ne tik kiekvieną iš jų jis apsimeta Finkel. Jau daugelį metų, krikščionių buvo už JAV ribų, visa tai buvo sklandžiai ieško, jis apgavo šimtus žmonių ir atliko keletą žmogžudysčių seriją. Vis dėlto, Longo buvo nustatyta, jis buvo suimtas. Michaelas nepasidavė ramybė yra priežastis, kad jis norėjo apklausti šį žmogų.

Į filmą "True Story" herojus, žurnalistas, pasinerti į žmogžudžio gyvenime. Kaip tai žinoti, kad svetimas ragina savo vardą, įvykdyti žmogžudystę ir žudynes, jis buvo oszukiwanie žmones? Ką daryti, jei jūsų pavadinimas jau girdėjote tūkstantis žmonių? Kaip tai bendrauti su tais, kurie jums davė sau? Finkel nebuvo Stebisi, jis atėjo į susitikimą su Longo, kad būtų pažvelgti į šio asmens akis ir sužinoti, ką visi jam reikia. Sunku dramatiška istorija prasideda palaipsniui perduoti savo psichologinį trilerį. Filmas "Tikra istorija" laikoma sudėtinga, nes paveikia dviprasmiškus klausimus. Jaučiu, ką jautė pažeidėjas yra ne taip paprasta, o dar sunkiau bandyti suprasti, o ne pasmerkti. Žiauriai nužudyta jo žmona ir trys vaikai, Longo negalėjo nuslėpti dabar Finkel bando išsiaiškinti, kodėl jis tai padarė. Michaelas prasidėjo švelnesnės problemų, kurios galiausiai išaugo į didelis. Pagrindinis klausimas filmo "Tikra istorija" kodėl nusikaltėlis pasirinko žurnalisto vardą padengti savo klastingai darbais?

"Tikra istorija" - tai vienas iš nedaugelio filmų, kai kurie punktai, kurie yra labai jaudinantis. Jūs pasinerti į tikrovės pasaulį, kuris yra labai baisu. Ar Finkel rasti visus jūsų klausimus, jūs galite pamatyti dabar, žiūrėdami filmą "Tikra istorija".


Žiūrėti nemokamai filmus True Story 2015 geros kokybės HD 720

Peržiūrų: 2509Komentaru: 0
Pridėta: 29.04.2015, 20:50
Ženklas IV: pabudimas / Omen IV: The Awakening

Damien Thorn yra miręs, bet pranašystė taip pat taikoma šviesos atrodo mergina Delia. Jis priima jauną porą, Karen Genų York. Po Rudos sužino apie įtartinomis aplinkybėmis Dilii gimtadienio, ji paklausė privatus tyrėjas rasti realius tėvus vaiko.
Po to pradėjo atsirasti aplink baisi kraujo praliejimo. Rudos labai išsigando, atrodo, kad ji pasirašė prieš mirtinas prabilo. Be to, ji sužino apie savo vaiką pragarą tiesą ...

Peržiūrų: 2338Komentaru: 0
Pridėta: 24.04.2015, 18:22
Kruvina mano Valentino diena / My Bloody Valentine

Lietuvių k. 

Klasikinis siaubo filmas shot žanro ir originali tradicija tik tuo, kad veiksmas vyksta Valentino diena. Visi, kas taip garsūs filmai šią tendenciją, yra nuoseklus ir aiškus.Metams po žiauraus nužudymo penkių žmonių, grįžo iš ligoninės psichiškai nesveikas maniakas, kuris nori skandinti savo gimtajame mieste kraujo jūros ir apsvaiginti visus miršta aukų riksmus ...

Peržiūrų: 2009Komentaru: 0
Pridėta: 11.04.2015, 09:16
Nakvynės namai 3 / Hostel: Part III UNRATED

Ar pasigedote Kruvinąją scenos ir žudynių? Nakvynės namai sugrąžina mus atgal, bet ne Slovakijoje ir populiarus Las Vegase, kuri netrukus bus pour kraujo upės. Jauna pora neturi laiko išeiti iš kambario ir susiduria žmogus, kuris turi duoti kelią su ja.

Kad kažkaip sušvelninti situaciją jie geria alų kartu ir netrukus pora į rūsyje narve, toli nuo viešbučio kambaryje. Renginiai juda trijų draugų, kurie vyksta į miesto svajonė vertai švęsti "bernvakarių". Jie gerti ir vaikščioti, rūkyti ir poilsio, bet beveik tik vedęs vyras tarp jų Scott neleidžia sau per daug.

Draugai prisigerti ir kartu su merginomis, kurie turėjo "pasiimti" kiti du vaikinai eiti į viešbučio kambarį. Kitą rytą du draugai nerandate trečdalį, tuo pačiu metu jis atsibunda, toje pačioje kameroje, kur jis buvo atliktas žiauriausią kankinimus.

Norėdami, kad žmonės, kurie ilsisi vienoje iš pasaulio centrų, brutaliai nužudyta ir kankinami? Kokie jie kalti prieš tuos, kurie jį sukurti ir nesibaimina represijų už savo veiksmus? Ar visi žmonės atostogų į miestą bijoti, kad? Ir kelionė per draugams, kurie išgyventi?

Peržiūrų: 3057Komentaru: 0
Pridėta: 01.04.2015, 14:34
Vampyrų nacija / True Bloodthirst: Vampyre nation

Viskas juda Rumunijos sostinėje sunkus modernumo mūsų dienų. Ir nepaisant to, kas praėjo ne tiek daug laiko iki šios dienos, miestas visiškai neatpažįstamai. Pasaulis apsivertė aukštyn kojom pan. Viskas kvėpuoja iliuzinis vėsa.

Gyventojų buvo gerokai sumažintas. Bet daugiau progressive besivystančios civilizacijos vampyrai. Prieš keletą dešimtmečių, atsirado šešėlių, vampyrai dabar gyvena ir paslėpti tarp paprastų civilių, tarp jų ir itin abejotinų koegzistuoja nežinomą pasaulį. Du pasaulyje tarsi susijungė ir saugoti praeities dienų galvosūkį.

Žmonija sugebėjo pristatyti sintetinė medžiaga, kraujo pakaitalą sukūrė Rumunijos vyriausybės, kuri leido tradicinis vampyras padaryti geriau nei kiti žmonės, valgyti ir medžioklės už juos.

Peržiūrų: 2454Komentaru: 0
Pridėta: 27.03.2015, 14:24
Diena / The Day

Dėl planetos turėjo didžiulį kataklizmo. Veiksmo filmai atsiskleis lygiai dešimt metų po tragiškų įvykių. Žmonija jau seniai įpratę vadovauti savo gyvenimą.

Dauguma gyventojų mirė. Tie, kurie sugebėjo išgyventi nelaimės, buvo suskirstyti į dvi grupes. Pirma padarė kanibalai. Jie gyvena ne ką kažkas valgyti žmogieną. Antroji grupė įtraukta likusius žmones. Jie yra priversti vaikščioti pasaulį per vieną dieną vilties rasti gerą vietą. Kartkartėmis kelyje filmo personažų pasirodo kanibalai. Jie sumažina grupės narių skaičius bandyti likti arti viena kitos.

Išgyventi pažintis su kanibalai pavyko penkis kitus žmones. Jie buvo pagrindinės siužeto herojai. Mergaitės ir berniukai vis dar tikisi rasti saugią vietą. Grupė renkasi troba. Rikai, maitintojo vadovas nusprendė likti čia ilgam. Herojai bandys padėti savo draugui Henson, kuris sunkiai serga keliaujant. Marija ir Adam bandė įtikinti Rick eiti toliau. Bet jis nenorėjo klausytis jų.

Herojai filmo "Judgment Day" yra nuolat bijo susidurti pavojų. Kiekvienas iš jų brangina savo gyvenimą. Jie ieško sprendimų dabartinių problemų planetoje. Bet kas keli žmonės gali padaryti prieš gamtą?

Peržiūrų: 1720Komentaru: 0
Pridėta: 28.01.2015, 14:31
Tylioji kalva 2: Apreiškimas / Silent Hill: Revelation 3D Heter ir jos tėvas visada pabėgdavo nuo juos persekiojančių pavojingų reiškinių. Savo 18-ojo gimtadienio išvakarėse užvaldyta siaubingų košmarų mergina suvokia, kad jinai yra ne ta kuo save laiko. Šis apreiškimas ją nukelia į alternatyvų demonišką pasauli, kuriame jinai gali likti įkalinta amžiams.
Peržiūrų: 2690Komentaru: 0
Pridėta: 16.11.2014, 18:24
Beždžionių planetos aušra / Dawn of the Planet of the Apes Lietuvių k.

Kova dėl išlikimo ir teisės vadintis aukščiausia rūšimi tęsiasi.

Šiurpų žmonijos scenarijų prieš porą metų pristatęs mokslinės fantastikos filmas „Beždžionių planetos sukilimas“ pristato intriguojantį tęsinį.

Nedidelė San Fransisko mokslininkų grupelė, išgyvenusi po pasaulyje kilusio pražūtingo maro, suka galvas, kaip išgyventi naujame pasaulyje. Didžiausias jų galvos skausmas – žemę valdančios protingosios beždžionės, vadovaujamos savo vado Cezario.

Šios beždžionės – tai nenusisekusio mokslinio eksperimento, kai medikamentais keliskart buvo padidintas beždžionių intelektas, rezultatas. Intelektu beveik pasiekusios žmogaus lygį, jos nusprendė, kad gali pranokti žmonių rasę ir pačios valdyti pasaulį.

Per dešimtmetį, po nevykusio eksperimento, tarp žmonių ir beždžionių galiausiai įsivyravo trapi taika, tačiau visi nujaučia, kad ji – trumpalaikė, ir netrukus viskas pasikeis. Abi pusės – beždžionės ir žmonės – ruošiasi visus taškus ant „i“ sudėsiančiam karui, kuris nulems, kas Žemėje taps dominuojančia rūšimi...

Peržiūrų: 2266Komentaru: 0
1-10 11-11