Total entries in catalog: 72
Shown entries: 61-70 Pages: « 1 2 ... 5 6 7 8 »
Pridėta: 25.01.2015, 15:45
Apgaulės meistrai / Now You See Me

Komanda sukūrė paslaptingą žmogų, galėjo kreiptis legendinis vagystės priešais tūkstančių žiūrovų. Iki jų apie tokį drąsi darbais, niekas negalėjo nuspręsti.
Kažkas nežinoma renka keturi profesionalūs magai ir padaryti visa komanda. Jam vadovaujant, grupė dirbs stebuklus.

Pirmą kartą herojai pamatė viena kitai svetimos kambaryje sienų, kurioje buvo brėžiniai ateityje sukčiavimu. Lygiai po vienerių metų nuo pasaulio pasiskelbti "keturi raiteliai". Savo kalbose bandė gauti labai daug žiūrovų. Atstovavimas iliuzionistų remia vyro, vardu Arturas Tressler. Jis tikisi, kad gerus pinigus šių jaunų talentų.

"Keturi raiteliai" šokiravo visuomenę kaip vieną iš savo paskutinių skaičių. Jie galėjo judėti į studiją didelę sumą pinigų. Įdomiausia, kad tuo pačiu metu buvo padarytas banko apiplėšimas. Tačiau tam, kad prijungti šiuos du atvejus policijai ir nepavyko.

Pagrindiniai personažai vėl ir vėl alkūninis daugiau įspūdingų skaičių. FTB agentai pradeda įtarti, "Keturi raiteliai" ir įžūlus nusikaltimus. Bet jie neturi įrodymų suimti grupės narius. Tuo tarpu, iliuzionistų juda tolyn ir tolyn.

Peržiūrų: 5122Komentaru: 0
Pridėta: 25.01.2015, 10:40
Teisėjas / The Judge Henkas Palmeris (aktorius Robert'as Downey'is Jr.) - jau pripažintas ir vardą užsitarnavęs Čikagos advokatas - gana ciniškas veikėjas, nemėgstantis sentimentų ir niekuomet nekalbantis apie savo šeimą. Ne be reikalo: iki brandos kentęs itin griežtą (kartais netgi despotišką) tėvo auklėjimą, Henkas po mokyklos baigimo su šeima praktiškai nebendravo. Vieną dieną Henką pasiekia žinia apie motinos mirtį. Vyras susiruošia į gimtąjį miestelį atiduoti paskutinę pagarbą velionei. Jo planus dingti iš ten pirma pasitaikiusia proga suardo šokiruojanti žinia: Henko tėvas, gerbiamas miestelio teisėjas Džosefas Palmeris (akt. Robert'as Duvall'is), yra kaltinamas žmogžudyste. Henkas apsiima ginti tėvą, tačiau proceso metu jam tenka kovoti ne tik su kaltintojais, bet ir su tėvu, o labiausiai - su pačiu savimi. Pamažu Henkas supranta, kad trokšdamas atleidimo ir susitaikymo, pirmiausia turi atleisti pats. Prie pirmą kartą drauge vaidinančių puikių aktorių R. Downey'io Jr. ir R. Duvall'io prisijungė ir „Oskaro" laureatas Billy'is Bob'as Thornton'as bei „Oskaro" nominantė Vera Farmiga.
Peržiūrų: 1531Komentaru: 0
Pridėta: 22.01.2015, 15:06
Žudyk dėl manęs / Kill for Me Dvi kambariokės, nukentėjusios praeityje nuo smurtaujančių vyrų, nusprendžia, kad žmogžudystė - išeitis iš jų problemų.
Peržiūrų: 2166Komentaru: 0
Pridėta: 19.01.2015, 18:34
Kalifornijos intrigos / California Scheming Tai istorija apie tirs Malibu paauglius, kurie susidraugauja su neseniai į miestą atsikrausčiusia mergina. Viliokė Chloja sužavi geriausius bičiulius, o Hilari, neseniai netekusi mamos, džiaugiasi nauja drauge. Tačiau Chloja nėra eilinė mergina, ji savo bičiulius supažindina su tamsiosiomis gyvenimo pusėmis, narkotikais. Jaunuoliai susidurs su neįsivaizduojamais savo elgesio padariniais, kai teks pažvelgti savo baimėms bei mirčiai į akis.
Peržiūrų: 1710Komentaru: 0
Pridėta: 16.01.2015, 14:56
Siuntinys / The Drop

Paveikslo pavadinimas veikėjas yra Bobas Saginovski. Jis pateko į labai epicentras įvykdo apiplėšimą.Šio atveju tyrimas trukdo pro gyvenimą visą plotą. Tuo metu, kai viskas buvo susieta viena išgyventi ...

Peržiūrų: 2134Komentaru: 0
Pridėta: 13.01.2015, 19:04
Nakties Klajūnas / Nightcrawler

Žurnalistas darbas yra ne taip paprasta, o kartais ir turi būti iš įvairių liudytojų tamsiai biržos sandorius dėmesio. Tai ypač pasakytina apie besispecializuojančių žurnalistų baudžiamosios kronika. Turi rasti laiko atvykti pirmą kartą ant scenos, ir, svarbiausia žinoti, kur ir kas atsitiko.Pagrindinis veikėjas ieško nuolatiniam darbui pradeda kilimo visas baudžiamąsias bylas, įvykusių Los Andžele, nežino, kad jis jau buvo giliai įsitraukęs į šią istoriją rūšių. Jake Gillenhol, kuris suvaidino svarbų vaidmenį, ypač filmuoti filmą labai išsekę. Šis scenarijus yra privalomi. Jis yra toks harmoningas ir gerai prisitaikę prie vaidmens, kad į sceną, kur jis pasakoja savo atspindį veidrodyje, tiek daug ištikta stiklo, kuris smarkiai sumažinti ranką. Fotografavimo turėjo būti nutraukti, kol aktorius negrįžo į mokesčio. Dar per anksti kalbėti apie ką nors, palaukite premjera.

Peržiūrų: 2149Komentaru: 0
Pridėta: 13.01.2015, 19:01
Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep

Prieš daugelį metų, Christine turėjo kaip rezultatas, iš kurių ji buvo sutrikusi atmintis, bet ne visai normalus avariją. Ji gali prisiminti tik tuos įvykius, kurie įvyko su ja per vieną dieną, bet kai nauja diena ryte, tai tarsi tuščią lapą ir pradeda rašyti savo gyvenimo istoriją nuo nulio, o ne prisiminti, kas nutiko vakar ir anksčiau. Ji net negali prisiminti, kas ji yra ir kas yra jo vieta saulėje. Taigi, kiekvieną dieną ji yra priversta gydytojas žurnalą ir įrašyti viską, kas vyksta. Taigi, ji renka iš lašeliai ir susigėrę savo gyvenimą, pridedant sudėtingą galvosūkį. Tačiau laikui bėgant, ji pradeda įtarti, kad aplinkiniai žmonės yra ne tas pats.

Peržiūrų: 4110Komentaru: 0
Pridėta: 11.01.2015, 15:35
Karsto uola / Coffin Rock Robas ir Džes – graži, mylinti šeima, tačiau neturi vaikų. Niekaip negalėdama pastoti moteris puola į neviltį ir išgėrusi padaro klaidą – pasimyli su nepažįstamu jaunuoliu Evanu. Ji pastoja – ir prasideda nelaimės. Robas mano, kad vaikas jo, surengia triukšmingą šventę, bet keistuolis Evanas mano tą patį. Nuo tada Džes turi kęsti jo brutalias psichologines atakas. Turi kovoti, kad išgyventų, nes vaikinas nusiteikęs įrodyti savo tėvystę...
Peržiūrų: 1093Komentaru: 0
Pridėta: 04.01.2015, 11:23
Kelias į Paloma / Road to Paloma

Baisi tragedija ištiko Indėnai Robert Wolfe - buvo išprievartauta ir nužudyta savo motiną. Kaip tikras palikuonis Red Chief, jis nesiruošia laukti, kol tik atpildas lenkia maurai, kuris padarė šį baisų nusikaltimą. Jis nustoja šį keršto ir nubausti ranką. Jis sugeba rasti kaltininkus ir juos nubausti. Biker iki pašaukimo, jis pradeda savo dviratį ir važiuoja į Laukiniuose Vakaruose, kur jis tapo FTB taikinys ir dėl to jis turėjo slėptis. Kelias į Paloma buvo pilnas paslapčių ir netikėtų posūkiais

Peržiūrų: 1700Komentaru: 0
Pridėta: 07.12.2014, 09:39
Blogio kelias / Way of the Wicked

Viename mažame miestelyje, kur visuomenė jis gyvena be jos pačios taisykles ir praktiką, yra paauglys. Netyčia, tuo pačiu metu su jo atvykimo į miestą pradėjo būti paslaptingi ir nepaaiškinami žmogžudystės. Pirmasis žmogus įtariamas kunigas Tėvas Henris, kuris tiki, kad paauglys turi keletą antgamtinių galių.Kunigas maniau, kad būtina kalbėti apie savo įtarimus policijos detektyvas.Apie tai, kas vyksta, žinoma tyrimas, kuris paaiškėja, kad vaikinas patiko policininko dukra, o jis bando rūpintis ja. Savo ruožtu, Henry tėvas, taip pat turi savo "skeletas spintoje". Kaip rezultatas, jis turės susidurti su blogio jėgas, kad blogio ir baisius, kad jis net negalėjo įsivaizduoti,

Peržiūrų: 1910Komentaru: 0