Total entries in catalog: 72
Shown entries: 11-20 Pages: « 1 2 3 4 ... 7 8 »
Pridėta: 05.08.2015, 14:30
Išmesta iš draugų / Unfriended / Cybernatural

 

Šeši paaugliai kalbėti Skype. Prieš metus jų klasiokas nusižudo po patyčių internete, kad jie pagaminti. Staiga jų pokalbis kažkas prisijungia septinto, kurio buvimas pirmųjų tiesiog erzina paauglių, o tada iškelia juos į siaubo. Pradžioje atrodo, kad jūs galite tiesiog palikti tinklas ir visi sustoti ... bet tai tik atrodo.

Peržiūrų: 36721Komentaru: 0
Pridėta: 27.07.2015, 18:07
Dovana  / Gift, The

Treileris

Simonas - gudrumu, jaunuolis veda Robin ir labai laimingas. Kai apsuptas personažai pasirodo buvęs klasės draugus, Simon - Gordo, į sutuoktinių gyvenimo pradeda atsitikti netikėtų pokyčių. Išdidžiai ramybė, dažnai nepatogi, ir yra keletas jame oddities 

Peržiūrų: 3819Komentaru: 0
Pridėta: 25.07.2015, 18:16
Eskobaras: Kruvinas rojus / Escobar: Paradise Lost

Tarp meilės ir nusikaltimų - gyvenimas Pablo Eskobaro šeimoje Meilės išbandymas: kaip elgtis, jei tavo merginos dėdė – įtakingiausias pasaulio nusikaltėlis? Pablas Eskobaras. Narkotikų baronas. Nusikaltėlis. Šeimos žmogus. 1983-ieji. Į Kolumbiją atostogų atvyksta jaunas kanadietis Nikas (aktorius Josh‘as Hutcherson‘as, pažįstamas iš „Bado žaidynių“). Kartu su broliu dienas leisdamas ant banglentės, vaikinas susipažįsta su nuostabia mergina Marija (akt. Claudia Traisac) ir netrukus ją įsimyli. Suliepsnojusi meilė stumia jaunuolius į vienas kito glėbį, o Niką – ir į Marijos šeimą. Viskas būtų gerai, jei ne viena detalė - Marijos dėdė yra ne kas kitas, o vienas galingiausių Kolumbijos ir Pietų Amerikos visuomenės veikėjų – narkotikų baronas Pablas Eskobaras. Valdingas, žiaurus ir itin charizmatiškas nusikaltėlis į jaunąjį kanadietį nuo pat pradžių žvelgia įtariai. Visgi galiausiai susitaiko su dukterėčios pasirinkimu ir priima Niką į šeimą, o kartu ir į šeimos verslą. Būsimasis Marijos vyras pamažu įtraukiamas į nešvarius Pablo Eskobaro darbelius. Bėga metai ir Nikas vis labiau painiojasi į melo, apgavysčių, aferų ir nusikaltimų tinklą. Vaikinui patikimos vis drastiškesnės užduotys ir pamažu Nikas pradeda suprasti, kad iš Pablo Eskobaro gniaužtų negali pasprukti joks žmogus.

Peržiūrų: 2160Komentaru: 0
Pridėta: 21.07.2015, 17:07
24 valandos / 24: Live Another Day Seifų plėšikas Saimonas (akt. Attalas) paleistas lygtinai iš kalėjimo, tačiau tai jo nesustabdo nuo menkos vagystės kartu su mėgstamiausiu nusikaltimų bendru Albertu (akt. Jean-Francois Steveninas). Kai pastarasis pasiūlo jiems didelį darbą pabandyti nušvilpti legendinį Florentino deimantą, filme įvertintą 40-čia milijonų eurų, tačiau realiame gyvenime dingusį per pirmą pasaulinį karą ir niekada nerastą, Saimonas pasitelkia savo vagies įgūdžius, siekdamas suvilioti gražuolę Džiuliją (akt. Bejo), kuri po paslaptingos savo motinos mirties buvo atsakinga už brangakmenio aukcioną.
Peržiūrų: 2324Komentaru: 0
Pridėta: 21.07.2015, 17:05
Paskutinis deimantas / The Last Diamond / Le dernier diamant

Vienas iš didžiausių pasaulio deimantų yra vadinamas "Florencijos". Jewel yra iš mirusio dukra auksakalys rankas, ir tai, kodėl mergina domisi buvusio kalinio - filmo herojus. Staiga, iš juvelyro duktė alsuoja simpatijos ir tada stipresnius jausmus Sukčiaus.

Kai į veikėjas rankų brangakmenis, jis iš karto jaučia niekšybė ir klasta jo bendrininkų, kurie bandė jį nužudyti. Kaip išgelbėti jūsų gyvybę ir labiausiai vertingas dalykas, kad dabar yra? - Gražaus mergina meilę ..

Peržiūrų: 2325Komentaru: 0
Pridėta: 29.06.2015, 16:01
Šaulys / The Gunman

Bėgant metams, specialiosios tarnybos, kuriose dirba Tere Martin, įrėminti ją ir nusprendė surengti per jį tyliai smurtas. Agentas Martinas sužino apie tai, ir jis pasitiki juos taip. Jis nusprendė pabėgti. Jis klaidžioja po visą Europą, ir tada galų gale į Jungtines Amerikos Valstijas. Visą laiką jis yra kai įbrėžimų, daro gelbėti savo reputaciją ir garbę. Martinas buvo Ieškau informaciją iš savo patikimų šaltinių. Rasta informacija gali įrodyti, kad jis yra visiškai nekaltas ir sustabdyti nuolatinį skverbimosi. Kelionės į kitas šalis, mūsų herojus įsimylėjo. Dabar jis nori vėl gyventi. Dabar Martinas turi atitrūkti nuo savo priešų ir būti laimingas.

Peržiūrų: 3972Komentaru: 0
Pridėta: 23.06.2015, 19:19
Draustinis / Preservation

Tylus ir matuojamas gyvenimas anksčiau ar vėliau pavargsta. Žmonės visada ieško naujų pramogų. Ir tie, kurie nukreipti savo kvapą ir adrenalino tekėjo per kraštą. Kiekviename iš mūsų yra nuotykių dvasia. Mes trokštame nuotykių. Ta pati situacija ir su filmo herojai "Sanctuary". Mergina dirba anesteziologas, kartu su vyru Mike ir jo brolis Seanas nuspręsite eiti medžioti. Buities problemos ir jų gyvenimas yra taip absorbuojamas, kad vaikinai nori kažką ypatingo. Paprasta medžioklė leidžiama svetainėje - tai ne jiems. Jie nori padaryti kažką draudžiamo, pažeidžia įstatymą. Taigi jie nusprendžia medžioti nacionaliniame parke, gamtos rezervatas. Pakeliui yra didelis skaičius draudžiamieji ženklai. Bet tai dar ne viskas raugintų medžiotojus. Jie vis dar įsiskverbia į šventovę. Ir tai buvo jų didžiausia klaida. Galų gale, iš šio taško prasideda jų didžiausias ir labiausiai rimtų problemų. Draugai, žinoma, apdoroti save nepamirštamą safari. Savo sąskaita turi daug retų trofėjus, jie tikrai galės girtis apie. Bet čia yra patys vaikai yra medžioklės objektas. Psichopatinės žudikas pradeda "išvalyti" juos po vieną. Jie skubiai reikia išeiti iš šio šlykšti vieta, arba tiesiog išgyventi neturės galimybės. Ar vaikinai išvengti mirties, kurį jie patys įsiteikti sau? Ar tai nebus galima sutaupyti anyone?

Peržiūrų: 2408Komentaru: 0
Pridėta: 15.06.2015, 20:39
Skandintojas (2014)

Po beveik skęsta ežero Madison randa sau jungiasi su baime gyvenime. Nepavyko apibūdinti, kas jai nutiko per akimirkomis ji buvo po vandeniu, ji pradeda kurti pasiutimas: ...

Peržiūrų: 2080Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:32
Klastotojas / The Forger

Ray cutter yra menininkas, kuris pristatė talentą pats Dievas. Bet visa kita jis yra antros kartos aferistas. Visi jo mažai šeimai anksčiau prekiauja sukčiavimu. Jis turi paauglį sūnų, tik jis negali susidoroti su savo mokslo, nes jis yra už grotų. Jis daro sandorį išeiti iš kalėjimo anksčiau. Jis nori gyventi ramioje, matuojant gyvenimą, ir galiausiai sukurti santykius su savo šeima. Už tokią pagalbą išleidžiant iš kalėjimo forma, jis turės sumokėti aukštą kainą. Vyras turi atlikti kitą darbą, po kurio jis išeis į pensiją. Dabar du profesionalūs vagys į tėvo ir sūnaus veido manau per didelio masto apiplėšimu planą visą savo gyvenimą. Nuo menininko būtinybę netikrą Monet ir pavogti originalą.

Peržiūrų: 1682Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:35
Prarasta upė / Lost River

Visą miestą apėmė baisi monstras. Jauna moteris, vardu Billy vien pakelia du sūnus. Metropolijos, vienas po kito miršta, o ant išnykimo slenksčio miesto gyventojų. Vienintelis būdas, - yra pabėgti iš šio tamsoje. Finansai iš vienišos motinos nėra. Pinigai vos pakanka valgyti. Ji beprotiškai įsimylėjęs savo vaikus ir yra pasirengusi imtis bet kokį darbą, tik, kad būtų galima numatyti jų. Kai Bilis tampa gauti dirbti paslaptingą naktinį klubą. Jai buvo pasiūlyta daug pinigų, bet ji net negalėjo įsivaizduoti, kad ji turės laukti už uždarų durų. Per vadinamųjų šou yra labai realus Šėtono ritualų.
Šioje vietoje kas dabar ir tada yra įvairių siaubą, kad tiesiog veikiami šoko būsenos. Bet motina negali atsitraukti, pinigus ji blogai reikia. Kad kažkaip padėti savo motiną, vyriausias sūnus Kaulai, kuris aštuoniolika metų, nusprendžia sekti jauniausią Frank. Be to, kaulai nusprendė, kad lėšos gali padėti tėvai. Tačiau idėja, kad uždirbti pinigus baigiasi nesėkme, nes jis užpuolė vietos banditai ir į viską, kas buvo vaikas.
Tokie priepuoliai dažnai kartojasi. Paskutinį kartą kaulai pasidaro pabėgti nuo blogi vaikinai. Netrukus jis valdo oloje rasti praėjimą į paslaptingą povandeninį pasaulį. Yra daug įvairių paslapčių ir stebuklų. Jaunuolis patikino savo motiną, kad ji gali būti tik jų išgelbėjimas. Bet filmo herojai vis dar bijo judėti vidaus, nes ten taip pat gali būti monstras. Tačiau išorinis pasaulis nepalieka jiems neturi kito pasirinkimo. Būtina judėti 

Peržiūrų: 1666Komentaru: 0