Total entries in catalog: 51
Shown entries: 1-10 Pages: 1 2 3 4 5 6 »
Pridėta: 13.09.2017, 16:42
ŽUDIKO ASMENS SARGYBINIS / The Hitman's Bodyguard 2017

Kartais nusikaltėlių žmonės yra pasirengę liudyti savo buvusiems kolegoms. Žinoma, daugeliui didelių nusikaltėlių tai bus visiškas žlugimas.

Peržiūrų: 1946Komentaru: 0
Pridėta: 03.11.2015, 09:24
Kunigo naudą velniai gaudo

Klasika tapusios Lietuvos rašytojos Žemaitės apsakymas „Kunigo naudą velniai gaudo“ įkvėpė filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ kūrėjus perkelti šią istoriją į kino ekranus. 1903 metais parašyta apysaka, komiškai atgims daugiau nei po 100 metų. 

Trijų kvaišų – Bruto (akt. Jonas Gricius), Neto (akt. Šarūnas Banevičius) ir Remigučio (akt. Mindaugas Papinigis) – tobulas planas pasipelnyti nueina velniop. Kol Bruto ir Neto, sučiupti įtartinos reputacijos „verslininko“ Aleksandro (akt. Kęstutis Jakštas), kovoja už būvį, Remigutis sprunka į savo gimtinę – mažą miestelį. Jame tikėdamasis surasti ramybę ir, galbūt, dar kartą pasipelnyti. Tačiau jis nežino, kad ir čia jau dedasi kraupiai juokingas kriminalas, kuris atvilioja ir įniršusį Aleksandrą su naujais savo „įkaitais“.

Remigučio gimtinėje taip pat laukia jį mylinti ir vestuvių trokštanti Birutė (akt. Toma Vaškevičiūtė). Tad jam tenka ne tik sugalvoti „planą B“, kaip dar labiau praturtėti, bet ir slapstytis nuo supančioti jį trokštančios Birutės bei kerštu alsuojančio Aleksandro.

Nuotaikingame, kupiname nuotykių, juoko ir kriminalo filme „Kunigo naudą velniai gaudo“ išvysite tai, kas nutinka, kuomet pasitaikius tinkamoms aplinkybėms, kaimynų „nagai užsiriečia tik į save“.

Peržiūrų: 20072Komentaru: 0
Pridėta: 06.08.2015, 19:24
Sprogimo banga / Blown Away Džimis Davas dirba Bostono išminuotojų būryje ir visad imasi sunkiausių užduočių. Jis nusprendžia palikti būrį ir mokyti naujokus. Po kelių dienų nužudomas jo buvęs porininkas. Džimis įtaria, kad bombą galėjo pagaminti jo buvęs draugas. Jis pradeda tyrimą ir išsipildo didžiausias košmaras.
Peržiūrų: 2164Komentaru: 0
Pridėta: 05.08.2015, 15:48
Blogas poelgis / No Good Deed

Vieniša dviejų vaikų mama priima į namus žavų avarijoje nukentėjusį vyriškį. Netrukus moteris supranta - jos namuose nestabilios psichikos pabėgęs kalinys. Tą naktį jos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom...

Peržiūrų: 2815Komentaru: 0
Pridėta: 21.07.2015, 17:05
Paskutinis deimantas / The Last Diamond / Le dernier diamant

Vienas iš didžiausių pasaulio deimantų yra vadinamas "Florencijos". Jewel yra iš mirusio dukra auksakalys rankas, ir tai, kodėl mergina domisi buvusio kalinio - filmo herojus. Staiga, iš juvelyro duktė alsuoja simpatijos ir tada stipresnius jausmus Sukčiaus.

Kai į veikėjas rankų brangakmenis, jis iš karto jaučia niekšybė ir klasta jo bendrininkų, kurie bandė jį nužudyti. Kaip išgelbėti jūsų gyvybę ir labiausiai vertingas dalykas, kad dabar yra? - Gražaus mergina meilę ..

Peržiūrų: 2370Komentaru: 0
Pridėta: 29.06.2015, 16:08
Drakono kardas / Dragon Blade

Per senovės Kinijoje karaliauti Han dinastija valstybė yra drąsus karo vadas Lucijus Romos imperijos su savo narsus kariai kariuomenė. Ho Anh vadas komandiruočių, skirta apsaugoti ir ginti šalies vakarų regioną, ji išdavė ir pavergė priešų.
Šie du drąsūs vyrai būtų ne atsitiktinis susitikimas Vakarų dykumos smėlio, ir jie bus ne kovoti vienas prieš kitą ir iš vienos pusės, suvienyti jėgas prieš savo priešų - šlykštus ir godus imperatorius Tiberijus. Šie drąsūs kariai Stengsimės siekti suvereniteto grįžti į Kiniją.

Peržiūrų: 2637Komentaru: 0
Pridėta: 29.06.2015, 16:06
Apiplėšti mafiją / Rob the Mob

Jaunų mėgėjų pora, tikėdamiesi sutaupyti pinigų vestuvių, nusprendžia padaryti drąsus apiplėšimu klubuose, kur vyksta mafijos seriją. Jų planas paprastas - jie nėra padaręs, mafijos nesiskundžia policijai. Vietos "Bros" negali patikėti savo akimis, kai jie išvalyti odą keletą "jerks". Daugiau nei, kad atsitiktinai, jie pagrobė svarbų įrodymas, kuris yra labai domina FTB. Dabar nekilnojamojo medžioklė prasideda Raiders ...

Peržiūrų: 2215Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:37
Išlikimas / Survivor

Filmo herojė - JAV Valstybės departamento darbuotojas siunčiamas į Londoną kovoti su terorizmu. Staiga aplinkybės yra tokios, kad moteris tampa organizacijoje №1 artėjančią ataką įtariamasis. Dabar herojė turi arba eikite į doką, kur panašūs veido mirties bausmė ar bėgti ir stengtis rasti įrodymų savo nekaltumo, o svarbiausia - užkirsti kelią terorizmui Niujorke.

Peržiūrų: 5447Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:32
Klastotojas / The Forger

Ray cutter yra menininkas, kuris pristatė talentą pats Dievas. Bet visa kita jis yra antros kartos aferistas. Visi jo mažai šeimai anksčiau prekiauja sukčiavimu. Jis turi paauglį sūnų, tik jis negali susidoroti su savo mokslo, nes jis yra už grotų. Jis daro sandorį išeiti iš kalėjimo anksčiau. Jis nori gyventi ramioje, matuojant gyvenimą, ir galiausiai sukurti santykius su savo šeima. Už tokią pagalbą išleidžiant iš kalėjimo forma, jis turės sumokėti aukštą kainą. Vyras turi atlikti kitą darbą, po kurio jis išeis į pensiją. Dabar du profesionalūs vagys į tėvo ir sūnaus veido manau per didelio masto apiplėšimu planą visą savo gyvenimą. Nuo menininko būtinybę netikrą Monet ir pavogti originalą.

Peržiūrų: 1712Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:31
Žmogiška silpnybė / Inherent Vice

Amerikos kino filmų pavadinimu "Įgimta pranašas" yra iš detektyvinis romanas raštiško Thomas Pynchon adaptacija. Ši pusė psichodelinio Kelionės ir pusė Noir. Direktorius, rašytojas ir gamintojas šį įdomų detektyvas buvo Paulius Tomas Andersonas. Šaudymas iš filmo ėmė kilti gegužę, 2013 ir vyks Pasadenoje ir Los Andžele. Rusijoje, ji premjera 2014 m. Istorija prasidėjo pasitaiko vėlai 60s praėjusio šimtmečio. Pagrindinis veikėjas yra privatus detektyvas pavadintas Laris Sportello. Savo ruožtu pasirinko Joaquin Phoenix. Jis jau seniai domina marihuanos, tampa priklausomas. Jam sukanka savo ex-draugei, kuris tapo įtakinga ir turtingam žmogui meilužė. Ji buvo labai nusiminusi apie tai, kad jo teisinis žmona planuoja siųsti savo vyrą į psichiatrijos ligoninę. Tačiau kovoti su turtingą žmoną, mylimuoju jokio finansinio ar fizinio galimybes. Netrukus ji staiga dingsta kartu su savo nauju vaikinu, kuris yra labai užtikrintas. Žinodamas tai, kad tam tikros bendros obligacijos su tais atvejais, išnykimas, tyrimas, kurį jis užsiima, jis nusprendžia ištirti šį sudėtingą bylą ir surasti pagrobtus buvęs draugei.

Peržiūrų: 1987Komentaru: 0