Žiūrėti Viską prisiminti / Total Recall Lietuvių kalba

Pridėta: 01.02.2015, 16:42
Viską prisiminti / Total Recall


Šis žmogus veikia tik kaip statybininkas. Jis yra privatus butas ne geriausias miesto rajone. Iš esmės, pagrindinis veikėjas iš filmo "Iš viso" priminti patenkintas savo gyvenimą. Visi kartu vyras siekia keistą jausmą. Jis mano, kad jis gali padaryti geriau. Tačiau dėl tam tikrų priežasčių, patirtis buvo ištrinti iš savo atminties.

Kai jis sugavimus kompanija, kuri žada savo klientams realizuoti bet kokį fantazijos akis. Jis nusprendžia naudotis paslaugomis šios organizacijos.Vyras buvo patvirtintas. O dabar ateina svarbiausias momentas.

Tačiau įmonės darbuotojai nedelsiant nutraukti procedūrą. Tada įsiveržia į patalpą iš ginkluotų vyrų grupė. Į komandosai ketinate suimti herojus ir įdėti jį į globos. Ir vėl, yra kažkas keista.

Vyras, be jokių problemų ištiesintos su visa būrys. Jis negali suprasti, kur turi tokias neįtikėtinas galimybes. Galų gale, jie gali turėti tik profesionalus karius.

Veikėjas yra priverstas bėgti nuo žmonių, kurie nori jį miręs.Daugiau jis negali niekuo pasitikėti. Net jo paties žmona, su kuria jis gyveno ilgą laiką kartu.
    Peržiūrų: 2388Komentaru: 0

    Viską prisiminti / Total Recall nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям