Total entries in catalog: 72
Shown entries: 31-40 Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Pridėta: 11.04.2015, 09:16
Nakvynės namai 3 / Hostel: Part III UNRATED

Ar pasigedote Kruvinąją scenos ir žudynių? Nakvynės namai sugrąžina mus atgal, bet ne Slovakijoje ir populiarus Las Vegase, kuri netrukus bus pour kraujo upės. Jauna pora neturi laiko išeiti iš kambario ir susiduria žmogus, kuris turi duoti kelią su ja.

Kad kažkaip sušvelninti situaciją jie geria alų kartu ir netrukus pora į rūsyje narve, toli nuo viešbučio kambaryje. Renginiai juda trijų draugų, kurie vyksta į miesto svajonė vertai švęsti "bernvakarių". Jie gerti ir vaikščioti, rūkyti ir poilsio, bet beveik tik vedęs vyras tarp jų Scott neleidžia sau per daug.

Draugai prisigerti ir kartu su merginomis, kurie turėjo "pasiimti" kiti du vaikinai eiti į viešbučio kambarį. Kitą rytą du draugai nerandate trečdalį, tuo pačiu metu jis atsibunda, toje pačioje kameroje, kur jis buvo atliktas žiauriausią kankinimus.

Norėdami, kad žmonės, kurie ilsisi vienoje iš pasaulio centrų, brutaliai nužudyta ir kankinami? Kokie jie kalti prieš tuos, kurie jį sukurti ir nesibaimina represijų už savo veiksmus? Ar visi žmonės atostogų į miestą bijoti, kad? Ir kelionė per draugams, kurie išgyventi?

Peržiūrų: 3033Komentaru: 0
Pridėta: 09.04.2015, 21:49
Careful What You Wish For

Taip, visi mėgsta linksmintis patys prisiminimai puikus porų. Laikas jaunimo atnešė mums malonių akimirkų jūrą. Kiekvienas buvo saugoti mūsų atminties. Prisimindamas suaugus, apie pastarąjį pramoga, ant jo veido šypsena. Tačiau ne visi patiria jaunystėje, kaip teigiama. Filmas ne apie mažas ir anekdotai ir anekdotai iš klasiokų. Tai istorija apie vaikiną, kuris, kiek nežinojimo pasaulio, pateko į bėdą. Doug Martin mokosi vidurinėje mokykloje. Jis yra ramioje, nesaugus paauglys. Bandymas turi būti nematomas kitiems, ir likti nuošalyje nuo problemų. Iki sutapimas, jis pasivijo romantiškų santykių su savo kaimyne. Lena, nors ir gerai atrodo, bet akivaizdu, kad vyresnio amžiaus vaikinas. Šiuo gyvenimo etapu ji turi vyrą. Jis yra verslininkas, ir dėl aplinkybių, ji buvo vieniša. Susidoroti su liūdesio ir melancholijos padeda Doug. Kartą pusiau atskiras namas su ja, jis negalėjo tikėtis tokio bendravimo.
Mažas kurortinis miestelis įpratę ramioje išmatuotą gyvenimą. Kiekvienas naujienų sudūžta į jį kelias sekundes. Staigi mirtis iš moters šokiravo visus. Tokie nusikaltimai neįtikėtinas įvykis kitiems. Žmogus - kuklus, nuo šiol bus manau tris kartus, pradedant naujus santykius. Dabar jis įsivėlė į kažką labai rimto. Visi įtarimai tiksliai krito ant jo asmeniui.

Peržiūrų: 6690Komentaru: 0
Pridėta: 09.04.2015, 21:46
Laukinės istorijos / Wild Tales / Relatos salvajes

titrai (Originalus)

Prancūzijoje, gegužės 14 atidaryta šešiasdešimt VII Tarptautinis Kanų kino festivalyje, pretendentai laimėti šiemet yra 18 filmų, tarp jų ir komedija trileris "Laukiniai istorijos" iš 38-erių metų direktoriaus Damian Shifrona.
Tuo Argentinos kino apima keletą komiksų miniatiūras, kurios visiškai nesusijusios viena siužeto. Kiekvienoje iš miniatiūrų sujungia elementus dramos, satyros ir humoro. Kai kurie iš šių istorijų yra kartojamas siužeto miniatiūras Amerikos televizijos serialo stebina pavadinimu "Amazing Stories", kuri pati sukūrė neprilygstamą Stevenas Spielbergas, o kaip istorija skleidžiasi Pietų Amerikoje, pasakojimai imtis vietos skonio. Ir tie patys pasakojimai yra suvokiamas gana skirtingai. Ne kiekvienas elgiasi tinkamai avarinėje situacijoje, mūsų herojai, pavyzdžiui, negali lengvai reaguoja į tam tikrus įvykius. Būdami pavojingą situaciją širdyje, jie supanikavo. Kiekviena pasireiškia skirtingais būdais. Vienas mano ginklą ir pasirengę kovoti iki paskutinio, kita yra paslėpta nuošalesnėse vietą ir poilsio eiti į priešo tuščiomis rankomis ...

Peržiūrų: 2529Komentaru: 0
Pridėta: 09.04.2015, 16:26
Užsienietis / The Expatriate

Dinaminis kovotojas crossover Aaron Eckhart ir Olga Kurylenko ir švino vaidmenis. Visi standarto: iš sumedžiotų veikėjas, tačiau vis dar yra UTG ir brangūs jam žmonių ir buvęs detektyvas yra priverstas prisiminti visus savo įgūdžius ir taikyti jiems likti gyvas, įrašyti savo dukterį ir gauti net su nusikaltėlio. Reikėtų pažymėti, kad Aaronas Eckhartas, kaip bebaimis gynėjas atrodo tiesiog puikiai.

Ben Logan kažkada buvo CŽV agentas. Bet vyras nusprendžia išeiti į pensiją, ir nori persikelti į Belgiją, kur jis bus pradėti taikų ir ramų gyvenimą, pažinti savo paauglė dukra, užmegzti gerus santykius su mergina. Ir visi jie yra geriau nei bet kada. Ben randa puikų darbą tarptautinėje kompanijoje, kur jis netrukus žada vyriausiasis apsauga. Netrukus į naują darbo vietą, Benas sužino, kad nė viena įmonė, taip pat jos darbuotojai, neegzistuoja. Jo padėjėjas yra veikti CŽV agentas, kurio tikslas - sunaikinti Ben Logan su savo penkiolikos metų dukrą.

Žmogus priverstas išsaugoti savo gyvybę ir jo dukters gyvenimą iš profesinės agentas, kuris išplaukia kulnų. Pakeliui Ben reikia išsiaiškinti, kas gali būti naudinga ne tik jį nužudyti, tačiau jo mylimas dukra mirtis ...

Peržiūrų: 1391Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 17:54
Tiksintis laikrodis / Ticking Clock

Lietuvių k.

Šis apsvaiginimo detektyvas iš režisieriaus Ernie Barbarsha ištiko daug žiūrovų visame pasaulyje! Sklypas yra labai įdomus ir užimtas.

Viskas prasideda nuo to, kad miesto laikraštis žurnalistė randa leidinys žudikas. Tai maniakas paliko pastabas apie tai, ką jis planuoja nužudyti žmones ir kada. Žurnalistė sprendžia pats ištirti šį klausimą ir rasti serijinis žudikas. Tačiau tai, ką jis rado, tiesiog netelpa į galvą.

Visi įrodymai ir pėdsakai, kurie buvo rasti reporteris persvarą iki našlaičių, būtent - iki 11-erių metų berniukas. Ar vaikas gali padaryti kruviną nusikaltimą? O gal nekilnojamojo žudikas tiesiog bando padengti savo kūrinius? Žiūrėti šį paveikslėlį ir prisiminti - galite rasti iki galo atsakymą!

Peržiūrų: 1393Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 15:38
Any Day

Anglų k

Buvęs boksininkas bando pradėti naują gyvenimą, tačiau jo persekioja savo neramia praeitimi.

Peržiūrų: 1990Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 15:36
Good Kill

Anglų k.

Las Vegasas pagrįstą naikintuvo pilotas pasuko tranų pilotas kovoja su Talibanu nuotolinio valdymo pulteliu 12 valandų per dieną, tada eina namo į priemiesčius ir keršto su žmona ir vaikais, kad kita 12. Tačiau pilotas pradeda abejoti misiją. Ar jis sukurti daugiau teroristus nei jis žuvo? Ar jis kovoja karą be pabaigos.

Peržiūrų: 1762Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 15:29
Lozoriaus efektas / The Lazarus Effect

Anglų k.

Jūs negalite pažeisti gamtos dėsnius. Mirtingasis galima pomirtinis gyvenimas, bet tik vieną kartą, ir nėra išeiti. Ir jei prisikėlimo paslaptis iš numirusių staiga atidarė, tai nieko gero nebus. Tai leis įsitikinti, smalsus studentams.

Peržiūrų: 4585Komentaru: 0
Pridėta: 02.04.2015, 16:18
Mėlynakė skerdikė

Be grožio Texas Susan Wright gyvenimo atrodė pasakoje su mėgstanti savo vyrą Jeff, du nuostabius vaikus ir ištikimų draugų. Tačiau 2003 metais, kai jų santuoka buvo šešeri metai, ir Jeffas yra palaidotas jų priemiesčio namų kieme, ši pasaka yra sunaikinta. Visuomenė sukrėstas, kaip policija kaltina Susan už tyčinę žmogžudystę, kuri apima Viliojanti vyru miegamajame, susiejimas savo žiauriai žmogžudystė, padarydamas beveik du kartus su peiliu ir pėdsakai nusikaltimo sunaikinimo. Norėdami pateisinti savo veiksmus, Susan naudoja agresyvią gynyba - ji turėjo nužudyti Jeff apsaugoti save ir savo vaikus po metų fizinio ir moralinio teroro vyru. Tačiau prokuroras Kelly Siegler skeptiškai savo argumentus ir tikrumo, kad ji klastingas sociopath su nekaltų akių, kurie naudoja savo gera išvaizda bandyti nuslėpti netinkamą nusižengimą, įskaitant net žmogžudystė.

Peržiūrų: 1888Komentaru: 0
Pridėta: 01.04.2015, 17:05
Numeris 44 / Child 44

Treileris

Joseph Stalin, Sovietų Sąjungos laikais. Liūtas Demidov - idealistinis sovietų žvalgybos pareigūnas. Šalis ketina neįsivaizduojamas tuo metu. Padėkite vaikams nužudymą. Tiesiogiai dėl bylos tyrimo imtasi veikėjas «№ 44". Tačiau galinga valstybė tariamai negali būti šis nusikaltimo rūšies. Sovietų valdžia neigia Keršto žudikas vaikų egzistavimą. Ir manau, kad tai serijinis žudikas ir valstybė nėra išspręsta. Dėl šios prielaidos Demidov karto sumažintas. Tačiau buvęs saugumo pareigūnas nepaliks dalykų per pusę. Jis būtų eiti iki galo ir galų gale paskambinti žudikas vardą. Tada jis nusprendžia veikti su žmona Raisa pagalba. Tyrimas tebevyksta.

Peržiūrų: 7483Komentaru: 0