Total entries in catalog: 80
Shown entries: 41-50 Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Pridėta: 01.04.2015, 20:26
Kitas Pasaulis. Vilkolakių prisikėlimas / Underworld: Rise of the Lycans

Šis filmas - trečioji dalis populiarus franšizę apie vilkolakiais ir vampyrais, o konkrečiau, apie ilgą karą klanų, kurie nemirtingumą.

Prieš daugelį metų, nugalėjo Vampyrai Vilkolakiai. Tada visi vilkolakiais tapo vergų ir buvo priversti tarnauti savo šeimininkus daug metų. Kai vergas pagimdė sūnų. Jis turėjo unikalią galimybę - gali kreiptis į vyrą. Gimtoji pavadino jį Lucian.

Lucian teko laukti Victoria - svarbiausią vampyrą, kuris skyrėsi bloodlust ir žiaurumą. Visi vampyrai bijo jam, todėl grojo kiekvieną dekretą. Viktoras klanas terorizavo žmones ir puola nepasikartotų, žmonės turėjo mokėti Viktoras dešimtąją savo pajamų. Galvos nekenčia Vampyrai Vilkolakiai, todėl labai blogai elgiasi savo vergus.

Kai jo motina mirė Lucian Viktoras išmoko iš savo pavaldinių apie savo sūnų. Jis nusprendė naudoti unikalią galimybę susidurti, įdarbinti vergai save tarp žmonių. Galų gale, žmonės galės apsaugoti vilkolakiai ir dienos šviesoje, ir atlikti sunkiausia darbą.

Lucian mato Victor dukterį, kurio vardas yra Sonia. Mergina patiko Lhikan ir atrodo, kad atsakymo jis gavo abipusiškumą. Tačiau ši meilė yra tik įsiutino visus vampyrus pirmoje vietoje - "Sony tėtis. Pasekmės buvo baisi mėgėjams ...

Peržiūrų: 2283Komentaru: 0
Pridėta: 01.04.2015, 20:20
Truputėli zombis / A Little Bit Zombie

Lengvas manierų žmogiškųjų išteklių vadovas po savaitgalį su draugais yra užkrėstas virusu. Dabar jis blaškosi tarp noro medžioti ant kažkieno skaniu smegenys ir pakliūti į negailestingą Zombie Hunter rankų baimės ...

Peržiūrų: 1861Komentaru: 0
Pridėta: 01.04.2015, 20:16
Zombių žemė / Zombieland

Pasaulio pabaiga yra neišvengiama, ir kiekvienas asmuo yra kitaip. Bet kas gi galėjo pagalvoti, kad ateis taip greitai ir dėl šios priežasties bus Zombie. Living Dead nusprendė, kad jau pakankamai atvėsti į žemę ir šiuo metu ištirpsta tik gandai.

Jie visame pasaulyje ir JAV, kur ir tapo maža dalis žmonių, kurie sugebėjo išgyventi. Dauguma jų randa prieglobstį ir nori tik vienas dalykas - sėdėti šį baisų laiką. Gali būti daug, tačiau ne tas, kuris atėjo su keletą būdų žudyti zombius.

Žmogus juos išbandyti ant mirusiųjų ir keliauja po šalį su šia idėja. Jo vienintelis draugas tampa žmogus, jis žada važiuoti. Vaikinas būti pavadintas palydovinės Tallahassee garbei toje vietoje, kur jis nori gauti vyro. Per zombių pasaulyje, keletas žmonių galima pasitikėti, tik todėl, kad palydovai netaptų draugai, ir yra labiau tikėtina, partneriai.

Bet, kad visi pasikeitė dvi merginos išvaizdą savo gyvenimą. Sesuo išgąsdino tai, kas vyksta aplink, ir jie nusprendžia pavogti automobilį patekti į pramogų parką. Po visų gandų tiesiog nėra ten dar zombiai. Keliautojai reikia grįžti savo automobilį ir tęsti kelionę, nes jie eiti po seserimis. Bet jei gandai yra teisus parko saugumą? Jį galima rasti, jei peržvelgsite online filmą "Zombieland".

Peržiūrų: 3691Komentaru: 0
Pridėta: 31.03.2015, 20:41
Tūnąs tamsoje: antra dalis 3 / Insidious: Chapter 3

Treileris

Kaip talentingas psichikos Alisa Rayner nenoriai sutinka naudoti savo gebėjimus bendrauti su mirusiųjų, padėti paaugliui, kuris buvo iš pavojingų antgamtinio subjekto tikslas istorija.

Peržiūrų: 11027Komentaru: 0
Pridėta: 26.03.2015, 15:24
Gyvenimas po Betės / Life After Beth

Žygis vien į mišką baigiasi tragiškai už Beth Slocum su mirtino gyvačių įkandimo. Jos mirtis palieka savo tėvus ir vaikinas Zach išvynioti. Po laidotuvių, Zach bando susidraugauti su Ponas ir ponia Slocum, tačiau net ir jie atmeta jį, ir jis pasiryžęs išsiaiškinti, kodėl. Tada jis mato Bet. Jos tėvai bando išlaikyti savo prisikėlimo paslaptį, bet Zombie Bet suteikia Zach su galimybe daryti viską su ja, kad jis negali gauti tai padaryti, o ji vis dar buvo gyvas. Bet su Beth vis labiau chaotiškai elgesį ir net daugiau keistų įvykių visame mieste, gyvenimas su Undead Beth įrodo, kad būtų ypač sudėtinga ją vis dar gyvas artimuosius.

Peržiūrų: 2891Komentaru: 0
Pridėta: 22.03.2015, 09:08
Prakeiksmas / The Unborn Devyniolikmetę merginą Kesę Beldon ima atakuoti dibukas – taip žydų mitologijoje vadinama nerandanti ramybės, klajojanti dvasia. Jauno vaikino, kažkada žiauriai nužudyto Aušvico koncentracijos stovykloje, siela merginai kelia vis didesnį siaubą ir – pamažu – realias fizines kančias. Nebelikus kitos išeities, tenka kreiptis pagalbos į jau anksčiau su panašiomis istorijomis susidūrusį paranormalių reiškinių specialistą.
Peržiūrų: 1725Komentaru: 0
Pridėta: 16.03.2015, 18:30
Mercy

Vieno mama iš dviejų paauglių atranda šokiruojančią naujieną, kad tolimoje sureguliavimo jos motina guli mirties. Ji nedvejodama ir renka daiktus su jų vaikai ketina mama praleisti savo paskutines dienas su ja ir rūpintis ja. Moteris net negalėjo įsivaizduoti, kad ši kelionė būtų mirties bausmė už juos, nes jų močiutė paveldimos juoda ragana, kuri yra pilna didele galia.

Kai iš dviejų sūnų motina atvyko į kaimą, jie pradeda lėtai augti šaknys: Mama paėmė žemės virimo ir berniukai pradeda tyrinėti vietovę. Po kurio laiko, jaunesnysis sūnus, vardu Džordžas atranda jo močiutė keistą parduotuvę grindų, kuris yra paslėptas nuo smalsių akių juoda knyga magijos. Berniukai yra siunčiami į kaimyno jau pažįstamas jiems, kunigo, kuris paaiškina jiems savo išvadas pobūdį. Tačiau dėl to, kad berniukas ištraukė knygą apie laisvės ir atidaryti jį nutempti į tamsiųjų jėgų, norinčių gauti iš nekalto vaiko sielą pasaulyje. Įprasta kelionė padėti mano močiutė gali būti mirtinas dėl paprastų nieko nekalto šeimai.

Peržiūrų: 2036Komentaru: 0
Pridėta: 16.03.2015, 18:19
Ką Mes Veikiame Šešėliuose / What We Do in the Shadows

Diakonas Vladislav Viagem ir gyvena kartu viename bute, tačiau tai nėra paprasti žmonės, ir vampyrai turi savo problemų.
Vampyrų mūsų gyvenime į Velingtonas miestą Naujosios Zelandijos grupė ir susiduria su šiuolaikinių problemų, mes sėkmingai išspręsti. Bet vampyrai yra rimtų sunkumų. Daugiau nei šimtą metų, jie buvo suinteresuoti tokiu bėdų, kaip saulės ir galimybių įvertinti savo išmintingą priekaištus, nes jie neatsispindi veidrodžiuose trūkumo. Dabar vaikinai, vienas iš jų, Petras jau 8000 metai, turėtų suprasti tokius dalykus pažįstamas mums kaip išsinuomoti butą savikaina, diskusijos apie tai, kas turėtų plauti indus šiandien apsilankė naktiniame klube ir ginčus su kaimynais.
Vieną dieną Petras įkando jaunas Hipster Nikas, todėl jauni vaikinai turi mokyti naują vampyras nemirtingumą. Ir Nikas, taip pat, išmesti juos keletą paskutinių naujovių mados, technologijų ir World Wide Web.

Peržiūrų: 2672Komentaru: 0
Pridėta: 15.03.2015, 12:59
Kapų ieškotojai / Grave Encounters Tai turėjo būti įžanginė, dar neparodyto "vaiduoklių medžiotojų" realybės šou, vadinamo Kapų ieškotojai, serija. Laidos vedėjas Lance Preston, kartu su savo paranormalių reiškinių tyrėjų grupe, leidžiasi į apleistos Collingwood'o psichiatrinės ligoninės tyrinėjimą. Dar 1930-1940 metais ši ligoninė buvo pagarsėjus žiauriais medicininiais eksperimentais, dabar yra žinoma, kaip vieta, kurioje įvyksta nepaaiškinamų reiškinių. Nors laidos vedėjas, tvirtina, kad vaikystėje jam teko gyventi vaiduoklių apsėstame name, tačiau visi jo veiksmai atskleidžia jo skeptišką požiūrį į tokius reiškinius ir parodo tik jo pastangas dirbtinai perteikti mistinę nuotaiką. Už kadrų jis paperka sodininką, kad tik jis paliudytų regėjęs vaiduoklius ligoninėje ir pasamdo netikrą fiziką Houston Gray, kuris turi patvirtinti, kad jaučia dvasių buvimą. Neilgai trukus, jie supranta, kad iš tiesų, kažkas yra kartu su jais, kažkoks blogis, kuris juos pradeda persekioti ir laikyti įkalintus šioje ligoninėje. Vis keistesni įvykiai nutinka grupės nariams: juoda daiktai, maistas sugenda per kelias valandas, jų laikrodžiai rodo vidurdienį, tačiau už lango aklina tamsa. Jie stengiasi pabėgti, tačiau durys užrakintos, o tamsūs koridoriai virsta nesibaigiančiais labirintais, grasinančiais pavirsti jų pačių kapu.
Peržiūrų: 2372Komentaru: 0
Pridėta: 14.03.2015, 15:38
Karantinas 2: Terminalas / Quarantine 2: Terminal Los Andžele policija uždaro vieną pastatą į karantiną, tačiau jie dar nežino, kad virusas jau pateko į " Trans Sky Air" oro linijų lėktuvą, skrendantį į Kanzasą. Kai vienas lėktuve esantis keleivis parodė nepaaiškinamus ligos požymius, pilotai privalėjo tūpti avariniu būdu. Lėktuvo keleiviai išlipę iš lėktuvo pateko į karantino zoną. Liga nepaaiškinamai plinta žaibišku greičiu…
Peržiūrų: 2801Komentaru: 0