Total entries in catalog: 80
Shown entries: 61-70 Pages: « 1 2 ... 5 6 7 8 »
Pridėta: 28.01.2015, 14:25
Paranormalūs reiškiniai 4 / Paranormal Activity 4 Praėjo penkeri metai po Keitės ir Hanterio dingimo. Priemestyje gyvenačią šeimą pradėjo krėsti keisti įvykiai jų kaiminystėje, kai čia atsikraustė moteris su paslaptingu vaiku.
Peržiūrų: 2748Komentaru: 0
Pridėta: 27.01.2015, 20:19
Švartavimas / The Mooring Kas 40 sekundžių pasaulyje dingsta vienas žmogus. Grupė paauglių iš Aidaho susiruošė į kelionę vietos upe. Ši kelionė turėjo pakeisti jų gyvenimą visam laikui. Tai atsitiko...
Peržiūrų: 1550Komentaru: 0
Pridėta: 25.01.2015, 10:43
The Remaining

Antgamtinis trileris, kad svarsto klausimus, gyvenimo, meilės ir tikėjimo prieš apokaliptinio fone.Artimų draugų grupė susirenka į vestuves, bet šventė sukrečia iš katastrofiški įvykius ir priešų pranašautasis Biblijos galutiniai kartus pranašysčių serijos. Išlikusieji susiduria šiurpinančiu, neaiškios ateities, nes jie peštynės dėl saugumo, bet kaip jų pasaulio išnyksta aplink juos chaosas ir teroro jie bus pasirinkti realaus gyvenimo per tikėjimą, arba tiesiog bando išgyventi?

Peržiūrų: 2205Komentaru: 0
Pridėta: 23.01.2015, 14:44
Pagalbos šauksmas / The Call Didžiojo siaubo meistro Alfredo Hičkoko talentas kurti baimės atmosferą tapo etalonu kiekvienam kino kūrėjui. Pakartoti to efekto dar niekam nepavyko, tačiau bandymų netrūksta. Vienu geresnių Hičkoko mokinių gali būti laikomas kitais metais penkiasdešimtmetį švęsiantis amerikietis Bradas Andersonas. 2004-aisiais jo sukurtas „Mašinistas“ klasikinėmis, Hičkoko ištobulintomis priemonėmis. Auganti įtampa puikiai išlaikoma ir prieš penketą metų Lietuvoje filmuotoje juostoje „Transsiberija“. Naujame B. Andersono filme įtampos taip pat netrūksta. Žiūrovą atitinkamai nuteikia jau pati filmo pradžia – veiksmas vyksta skubios policijos pagalbos (bendrojo pagalbos telefono 911) skambučių centre. Kitaip tariant, ten, kur skambina kiekvienas amerikietis, ištikus nelaimei. Nuo į skambučius atsiliepiančių pareigūnų profesionalumo priklauso labai daug: skambinantysis dažnai turi tik kelias akimirkas. O centro darbuotojų užduotis – iš streso apimtų skambinančiųjų per tas kelias akimirkas sužinoti svarbiausią informaciją. Skyriaus veteranė Džordan Terner (ją vaidina „Oskaro“ savininkė Halle Berry) savo darbą išmano puikiai. Moteris sklandžiai susitvarko su bet kokio pobūdžio skambučiais ir mėgsta savo darbą. Tačiau vienąkart pakeldama ragelį ji net nenutuokia, kad šis skambutis pakeis viską. Prislopintas merginos (juostose „Mažoji mis“ ir „Zombių žemė“ nusifilmavusi Abigail Breslin) balsas ragelyje su siaubu pakužda, kad ją ką tik pagrobė. Džordan imasi veikti, tačiau jau netrukus ji supras, kad tai nėra paprastas pagalbos šauksmas. Norėdama išgelbėti paauglę, policininkė turės stoti akis į akį su savo pačios seniai užmirštomis baimėmis ir košmarais.
Peržiūrų: 1918Komentaru: 0
Pridėta: 22.01.2015, 15:05
Ant grandinės / Chained Vyras vardu Bobas važinėja savo taksi miesto gatvėmis ir ieško aukų. Šis taksistas yra žudikas maniakas, jis parsiveža namo moteris, vėliau jas išprievartauja ir nužudo. Savo namuose prirakinęs grandine jis augina vaiką, kurio motiną nužudė. Kai vaikas užauga žudikas tikisi, kad jis seks jo pėdom, todėl imasi jo mokyti savo amato.
Peržiūrų: 1928Komentaru: 0
Pridėta: 22.01.2015, 15:01
Hipnotizuotojas / The Hypnotist porto klubo rūbinėje randamas žiauriai užmušto vyriškio lavonas. Vėliau randamos dar dvi aukos - žuvusiojo žmona ir duktė. Tačiau liko sunkiai sužeistas sūnus. Policijos komisaras Jona sužino, kad yra dar vienas gyvas šeimos narys - vyriausioji sesuo. Jona žino, kad reikia imtis kuo skubesnių veiksmų, norint apsaugoti šeimą. Jis priverčia gydytoją Barką užhipnotizuoti berniuką, kad sužinotų, kas žudikas.
Peržiūrų: 1478Komentaru: 0
Pridėta: 21.01.2015, 19:46
Čakio prakeikimas / Curse of Chucky Jauna mergina vardu Nica yra nuo mažens prikaustyta prie invalido vežimėlio. Po motinos mirties jis atvyksta pagyventi pas save sesrerį Barb, jos vyrą Ianą ir jų penkių metų dukra Alisą. Vieną dieną Nica gauna labai keistą siuntinį, kurio viduje randa bauginančiai atrodančią raudonplaukę lėlę vardu Čakis. Po kiek laiko jų namuose keistomis aplinkybėmis ima mirti žmonės. Nica ima itarinėti, kad dėl visų šių mirčių yra kaltą lėlė, kur iš tikrųjų nėra paprasta lėlė.
Peržiūrų: 3177Komentaru: 0
Pridėta: 16.01.2015, 17:17
Kiti / The Others Baigiantis antrajam pasauliniam karui jauna moteris nuo žmonių atskirtoje saloje laukia iš karo grįžtančio vyro. Greisė augina du vaikus ir mano, kad rado jiems saugią vietą, kur negresia jokie pavojai. Jie gyvena dvare, kuriame langų užuolaidos visada aklinai užtrauktos, o kiekvieno kambario durys užrakintos. Name nėra radijo, telefono, elektros, čia niekad nedega lempos. Greisės vaikai yra alergiški šviesai, nuo menkiausio saulės spindulio ant odos atsiveria baisios žaizdos, nuo kurių jie gali mirti. Vieną dieną paslaptingai dingsta trys tarnai, o į duris pasibeldžia nauji pagalbininkai. Nuo tada dvare prasideda neįtikėtini dalykai. Greisė ir jos vaikai jaučia nerimą, namas prisipildo nekviestų svečių ir paslapčių...
Peržiūrų: 1512Komentaru: 0
Pridėta: 13.01.2015, 19:06
Iltis / Tusk

Istorija filmo "menkes" prasideda neįprastas skelbimu: kas nuomoja kambarį ir nereikalauja mokėjimą pačiu metu. Tik viena sąlyga - nuomininkas bus diena iš nuomojamo kambario, apsirengęs kaip iš jūrų vėplio kostiumas. Tai taip nuostabu sąlyga dėl to, kad iš kambario savininkas buvo Melodramatic gyvenimo epizodas, susijusius su jūrų vėplio. Ir šis neįprastas būdas, kaip jis nori atkurti keletą nuostabių prisiminimų.
Jaunas vyras, kurio vardas yra Wallace, žurnalistas ir parodė susidomėjimą šiuo skelbimu. Ir netrukus jis paslaptingai dingo. Jo draugas ir kolega pradeda užsiimti jo ieškojimas. Jis padeda šiuo atveju mergina veikėjas. Jų paieškos atvedė į pensiją išėjusio policininko, kuris daugelį metų buvo ieško dingusių žmonių. Jis pasakė jiems, kad yra tam tikras taisyklingumo dingimo. Žmonės dingsta, ir tada rasti savo mangled kaulus.Policijos pareigūnas padaro išvadą, kad visi tai daro serijinis žudikas. Jis mano, kad Wallace kažkaip atsidūrė jo rankose. Mūsų herojai užpuolė dėl maniakas takas, net žinant tiesą, kad jie žino, bus taip baisu, kad sunku patikėti.

Peržiūrų: 2601Komentaru: 0
Pridėta: 11.01.2015, 13:05
Prie šėtono durų / At the Devil's Door / Home Kuomet jauna ir ambicinga nekilnojamojo turto agentė Lėja sulaukia pasiūlymo parduoti namą su paslaptinga praeitimi, ji susiduria su keista mergina, kuri, kaip vėliau išsiaiškina Lėja, yra namo savininkų pabėgusi dukra. Lėjai nusprendus įsikišti ir pamėginti merginai padėti, ji ima suprasti, kad su šia mergina nėra viskas taip paprasta, kaip atrodo. Lėja įsipina į keistos antgamtinės jėgos paspęstas pinkles, kartu į jas įtraukdama ir savo seserį Verą.
Peržiūrų: 1454Komentaru: 0