Total entries in catalog: 80
Shown entries: 21-30 Pages: « 1 2 3 4 5 ... 7 8 »
Pridėta: 25.05.2015, 19:21
Vidža lentelė / Ouija

Pasaulio premjeras veiksmo nuotykių trileris su elementais "WidgEon valdybos" sukūrė režisierius Stiles White, vyks spalis 24, 2014. Šio nuostabaus ir nuostabių filmų, remiantis antgamtiškas žaidimas "WidgEon", vadinamosios "Kalbėjimas lentos", kuri sukūrė Ouija istorija. Spellbound lenta «Ouija» buvo išrastas XIX amžiuje, skirtas bendrauti su požemio dvasias. Skaičiai ir raidės, kurios yra ant šios lentos, galėtų atsakyti į labiausiai neįprastas klausimus. Tai žaidimas su dideliu greičiu plinta visame pasaulyje dideliais kiekiais. Su savo pagalbos, kiekvienas gali bendrauti su mirusiųjų dvasių ...
Čia yra mūsų herojai tiesiog nori pasilinksminti. Jie manė, kad tai būtų smagu "kalbėtis" su su šios diskusijų lentos spiritu. Jie manė, kad niekas išgirsti. Tačiau jie labai klysta. Ir kai tapo aišku, kad, žaidimas neatrodė juokinga. Tačiau jau buvo per vėlu, ir plona siena, kuri atskiria mūsų pasaulį iš požemio pradėjo blankti. Atsižvelgdama pažadintas iš miego, išlaikyti jėga pakėlė galvą, todėl atrodo tiems, kurie išdrįsta sutrikdyti savo ramybę daug šimtmetį. Jie net negalėjo įsivaizduoti, ką jiems košmaras, tai sukels, iš pirmo žvilgsnio, yra įdomus žaidimas, ...

Peržiūrų: 3489Komentaru: 0
Pridėta: 18.05.2015, 21:30
Prekiautojas mirtimi / I Sell the Dead

Didžiosios Britanijos 18-ojo amžiaus. Mirties patale išpažintis Arthur Juodasis vienuolis kalėjimą. Sinful pasibaisėtina prisipažinimas, kaip Arthur kartu su savo draugu Willie Grimes nusprendė pradėti gana keistą ir pelningą tipo verslo. Jie užsiima šviežių kapų išniekinimo ir įstaigų atnešė Dr. Vernon Quintus.

Gydytojas niekada nedavė per daug ir visada dosnus su rimta mokestį, be to, nuolat grasino visų rūšių giljotina. Vieną dieną jie iškasti kūną suvynioti česnako aplink kaklo su drebulės akcijų širdies girlianda, jie neišleido gydytojai įspėjus, kad jei jūs pašalinti numerį iš širdies, kūno iš karto ateina į gyvenimą, kupiną jėgų ir kraugeriškas.

Dr Quintus, žinoma, šis atvejis parodė, mirtinas, o tai lėmė mirtį. Šis incidentas sukėlė komandos draugų dirbti tik sau, jie padarė labai netradicinius lavonų: zombiai, vampyrai, humanoidų, ghouls ir atidavė savo kūnus tik tiems, kurie užsiima ilgaamžiškumo tyrimas, todėl ieškant nemirtingumo eliksyras.

Šis verslas atnešė jiems didelę įplaukos tol, kol herojai neturi susidurti smurtinių banditų gauja vadovaujama Murphy. Nuo šiol pradeda demontavimas kraugeriškas, Undead ir jų naudojimą, kaip biologinių ginklų.

Peržiūrų: 1602Komentaru: 0
Pridėta: 29.04.2015, 20:50
Ženklas IV: pabudimas / Omen IV: The Awakening

Damien Thorn yra miręs, bet pranašystė taip pat taikoma šviesos atrodo mergina Delia. Jis priima jauną porą, Karen Genų York. Po Rudos sužino apie įtartinomis aplinkybėmis Dilii gimtadienio, ji paklausė privatus tyrėjas rasti realius tėvus vaiko.
Po to pradėjo atsirasti aplink baisi kraujo praliejimo. Rudos labai išsigando, atrodo, kad ji pasirašė prieš mirtinas prabilo. Be to, ji sužino apie savo vaiką pragarą tiesą ...

Peržiūrų: 2342Komentaru: 0
Pridėta: 24.04.2015, 18:22
Kruvina mano Valentino diena / My Bloody Valentine

Lietuvių k. 

Klasikinis siaubo filmas shot žanro ir originali tradicija tik tuo, kad veiksmas vyksta Valentino diena. Visi, kas taip garsūs filmai šią tendenciją, yra nuoseklus ir aiškus.Metams po žiauraus nužudymo penkių žmonių, grįžo iš ligoninės psichiškai nesveikas maniakas, kuris nori skandinti savo gimtajame mieste kraujo jūros ir apsvaiginti visus miršta aukų riksmus ...

Peržiūrų: 2012Komentaru: 0
Pridėta: 19.04.2015, 08:45
Užkrėstieji / Infected

Tėvas ir sūnus - mėgėjai medžioti elnių. Kiekvienais metais jie ateina į medžioklės klubas, kur jis susitiko su senais draugais, kartu ir eiti žudyti nekaltus gyvūnus. Ir visa nieko būtų, jei ne vienas serga ir trūksta senosios panele mišką su labai keistais simptomais ... viena mama, ir kartu, antroji žmona iš pagrindinių simbolių televizijoje sužino apie siaubingą virusą (pasiutligės), kuri yra perduodama iš elnių žmonėms ir, žinoma, skuba įspėti savo artimuosius. Per blogai jie dingo giliai į mišką ir bandžiau pirmą raguotas auką skonį.

Peržiūrų: 2253Komentaru: 0
Pridėta: 18.04.2015, 08:23
Somnia /  Before I Wake

Treileris

Istorija yra apie našlaitis, kurio košmarai pasitaiko realiame pasaulyje, o jis miega.

Peržiūrų: 4550Komentaru: 0
Pridėta: 18.04.2015, 08:07
Kapų ieškotojai / Grave Encounters

Lietuvių k.

Best šou per televiziją, kur medžiotojai medžioti vaiduoklius, vadinamų "skaitytuvai. Pagal Lance Prestona komanda medžiotojų vadovavimo išsiųstas į psichiatrijos ligoninę, kuri buvo ilgai pėsčiomis blogi gandai.
Psichiatrijos klinika terrifies, ir jei manote, kad gandai, kad jis turi daug keistų ir antgamtinės reiškinių daug. Komandos prašytojai vadovaujami Lance Prestonom daugiausia Ghostbusters, atsižvelgiant į domėtis nori likti už naktį ligoninėje be išjungiant fotoaparatą tuo pačiu metu. Siekiant padidinti naujos emisijos reitingą "The tyrėjai," jie yra geros pradės tyrimą uždaroje patalpoje ligoninėse. Labai greitai, medžiotojai suprato, kad gyvi jie vargu ar pasilikti, bet nieko galima padaryti. Vaiduokliai pacientų siekti jiems baisu labirintą koridorių klinikos. Medžiotojai turi abejonių dėl jo psichinės sveikatos ir nuskendo giliau į beprotybės. Šalinama fotoaparatą visas siaubą ir kruvinas paslaptis klinikos, jie supranta, - tai paskutinis leidimas šou "prašytojų".

Peržiūrų: 3500Komentaru: 0
Pridėta: 15.04.2015, 09:08
Zombių prisikėlimas / Rise of the Zombies

 Rusų k.

Na, kažkas panašaus, trūksta apie gyvenimo mirę filmus? Tada jums pristatyti naują ritės šedevras, pasakoja apie Zombie Apocalypse istoriją.

Filmas trunka žiūrovui, ko gero, vienas iš baisiausių vietų mūsų planetoje - Alcatraz salą. Kaip visi žino, šioje saloje pateikti didžiulį kalėjimą.

Zombiai greitai išplito visame pasaulyje, todėl grupelė žmonių, kurie yra priversti kovoti už savo egzistavimą, ateina į salą rasti prieglobstį kalėjime.

Jei manote, kad gandai, sala gyvena gydytoją galėjo atidaryti išgydyti baisi liga, kuri paverčia žmones į kraugeriškas monstras, kuris. Bet tai tiesa? Ar žmonija išgyventi šiame naujausia mūšį su zombiais? Sužinokite žiūrėti filmo "Rise of Zombies", režisuotą Nick Lyon.

Peržiūrų: 4765Komentaru: 0
Pridėta: 15.04.2015, 09:05
Abraomas Linkolnas prieš zombius / Abraham Lincoln vs Zombies

Anglų k.

Kai ateitis 16 JAV prezidentas Abraomas Linkolnas buvo dešimt vaikų, jo šeima buvo labai baisi tragedija. Kartą, kai jis buvo kapojimo medienos kieme, į namus jis išgirdo baisius riksmus. Pasiekti namus, Abu pamačiau savo mamą, kuri pavertė "zombiu. Vaikas neturėjo kito pasirinkimo, bet ją nužudyti. Daug metų pilietinio karo metu, JAV prezidentas asmeniškai vadovavo kariuomenei ir dalyvauti karo veiksmuose. Bet vaikystės nugaros košmaras. Jis turi kovoti ne tik su žmonėmis, bet ir su kraujo ištroškusių zombių. Linkolnas sumaniai šalina Gyviai nori šviežio žmogaus kūną ir kraują su netradicinių ginklų Pagalba - Sulankstomos nerijos.

Peržiūrų: 1911Komentaru: 0
Pridėta: 15.04.2015, 09:03
Zombie Apocalypse: Redemption

Rusų k.

Saulėlydis civilizacija, zombiai užtvindė visą planetą ir maitintojo grupė susispietusios į klanų ir gaujų, be to, buvo išgelbėti nuo zombie dantų pat užsiima paaiškinti jų tarpusavio ryšį.

Peržiūrų: 2205Komentaru: 0