Total entries in catalog: 80
Shown entries: 11-20 Pages: « 1 2 3 4 ... 7 8 »
Pridėta: 27.07.2015, 18:07
Dovana  / Gift, The

Treileris

Simonas - gudrumu, jaunuolis veda Robin ir labai laimingas. Kai apsuptas personažai pasirodo buvęs klasės draugus, Simon - Gordo, į sutuoktinių gyvenimo pradeda atsitikti netikėtų pokyčių. Išdidžiai ramybė, dažnai nepatogi, ir yra keletas jame oddities 

Peržiūrų: 3843Komentaru: 0
Pridėta: 14.07.2015, 19:59
Anarchijos salonas / Anarchy Parlor / Parlor

Kolegijos studentai ketina gerai pailsėti per šventes. Kelionės ir pramogų vieta parinkta Rytų Europoje. Jauni žmonės negalėjo įsivaizduoti, kad čia jie bus įstrigę ir tapti aukomis sadistinis. Tai tatuiruočių meistras, bet tai dar ne viskas, kad prekiauja piktadarys.

Peržiūrų: 4252Komentaru: 0
Pridėta: 05.07.2015, 17:42
Poltergeistas / Poltergeist Jaunos Bowenų šeimos gyvenime džiugios permainos – jie kraustosi į naują namą. Jauki kaimynystė ir erdvūs kambariai buvo sena jų svajonė, tad pirmosios naujakurių dienos kupinos džiaugsmo ir gražios ateities vilčių. Regis, viskas it sviestu patepta, tačiau namiškius pradeda stebinti keisti reiškiniai. Jaunėlės Medison kambaryje stūgstanti spinta pati varsto duris ir skleidžia keistus garsus. Iš pradžių vaikams tai kelia juoką, tačiau ilgainiui pradeda gąsdinti. Viskas pakrypsta dar šiurpesne linkme, kai vieną dieną Medison pradingsta skradžiai žemę. Sunerimę tėvai į namus išsikviečia ekstrasensą. Šis paaiškina, kad naujasis jų namas pastatytas ant buvusių kapinių, todėl jį užvaldžiusios nerimstančios blogosios dvasios, kurios su savimi ir pasiėmė jų mažylę. Dabar šeimai teks suvienyti jėgas ir stoti į nuožmią kovą dėl mergaitės gyvybės. Legendinis kino kūrėjas Sam Raimi („Žmogus voras“,„Piktieji numirėliai“, „Pagieža“) ir režisierius Gil Kenanas („Žarijos miestas“, „Namas monstras“) pristato šviežiomis spalvomis nušvitusią klasikinę siaubo istoriją apie namą, kuriame šeimininkauja blogosios jėgos. 1982 metais to paties pavadinimo siaubo filmas sukrėtė visą pasaulį. Vėliau kino teatruose pasirodė nemažai šios istorijos interpretacijų, tačiau tik Gil Kenanas ir Sam Raimi ryžosi pagal geriausias siaubo žanro taisykles sukurtai tikrajai šiuolaikinio „Poltergeisto“ ekranizacijai. Įtempto siužeto filmas gniaužia kvapą ir iš siaubo stingdo kraują, tačiau atsitraukti nuo ekrano neleidžia nei akimirkai. Režisierius: Gil Kenan („Žarijos miestas“, „Namas monstras“) Vaidina: Sam Rockwell, Jared Harris, Rosemarie DeWitt, Saxon Sharbino, Jane Adams
Peržiūrų: 2728Komentaru: 0
Pridėta: 23.06.2015, 19:19
Draustinis / Preservation

Tylus ir matuojamas gyvenimas anksčiau ar vėliau pavargsta. Žmonės visada ieško naujų pramogų. Ir tie, kurie nukreipti savo kvapą ir adrenalino tekėjo per kraštą. Kiekviename iš mūsų yra nuotykių dvasia. Mes trokštame nuotykių. Ta pati situacija ir su filmo herojai "Sanctuary". Mergina dirba anesteziologas, kartu su vyru Mike ir jo brolis Seanas nuspręsite eiti medžioti. Buities problemos ir jų gyvenimas yra taip absorbuojamas, kad vaikinai nori kažką ypatingo. Paprasta medžioklė leidžiama svetainėje - tai ne jiems. Jie nori padaryti kažką draudžiamo, pažeidžia įstatymą. Taigi jie nusprendžia medžioti nacionaliniame parke, gamtos rezervatas. Pakeliui yra didelis skaičius draudžiamieji ženklai. Bet tai dar ne viskas raugintų medžiotojus. Jie vis dar įsiskverbia į šventovę. Ir tai buvo jų didžiausia klaida. Galų gale, iš šio taško prasideda jų didžiausias ir labiausiai rimtų problemų. Draugai, žinoma, apdoroti save nepamirštamą safari. Savo sąskaita turi daug retų trofėjus, jie tikrai galės girtis apie. Bet čia yra patys vaikai yra medžioklės objektas. Psichopatinės žudikas pradeda "išvalyti" juos po vieną. Jie skubiai reikia išeiti iš šio šlykšti vieta, arba tiesiog išgyventi neturės galimybės. Ar vaikinai išvengti mirties, kurį jie patys įsiteikti sau? Ar tai nebus galima sutaupyti anyone?

Peržiūrų: 2433Komentaru: 0
Pridėta: 15.06.2015, 20:39
Skandintojas (2014)

Po beveik skęsta ežero Madison randa sau jungiasi su baime gyvenime. Nepavyko apibūdinti, kas jai nutiko per akimirkomis ji buvo po vandeniu, ji pradeda kurti pasiutimas: ...

Peržiūrų: 2104Komentaru: 0
Pridėta: 15.06.2015, 20:31
Wyrmwood: Road of the Dead

Barry buvo talentingas mechanikas ir šeimos žmogus, tačiau jo gyvenimas buvo ne sunaikinti ant Zombie Apocalypse išvakarėse. Tam tikra prasme jis yra derinamas su kitu maitintojo, Chalker ir kartu jie užtaisymo save pasipriešinti savo kelyje orda mėsėdžiams monstras prowling atšiaurių Australijos krūmo.

Peržiūrų: 2198Komentaru: 0
Pridėta: 15.06.2015, 20:03
Iš gelmių / Deep Rising

Kartais atsitinka taip, kad asmuo neturi pasitikėjimą, o kartais priešingai, ji įrodo, per daug. Pasitikėjimo sukčiai ir vagys dažnai nepavyksta juos, nes priežiūros niekada nenustojo niekam, ypač tokiais klausimais.

Jei asmuo nėra atsargūs ir pasitikintis savimi, tai yra labai lengva pagauti ir padaryti lėlių į žmogų, kuris yra labiau mąstantis visuose dalykuose rankose. Už brangiausias vandenyno pasaulinėje linijinės. "Argonavtika" yra nepakartojama su visais, kurie atėjo prieš ją.

Naujos technologijos, gražus dizainas, nuostabi paslauga, kuri organizavo tiems, kurie aplankyti laivą. Tie, kurie atėjo pas jį į pirmojo etapo procedūros gali tik pavydėti. Taigi mes manome, kad žmonės ten įstrigę, ir tiksliai tos pačios mintys aplankė sukčių turėjo vaizdu į įdėklą. Mažos ir didesnės, jie sukūrė visą grupę, kuri buvo apiplėšti laivų milijonierius.

Pagrindinis tikslas yra brangakmenių, kurie buvo laive ir praktiškai nesaugoma. Sukčiai atvykti į laivą vėliau ir pateko į tik trys poilsio, poilsio yra miręs ir nužudyti. Didžiulis jūrų pabaisa užpuolė laivą, o dabar visi žmonės turės bėgti nuo jo, akmenys truks, ką žmonės pagalvos.

Peržiūrų: 3075Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:30
Užkampis / Backcountry Pagrindiniai personažai - jauna pora - mėgsta praleisti aktyvų poilsį gamtoje. Jie yra jauni ir įsimylėję, jų kraujas trokšta nuotykių. Šurmulio miesto labai greitai atsibosta ir atneša daugiau malonumo. Jie nusprendžia eiti į mišką praleisti laiką įdomus ir naudingas. Tačiau mes visi žinome, kad gamta turi ir kitą pusę - laukinių gyventojai miške yra ne mažiau laukiniai gyvūnai. Mūsų herojus turėjo būti įsitikinęs, asmeniškai, kai jie susiduria su žiaurus žvėris. Tankumynas pora jaunų žmonių susiduria padengia takelius, bet jie nesuteikia tokių "smulkmenų" absoliučiai jokios vertės. Ir ji pasireiškia gana neatsargus požiūrį į poilsio, taip pat lemtingą klaidą iš jų pusės. Dabar juodasis lokys didžiulis pradeda medžioti herojų filme. Ar tai išgelbėti savo meilės gyvenimą nuo atakos gremėzdiškas žudikas? Tapyba remiasi įvykių, kurie įvyko realiame gyvenime.
Peržiūrų: 2924Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:26
Persekiotoja / It Follows

Jay siekti keistų vizijų. Viskas prasideda nuo lytiniu keliu, iš karto po to ten buvo milžiniška jausmas Jay priežiūra.

Peržiūrų: 2455Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:40
Ženklas / The Omen

Jo tridtsatidvuhletie švenčiama Damien Thorn. Šis žmogus niekada klauso niekas, bet save ir viešpaties šėtono. Filmo herojus "Omen 3: Last Stand" jau seniai svajoja tapti viso pasaulio valdovui. Šiam tikslui, Thorne bando atkakliai.

Norėdami suprasti, puoselėjamos noras veikėjas eina į siaubingas nusikaltimus. Damien įgauna visiems gyvenimo, kurie pasireiškia jo kelyje. Jis gali nužudyti net mylimam žmogui, jei jis nusprendžia sutrukdyti savo planus.

Bet pasaulyje asmuo, kuris turi galimybę priešintis tamsiąją pusę. Šis skaitmuo yra vienuolis. Jis pažadėjo, kad vieną dieną sunaikinti gimusį vaiką iš velnio. Tai yra pagrindinis tikslas žmogus. Kai vienuolis pats yra šventas durklai, sukurta specialiai šiam tikslui. Dabar jums reikia atsargomis pakankamą energijos kiekį, kad tikrai galės įveikti blogio dvasia.

Peržiūrų: 2095Komentaru: 0