Žiūrėti Zombių žemė / Zombieland Lietuvių kalba

Pridėta: 01.04.2015, 20:16
Zombių žemė / Zombieland


Pasaulio pabaiga yra neišvengiama, ir kiekvienas asmuo yra kitaip. Bet kas gi galėjo pagalvoti, kad ateis taip greitai ir dėl šios priežasties bus Zombie. Living Dead nusprendė, kad jau pakankamai atvėsti į žemę ir šiuo metu ištirpsta tik gandai.

Jie visame pasaulyje ir JAV, kur ir tapo maža dalis žmonių, kurie sugebėjo išgyventi. Dauguma jų randa prieglobstį ir nori tik vienas dalykas - sėdėti šį baisų laiką. Gali būti daug, tačiau ne tas, kuris atėjo su keletą būdų žudyti zombius.

Žmogus juos išbandyti ant mirusiųjų ir keliauja po šalį su šia idėja. Jo vienintelis draugas tampa žmogus, jis žada važiuoti. Vaikinas būti pavadintas palydovinės Tallahassee garbei toje vietoje, kur jis nori gauti vyro. Per zombių pasaulyje, keletas žmonių galima pasitikėti, tik todėl, kad palydovai netaptų draugai, ir yra labiau tikėtina, partneriai.

Bet, kad visi pasikeitė dvi merginos išvaizdą savo gyvenimą. Sesuo išgąsdino tai, kas vyksta aplink, ir jie nusprendžia pavogti automobilį patekti į pramogų parką. Po visų gandų tiesiog nėra ten dar zombiai. Keliautojai reikia grįžti savo automobilį ir tęsti kelionę, nes jie eiti po seserimis. Bet jei gandai yra teisus parko saugumą? Jį galima rasti, jei peržvelgsite online filmą "Zombieland".
    Peržiūrų: 3698Komentaru: 0

    Zombių žemė / Zombieland nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям