Žiūrėti Kapų ieškotojai / Grave Encounters Lietuvių kalba

Pridėta: 15.03.2015, 12:59
Kapų ieškotojai / Grave Encounters


Tai turėjo būti įžanginė, dar neparodyto "vaiduoklių medžiotojų" realybės šou, vadinamo Kapų ieškotojai, serija. Laidos vedėjas Lance Preston, kartu su savo paranormalių reiškinių tyrėjų grupe, leidžiasi į apleistos Collingwood'o psichiatrinės ligoninės tyrinėjimą. Dar 1930-1940 metais ši ligoninė buvo pagarsėjus žiauriais medicininiais eksperimentais, dabar yra žinoma, kaip vieta, kurioje įvyksta nepaaiškinamų reiškinių.
Nors laidos vedėjas, tvirtina, kad vaikystėje jam teko gyventi vaiduoklių apsėstame name, tačiau visi jo veiksmai atskleidžia jo skeptišką požiūrį į tokius reiškinius ir parodo tik jo pastangas dirbtinai perteikti mistinę nuotaiką. Už kadrų jis paperka sodininką, kad tik jis paliudytų regėjęs vaiduoklius ligoninėje ir pasamdo netikrą fiziką Houston Gray, kuris turi patvirtinti, kad jaučia dvasių buvimą.
Neilgai trukus, jie supranta, kad iš tiesų, kažkas yra kartu su jais, kažkoks blogis, kuris juos pradeda persekioti ir laikyti įkalintus šioje ligoninėje. Vis keistesni įvykiai nutinka grupės nariams: juoda daiktai, maistas sugenda per kelias valandas, jų laikrodžiai rodo vidurdienį, tačiau už lango aklina tamsa. Jie stengiasi pabėgti, tačiau durys užrakintos, o tamsūs koridoriai virsta nesibaigiančiais labirintais, grasinančiais pavirsti jų pačių kapu.
    Peržiūrų: 2379Komentaru: 0

    Kapų ieškotojai / Grave Encounters nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям