Žiūrėti Kitas Pasaulis. Vilkolakių prisikėlimas / Underworld: Rise of the Lycans Lietuvių kalba

Pridėta: 01.04.2015, 20:26
Kitas Pasaulis. Vilkolakių prisikėlimas / Underworld: Rise of the Lycans


Šis filmas - trečioji dalis populiarus franšizę apie vilkolakiais ir vampyrais, o konkrečiau, apie ilgą karą klanų, kurie nemirtingumą.

Prieš daugelį metų, nugalėjo Vampyrai Vilkolakiai. Tada visi vilkolakiais tapo vergų ir buvo priversti tarnauti savo šeimininkus daug metų. Kai vergas pagimdė sūnų. Jis turėjo unikalią galimybę - gali kreiptis į vyrą. Gimtoji pavadino jį Lucian.

Lucian teko laukti Victoria - svarbiausią vampyrą, kuris skyrėsi bloodlust ir žiaurumą. Visi vampyrai bijo jam, todėl grojo kiekvieną dekretą. Viktoras klanas terorizavo žmones ir puola nepasikartotų, žmonės turėjo mokėti Viktoras dešimtąją savo pajamų. Galvos nekenčia Vampyrai Vilkolakiai, todėl labai blogai elgiasi savo vergus.

Kai jo motina mirė Lucian Viktoras išmoko iš savo pavaldinių apie savo sūnų. Jis nusprendė naudoti unikalią galimybę susidurti, įdarbinti vergai save tarp žmonių. Galų gale, žmonės galės apsaugoti vilkolakiai ir dienos šviesoje, ir atlikti sunkiausia darbą.

Lucian mato Victor dukterį, kurio vardas yra Sonia. Mergina patiko Lhikan ir atrodo, kad atsakymo jis gavo abipusiškumą. Tačiau ši meilė yra tik įsiutino visus vampyrus pirmoje vietoje - "Sony tėtis. Pasekmės buvo baisi mėgėjams ...
    Peržiūrų: 2290Komentaru: 0

    Kitas Pasaulis. Vilkolakių prisikėlimas / Underworld: Rise of the Lycans nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям