Total entries in catalog: 80
Shown entries: 31-40 Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Pridėta: 15.04.2015, 09:01
30 tamsos dienų / 30 Days of Night

Filmas yra dvasinė tąsa įvykių atspindėta "siaubo", "30 dienų nakties".

Žmona didvyriškai savęs paaukoti šerifas - Stella Oleson - vienas iš staigaus ir kruviną incidentą maitintojo, kurie įvyko per poliarinę naktį mažame miestelyje skolintis snieguotas Aliaskoje. Ji išvyko į Los Andželą ieškoti Lilit - galingą vampiressy kad kai organizuotu įtakos neįtaria gyventojų mieguistas miesto ataką.

Į "Angelų miestas" Stella atakuoja takas vampyrų klanui ir įvykdė smurto prieš juos, mato, kaip pilamas į kitos kraugerys kraujo darkspawn burnos prikelia jį. Sprendžia šį būdą atgaivinti mylimam žmogui, tai grįžta į Aliaską ...

Peržiūrų: 1933Komentaru: 0
Pridėta: 11.04.2015, 09:16
Nakvynės namai 3 / Hostel: Part III UNRATED

Ar pasigedote Kruvinąją scenos ir žudynių? Nakvynės namai sugrąžina mus atgal, bet ne Slovakijoje ir populiarus Las Vegase, kuri netrukus bus pour kraujo upės. Jauna pora neturi laiko išeiti iš kambario ir susiduria žmogus, kuris turi duoti kelią su ja.

Kad kažkaip sušvelninti situaciją jie geria alų kartu ir netrukus pora į rūsyje narve, toli nuo viešbučio kambaryje. Renginiai juda trijų draugų, kurie vyksta į miesto svajonė vertai švęsti "bernvakarių". Jie gerti ir vaikščioti, rūkyti ir poilsio, bet beveik tik vedęs vyras tarp jų Scott neleidžia sau per daug.

Draugai prisigerti ir kartu su merginomis, kurie turėjo "pasiimti" kiti du vaikinai eiti į viešbučio kambarį. Kitą rytą du draugai nerandate trečdalį, tuo pačiu metu jis atsibunda, toje pačioje kameroje, kur jis buvo atliktas žiauriausią kankinimus.

Norėdami, kad žmonės, kurie ilsisi vienoje iš pasaulio centrų, brutaliai nužudyta ir kankinami? Kokie jie kalti prieš tuos, kurie jį sukurti ir nesibaimina represijų už savo veiksmus? Ar visi žmonės atostogų į miestą bijoti, kad? Ir kelionė per draugams, kurie išgyventi?

Peržiūrų: 3057Komentaru: 0
Pridėta: 09.04.2015, 08:41
Aš spjoviau ant tavo kapo 2 / I Spit on Your Grave 2

Niujorke Jessica atvyko kupini vilties, kad čia jis galės padaryti vilties realybe laimingą, sėkmingą gyvenimą. Išvaizda modelis ir atkaklumas ieškant darbdavys vieną dieną atves į tai, kad mergina patenka į fotografų, kurie elgiasi keistai rankas.

Atmesdamas pasiūlymas nedviprasmiška Jessica nežino, ką pasirinkite jį dabar priklauso nieko. Netrukus ji buvo aplenkė baisi likimo: ji tampa baisios prievartos, kankinimo ar smurto auka. Stebuklingai išgyveno Jessica pradeda keršyti

Peržiūrų: 6663Komentaru: 0
Pridėta: 09.04.2015, 08:35
Aš spjoviau ant tavo kapo / I Spit on Your Grave

Pagrindinis herojė filme "Spjaunu ant tavo kapo" norėjo šiek tiek laiko atsitraukti nuo kasdienio gyvenimo. Tam tikru metu ji persikėlė gyventi į kaimą. Čia ji ketina daryti istoriją rašyti romantiškas temas. Bet net ir jaunas moteris pradžioje susiduria su tipiškų situacijų, kurios yra pavojingos ateityje. Visa tai pradžia buvo su vietos jaunimu degalinėje susitikimas. Jennifer sukėlė savo tvirtą solidarumą. Jie netgi bandė suteikti savo dėmesio, tačiau tai buvo padaryta negraži ir grubus. Apskritai, jie atrodė labai susirūpinęs dėl to. Ši situacija jau išvyko iš jauno rašytojo galvą. Ji palaipsniui įsitraukė į susitarimą savo kaimo namų. Keletą dienų mūsų herojė gyvena taikoje, bet kai ji pakvietė vandentiekio, istorija sukūrė stabiliai. Vėliau crazy boy pasakė savo draugams, kad ji netyčia nukrito mano mobilųjį telefoną į kriauklę, o dabar ji negali bendrauti su bet kurio asmens. Kaimo vaikinai nusprendė pasijuokti iš mažai Jennifer. Inocentas pokštas virto baisia ​​nusikalstamumu.

Peržiūrų: 6641Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 15:29
Lozoriaus efektas / The Lazarus Effect

Anglų k.

Jūs negalite pažeisti gamtos dėsnius. Mirtingasis galima pomirtinis gyvenimas, bet tik vieną kartą, ir nėra išeiti. Ir jei prisikėlimo paslaptis iš numirusių staiga atidarė, tai nieko gero nebus. Tai leis įsitikinti, smalsus studentams.

Peržiūrų: 4596Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 10:16
Pasaulinis karas Z / World War Z

Geraldas Lane kartą dirbo JT tyrėjas. Dabar jis bando gyventi normalų gyvenimą. Bet vieną rytą tik pakeitė savo planus. Kartu su savo šeima pamatė veikėjas ataskaitą.

Ji sakė, kad į karo mieste dėl staigaus įniršio pandemijos. Geraldas šeima negalėjo tiesiog palikite židinį. Kartu su kitais žmonėmis, jie tapo įkaitais didžiulis kamščiuose.

Lane matė savo akimis, kaip 12 sekundžių asmuo virsta Zombie. Šie padarai turi nuostabų galimybes. Jie juda greičiau nei paprastų žmonių, be to, zombiai turi privalumų galioti. Žmonės miestuose tarsi pamišęs. Kiekvienas bando išgyventi šiame Apocalypse. Pasaulyje kiekvieną minutę vis daugiau ir daugiau alkanas zombiai.

Veikėjas prašyti pagalbos ištaisyti padėtį. Geraldas eina į bazę, priklausančios Amerikoje. Ši vieta buvo apsupta iš visų pusių zombių. Per iškrovimo padaras užpuolė žmones. Jie sugebėjo išgyventi, kai šis mažas. Dabar žmogus yra ieškoti būdų išgelbėti pasaulį. Tačiau jis neturi pamiršti apie savo šeimos, kuri buvo toli nuo herojus.

Peržiūrų: 3661Komentaru: 0
Pridėta: 04.04.2015, 08:07
The Atticus Institute

Nauja siaubo filmas 2015, kurioje 70-ųjų XX amžiaus pagal profesoriaus Henry Vakarų lyderystę buvo už paranormalių sugebėjimų tyrimo laboratorija. Nagrinėdami tokius reiškinius kaip telekinezė, aiškiaregystė ir kitos institucijos įgyja instituto statusą, atliekant bandymus su žmonėmis, kurie yra bent jau kažkiek turėjo panašias savybes. Po eksperimentuoti su vienu iš dalykų pavadintas Juditą Winstead, mokslinių tyrimų centrą Atticus pritraukia dėmesį nuo vyriausybės ir būtų imtasi nuolatos prižiūrima Gynybos ministerija. Kartą patvirtino neeilinį sugebėjimą Judith bandymai buvo apraiškos kai nežinoma jėga, kuri turėjo būti naudojama kaip karo ginklai valstybiniu lygiu. Tačiau ne visi galia gali būti sudaryta įstatymo sistemą, daugiau demoniškas. Atticus institutas (2015 m) žiūrėti online filmą iš režisieriaus Chris stinta.

Peržiūrų: 2021Komentaru: 0
Pridėta: 01.04.2015, 20:56
Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas / Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Dinaminis veiksmų Timur Bekmambetov. Direktorius grindė savo šventą temą amerikiečiams ir uždarai savo fantastika. Bet filmas neturėtų būti atsižvelgiama, kaip pasityčiojimas iš didžiojo istorinę praeitį pobūdžio.

Visų pirma, tai yra puikus kovotojas su puikiu specialiųjų efektų ir kieto siužeto. Ir pažvelgti į gražus Benjamin Walker, kuris, beje, yra labai tinkamas vaidmenį ji atliko puikiai ir rankose kirvį - malonu.

Abraomas Linkolnas buvo ne tik puikus prezidentas Jungtinių Amerikos Valstijų. Jis taip pat turėjo už neprilygstamą medžiotojas maurai reputaciją. Kelias į jaunosios Abraomo politikos viršuje buvo keblus ir nenuspėjamas. Filmas pasakoja apie ankstyvuosius metus drąsus Lincoln, kuris buvo tapti prezidentu.

Kai Abraomas susiduria su tuo, kas negali būti apibūdinama žodžiais. Jis sužinojo, kad žemė gyvena siaubingą būtybių - vampyrai, ir jie įsiskverbė į visas visuomenės sluoksnius. Kai kurios iš jų yra toks stiprus, kad jie sunaikinti visam būsenos galią.

Linkolnas sužino medžiotojo įgūdžių su tuo pasiruošę kirviu ir pradeda sunaikinti blogio būtybių. Po metų buvo senatvėje, Abraomas turės stovėti lemiamą mūšį su galinga 

Peržiūrų: 2381Komentaru: 0
Pridėta: 01.04.2015, 20:50
Demonas viduje / The Possession

Kaimyninėje kieme mugė vyks, ir Clyde Brenek su savo dukra eina ten. Klaidas pats du vaikus po jo žmona paliko jį. Tikrąja dukra, kuriam Emily rado labai gražią derliaus langelį. Tėvas, įtikti savo mylimą vaiką, nusipirkau dėžutę, nežinodamas, kokios pasekmės.

Emily greitai tampa tikrai apsėstas karstas. Klaidas ir savo reikalus, o ne atkreipti dėmesį į keistą elgesį jo dukra. Tačiau netrukus ignoruoti ji tampa labai sunku. Kai visa šeima pietavo prie stalo, Emily staiga griebė šakutę ir įstrigo jo tėvo ranka. Be to, kiekvieną naktį mergina stovi priešais veidrodį ir pasakė jo atspindys.

Emily ji pradeda suprasti, kad yra kažkas keista. Kai mergina valytis dantis du žmogaus pirštų nuskaityti iš jos burnos, ir staiga visas namas alsuoja kandžių.

Klaidas sako, kad viskas prasidėjo iš karto po mugės. Taigi, priežastis, dėl visiems - kad karstas. Bet Clyde žmona galvoja kitaip. Jis mano vaikai su ja, nes jos tėvas tariamai blogai juos prižiūrėti. Tačiau ji nesupranta, kas iš tikrųjų vyksta.

Peržiūrų: 1819Komentaru: 0
Pridėta: 01.04.2015, 20:29
Nebylios dvasios / The Quiet Ones

Ne kiekvienas mokslininkas kažkuo tikėti, kol išbandyti šią teoriją praktikoje. Per praėjusio amžiaus Oksfordo grupės jaunų žmonių, turinčių mentorius, kuris savo tyrimo metodų naudojamas netradicines mokslą 70, nusprendė atlikti tyrimą ir įrodyti, kad paranormalių neegzistuoja, kad jie yra žmogaus vaizduotės produktas ir savaime hipnozė.
Mokslininkai atliko keletą testų, todėl jo pacientui beprotybė. Staiga, jie prarado kontrolę eksperimentams. Pradėjo atsitikti baisių dalykų, kad gali būti paaiškinta tik kalbant apie mistiką. Tada jie suprato, kad su jo eksperimentų pagalba prabudau tamsiųjų jėgų, o dabar su mokslo pagalba nebus suteikta galimybė juos sustabdyti.

Peržiūrų: 1842Komentaru: 0