Total entries in catalog: 80
Shown entries: 71-80 Pages: « 1 2 ... 6 7 8
Pridėta: 11.01.2015, 12:36
Miestas bijojęs saulėlydžio / The Town That Dreaded Sundown

Šis naujas filmas gerbėjai siaubo žanro. Jei esate šios žiūrovų skaičių, tada šis filmas yra skirtas Jums. Tai leis jums pakutenti savo nervus, ir jūs būsite maloniai nustebinti valdyti sklypą.

 Serijinis žudikas prieš 65 metų ir grasino nužudyti iš mažo miestelio vakarinėje JAV gyventojus. Dabar mūsų kasdieniame gyvenime "nužudymas mėnesienoje" pradėti iš naujo. Kas už šių nusikaltimų?Mokinys ar kas nors daugiau baisi? Atskleisti, kas vyksta, gali moksleivė mergina, kuri išlaiko paslaptį ir atsakymus į klausimus iš visuomenės apie tai, kas vyksta paslaptį ...

Peržiūrų: 3122Komentaru: 0
Pridėta: 11.01.2015, 12:31
Įrašas 4 / [REC] 4: Apocalypse / [REC] 4: Apocalipsis

TV žurnalistė Angela Vidal, kartu su ugniagesių įsiveržė į pastatą. Apie gaisrą pranešė vyresnio amžiaus moteris. Mūsų herojė grįžo gyvas, nepaisant to, kad daugelis netikėjo stebuklu. Bet ji suprato, kad pakėlė retą infekcija. Todėl ji siunčiama į specialią slapto įrenginio karantiną. Ji buvo visiškoje izoliacijoje kai kurių naftos tanklaiviai. Ji specialiai įrengta šiam tikslui. Cisterna nustatyti nutolimas į jūrą. Tačiau niekas, išskyrus angelas, net negali įsivaizduoti, kad grėsmės mastą, nes jos infekcija veda prie to, kad žmonės tampa zombių. Ji turi rasti priešnuodį šiai baimės liga sutaupyti ne tik patys, bet ir visai žmonijai.

Peržiūrų: 4059Komentaru: 0
Pridėta: 21.12.2014, 12:34
Tamsusis slėnis / The Dark Valley / Das finstere Tal Vienišas raitelis slaptais takeliais prasibrauna į nedidelį miestelį, esantį aukštai Alpėse. Miestelio gyventojai nežino, iš kur atvyko nepažįstamasis ir kokie jo tikslai. Miestelį valdantys broliai Breneriai nori, kad atvykėlis kuo greičiau iš čia išvyktų.
Peržiūrų: 1816Komentaru: 0
Pridėta: 11.12.2014, 14:57
Tūnąs tamsoje: antra dalis / Insidious: Chapter 2

Filmo barelio prasideda beveik iš karto po pirmosios dalies pabaigoje. Lambert šeima dar kartą pabandė kurti savo gyvenimą. Jie turi laiko pereiti į mano motinos Josh, pagrindinio herojaus filmo "Klastingas: 2 skyrius". Loraine mielai patvertne save nuo artimaisiais.

Atrodytų, kad gyvenimas turėtų geriau. Bet vis tiek kažkas trukdo šiuos žmones. Vaiduokliai vėl bando sunaikinti laimingą gyvenimą René. Šį kartą, jie trukdo su ramybe ir net Lorraine. Uždaryti pradėsite pastebėti kažkokio keisto elgesio Josh, kuris anksčiau buvo nerastas jį. Tai turi būti priežastis. Ir jo herojai greitai atrasti. Joshas negrįžo į požemio. Jo kūnas yra vaiduoklis, kad kažkada priklausė pavojingo maniakas Parker.

Problemos su Parkeris pradėjo vaikystėje. Gimtąja maniakas visada elgiamasi blogai vaikui, jį sumušė ir pažemino. Ji padarė berniukas teisintis mergina, nors Parkeris tikrai nepatinka. Net ir po motininio charakterio mirties negali atsikratyti jo poveikyje. Ji buvo grįžti į savo sūnų, kaip vaiduoklis, ir įpareigoja jį nusikalsti. Likimas atnešė kelias senas Parker ir jauna moteris LORAIN.Ligoninės maniakas atsitiktinai susitiko su Josh. Po susitikimo, vyras nusižudė savižudybę.

Peržiūrų: 4349Komentaru: 0
Pridėta: 02.12.2014, 18:50
Kaip danguje, taip ir po žeme / As Above, So Below

Saujelė jaunų tyrinėtojų leidžiasi į nesibaigiančius Paryžiaus miesto požemius, kuriuose aptinka mirusiųjų miestą, tapusį prieglobsčiu daugiau kaip 6 milijonams lavonų. Niekas nežino, kokias paslaptis slepia 300 kilometrų po žeme besidriekiantys koridoriai, „svetingai“ pasitikę smalsuolius. Kaip netrukus paaiškėja, didingas Eifelio bokštas, spalvingi Eliziejaus laukai, Triumfo arka ir kiti Paryžiaus simboliais laikomi objektai tėra fasadinė priedanga, po kuria požemiuose slepiasi tikrasis miesto veidas, apie kurį vargu ar kas nutuokia...

Peržiūrų: 1610Komentaru: 0
Pridėta: 01.12.2014, 16:09
Viešpatavimas / Transcendence

Vienas mokslininkas vardu Vilas iškėlė teoriją, kad norint išsiaiškinti visatoje glūdinčias paslaptis reikia sujungti žmogaus ir mašinos galimybes į vieną bendrai dirbantį intelektą. Tačiau dirbdamas su šiuo projektu jis susilaukė nemažai priešingai mąstančių žmonių nemalonės ir to pasekoje buvo pašautas, vienintelė viltis jį išgelbėti yra skubiai atlikti jo sąmonės perkėlimą į sistemą, tačiau ar viskas pavyko taip, kaip tikėtasi?

Peržiūrų: 1598Komentaru: 0
Pridėta: 01.12.2014, 15:52
Liusi / Lucy

Nešvariame, korumpuotame ir labai pavojingame Taivano sostinės Taipėjaus pasaulyje nesėkmingai susiklosčiusių aplinkybių dėka Liusi (aktorė Scarlett Johansson) įpainiojama į narkotikų kontrabandą. Neturėdama kitos išeities mergina tampa narkotikų mulu – žmogumi, pervežančiu narkotikus implantuotus į organizmą. Pirmo reiso metu įvyksta nelaimė: nusikaltėlis spiria merginai į pilvą ir vienas narkotikų paketas plyšta, o pastarieji patenka į jos organizmą. Tačiau vietoje garantuotos mirties, narkotikai jai suteikia neįkainojamą dovaną (arba bausmę): patekę į smegenis, jas suaktyvina maksimaliai. Ir vietoje įprastų dešimties „darbinių“ smegenų procentų, kuriuos mes visi naudojame, Liusi staiga gali naudotis visa jų galia. Mergina gali akimirksniu įsisavinti bet kokias naujas žinias, minčių jėga judinti įvairiausius daiktus, vienu metu sutelkti dėmesį į daugybę dalykų, nejaučia skausmo, baimės, gailesčio ir pan. Dabar ji gali valdyti pasaulį....

Peržiūrų: 1693Komentaru: 0
Pridėta: 01.12.2014, 15:50
Mirčių kolekcionierius 2 / See No Evil 2

Antroji "Mirčių kolekcionieriaus" dalis prasideda ten, kur baigiasi pirmoji. Grupelė draugų nusprendžia gimtadienio proga nustebinti savo draugę Eimę, dirbančią miesto lavoninėje, ir ją aplankyti. Bet siurprizas atsisuka prieš juos, kai netikėtai šaltame lavoninės rūsyje iš mirties patalo pakyla iš žudynių Blakvelo viešbutyje atvežtas vienaakis psichopatas Džeikobas Gudnaitas.

Peržiūrų: 2287Komentaru: 0
Pridėta: 29.11.2014, 18:04
Baidyklė / Scarecrow

Dėl prasižengimų mokykloje po pamokų palikti šeši mokiniai su mokytoju Aronu vyksta į fermą, kad atgabentų į miestelį šiaudinę kaliausę, kuri po kelių dienų papuoš ten vyksiantį Baidyklės festivalis. Tai turėjo būti tiesiog lengva užduotis, bet netikėtai virsta katastrofa. Paaiškėja, kad sena miesto legenda apie baidyklę, kuri nemiega, yra nemirtinga ir nesustabdoma, – visai ne prasimanymas...

Peržiūrų: 1712Komentaru: 0
Pridėta: 21.11.2014, 16:41
Paktas 2 / The Pact 2 / The Pact II

Džiunė Ebot - jauna mergina, gyvenanti su savo vaikinu, policininku Danieliu Majeriu ir dirbanti žiaurių nusikaltimo vietų valytoja. Džiunę nuolat kankina baisios, nesenai nugalabyto serijinio maniako Judo vizijos, kuriose ji regi nužudomas aukas.
Tačiau po tam tikrų įvykių mergina suvokia, kad tai nėra vien vizijos - jos turi siaubingą ryšį su realiu pasauliu. Ji bando išsiaiškinti šių vizijų esmę, tuo pat metu tapdama FTB agento Terenso Balardo, tiriančio Judo bylą, pagrindine įtariamąja.

Peržiūrų: 1913Komentaru: 0
1-10 11-20 ... 51-60 61-70 71-80