Žiūrėti Erelis Edis / Eddie the Eagle Lietuvių kalba

Pridėta: 24.03.2016, 19:21
Erelis Edis / Eddie the Eagle


"Erelis Edis "» (Eddie Eagle) - tai sporto drama apie Michael Edwards - vienas iš garsiausių pasaulio slidinėjimo megztinis slidinėjimas. Tačiau jos populiarumas, tai sportininkas neturi pirmoji vieta ir puikių rezultatų, bet, priešingai, gedimai, kad lydėjo jį per visą jo trumpaamžių bokso karjerą.

Prieš Michaelas Edwardsas nusprendė pasirengti žiemos olimpinės žaidynės, dirbo tinkuotojas paprasta savo gimtąjį miestą Cheltenham, Anglijoje. Tačiau, priešingai populiarųjį įsitikinimu, šuoliams, jis neatėjo iš niekur. Kurį laiką Michaelas dirbo lygumų slidinėjimas ir pasiekti labai gerų rezultatų. Protingai įvertinti sėkmės galimybes, ji suprato, kad konkurencija yra per didelė šiame sporte, todėl jis kreipėsi į sporto disciplinos, jis nėra sukurtas savo šalį. Anglija neturėjo sportininkai pasirengę ją atstovauti slidinėjimo šokinėja. Nenuostabu, kad po kai kurių dvejus metus "nuo nulio" mokymo Michael Edwards buvo kviečiami dalyvauti žiemos olimpinėse žaidynėse, kurios 1988 metais buvo surengtas Kanados mieste Kalgaryje.

Edwards žinomas kaip šarmas žurnalistai Eddie "erelis", buvo visai ne kaip sportininkas, todėl mokymas jam buvo duotas ypač sunku. Jo kojų kabančios slidinėjimo batai, jis turėjo įdėti keletą porų šiltų kojinių. Nepaisant gana lieknas kūno sudėjimą sportininkas Aš pasverti beveik 10 kilogramų daugiau nei jo rimčiausią varžovą. Be to, Eddie patyrė sunkią trumparegiškumą ir be akinių buvo visiškai bejėgis. Taškai nuolat rasojimo šalčio, todėl jam beveik aklas. Visa tai palieka mažai galimybių laimėti ją. Per savo gyvenimą Eddie dalyvavo dviejų pagrindinių konkursų, gauti, kad tai ne visada įmanoma ir daugiau talentingų sportininkų - Pasaulio čempionatas ir žiemos olimpinės žaidynės. Paskutinė vieta šiose varžybose padarė jai realią sporto žvaigždė ir beveik nacionalinis didvyris Jungtinėje Karalystėje, dėl išvaizdos ir manierų Botanikos-klutz, patogumas ir sveiką ironija.

Filmavimas "Eddie" erelis "paskatino Dexter Fletcher - žinomas Holivudo aktorius, kuris pradėjo savo karjerą neseniai direktorių. Iš Underdog sportininkas vaidmuo jauną trokštantis aktorius Taron Egerton, o savo mokytojo vaidmenį - Hugh Jackman. Filmas taip pat vaidina Christopher Walken, Tim McInnerny, Jo Hartley ir Harrold Anastasia.
    Peržiūrų: 3319Komentaru: 0

    Erelis Edis / Eddie the Eagle nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям