Filmai internetu - Filmai online, naujausi nemokami online Žiūrėti nemokamai Lietuviškai
Home » Files

Total entries in catalog: 830
Shown entries: 31-40
Pages: « 1 2 3 4 5 6 ... 82 83 »

Pridėta: 25.05.2016, 09:37
Žiūrovams nuo 16 metų Išvarymas 2

2013 metais pasirodžiusio, išradingai gąsdinusio ir vienu žiūrimiausių visų laikų siaubo filmu tapusio „Išvarymo“ režisierius, neabejotinas siaubo žanro maestro James Wan’as pristato dar vieną šiurpą keliančią tikrą demono išvarymo istoriją, kuri pasak realiai gyvenime egzistavusių demonologų Edo ir Loreinos Warrenų (moteris tebėra gyva), yra vienas kraupiausių paranormalių apraiškų atvejų jų ilgalaikėje praktikoje tiriant bei išvarant piktąsias dvasias.

Naujajame filme paranormalių reiškinių ekspertai ir pagarsėję egzorcizmo profesionalai Edas ir Loreina Vorenai (juos, kaip ir pirmoje dalyje, įkūnija aktoriai Vera Farmiga ir Patrick‘as Wilson‘as) vienišos keturių vaikų motinos kvietimu keliauja į Angliją, kur šiauriniame Londono priemiestyje Enfilde įsikūrusios šeimos namuose ima dėtis keisti, nepaaiškinami ir baugūs dalykai. Du iš keturių vaikų – 11 ir 13 metų sesutės – ima girdėti balsus, verčiančius skaudinti aplinkinius, namuose ima judėti baldai ir kiti daiktai, girdisi bauginantys garsai, o netrukus mergaitėms ima rodytis iš kito pasaulio atklydusios ir toli gražu ne draugiškai nusiteikusios šmėklos. Vienintelė šeimos viltis – kad Varenai sugebės jiems padėti.

Peržiūrų: 1685Komentaru: 0
Pridėta: 13.05.2016, 09:10
Apgaulės meistrai 2 / Now You See Me 2

Triumfuojantis grįžimas virtuoziškumo žonglieriai, vadinamos "Keturi raiteliai", vyko komedija trileris "Dabar Jūs See Me 2» (Dabar Jūs See Me 2). Spekuliantai tapo aišku, jie buvo nesiruošia atsistatydinti, ir priešininkai negalės juos įbauginti. Jie bus grįžti į ankstesnį darbą su skirtingos sudėties ir veido naują priešą, kuris bus samdyti juos labiausiai pavojingas pagal apiplėšimo istoriją.

paveikslai Veiksmai atsirasti per metus po pirmojo epizodo renginiuose. Išlieka didelis, iliuzionistų sumanyta skriejikas rizikinga, tačiau atlikti planą be bosas nebuvo lengva. Tadeušas Bradley lyderis slaptą organizaciją ir gatvės keturių galva, mokama už jų darbą, o pirmoje dalyje buvo kalėjime. Motociklininkas nebėra patikimas galinio ir gelbėtojas, apsaugant juos nuo visur FTB agentų pasukti plėšti tampa vis sunkiau. Situacija pablogėja, kai komanda renkasi savo kelią Walter - sūnaus Arthur Tressler.

Priešas darbdavys nori atkeršyti savo tėvą, kuris patyrė iš schemers veiksmus. Užpuolikas nuolat žiūri žonglieriai, bando sutrikdyti svarbių operacijų ir pakeisti garsųjį keturi. Išradingas vaikinai sunkiai pavyksta išsisukti iš naujo priešo. Tuo pačiu metu, išskirtinių žvalgybos ir vaizduotės savininkai plėtoti pasiūlymą dėl penkiose šalyse apiplėšimo planą. Kvalifikuoti specialistai rengiasi parodyti karūna kambarys ir pateikti kiekvieno žiūrovo apgauti.

Ankstesni spektakliai atrodo sukčiai repeticija prieš didelio masto operaciją. Draugai susiduria su precedento neturinčiais brutalumą, žmogžudystės, pirkiniams, ir gunfights. Nenuspėjamas sklypo posūkiais laikomi nežinioje visoje juosta, bet specialieji efektai yra ryškus reginį. Be to, filmas "Dabar Jūs See Me 2" pagaliau atskleisti veikėjų paslaptis.

Režisierius Jon M. Chu, žinomas projekto "Šokis hip-hopo ritmu 3-D" ir "Iš Cobra 2 Rise", sukūrė apsvaiginimo tęsinys jokiu būdu prastesnės į originalą. Be to jis padėjo į buvusios ketaus narys Markas Ruffalo (Dylanas Rodas), Dave'as Franco (Džekas Wilder), Woody Harrelson (Merritt McKinney), Jesse Eisenberg (Danieliaus atlasas), Michael Caine (Tressler milijonierius kaliausė) dalyviams. Lizzy Caplan, žvaigždė TV serialo "Sekso magistrai", pakeitė pastoti tik laiku už filmuoti Aylu Fisher pradžioje. Walter Tressler grojo Daniel Radcliffe.

Peržiūrų: 5466Komentaru: 0
Pridėta: 10.05.2016, 18:17
Kieti bičai  The Nice Guys

Filmas "Goodfellas", bus išleistas 2016 metų vasarą maždaug. Vaidina Ryan Gosling ir Russellas Crowe. Paveikslas priklauso komedija detektyvas žanras. Be sukti filmą turėjo būti išleistas 2016 birželį, po premjera data buvo perkelta į gegužės pačiais metais.

filmas

Pagrindiniai personažai - privatus detektyvas ir jo partneris. Tirdamas iš pažiūros neišsiskiriančios bylą (jaunos moters ir aktorė porno mirties nuostoliai), jie palaipsniui tampa įsitikinęs, kad didelio sąmokslo egzistavimą. Šiuo atveju stygos ištraukė į viršų pakopas galia ir tolesnis tyrimas grasina neprognozuojamų pasekmių beviltiška detektyvų. Fotografavimo, Automobilių pirkiniams,, gražių moterų ir pavojingą nuotykį - visa tai filme yra daugiau nei pakankamai.

Komedija Filmas komponentas yra tradiciškai grindžiama skirtumu tarp simbolių simbolių. Pritrynimo simbolius tarpusavyje, jų verbalinis (ir ne tik) apie visas susirėmimus priversti šypsena. Įvairių situacijų, kurios patenka kompanionai, ne visada gali būti vadinamas juokinga, humoras, vietų filme buvo juoda. Ventiliatoriai šio žanro ritės filmo vyks smagi. Detektyvas "Goodfellas", gali būti rekomenduojama žiūrėti su draugais.
Subjektai, dalyvaujantys šaudymo

Mesti - pagrindinis "akcentas" filmo. Vienas iš pagrindinių vaidmenų žaisti Russellas Crowe. Tik šis faktas yra pakankamai kelti paveikslėlio įvertinimas lūkesčius. Jo šaltakraujiški herojus šaltakraujiškas platina rankogaliai, ūgliai su abiem rankom ir be išraiškos kaita, tegul šmaikštus pastabas pagal kulkų švilpuko. Russellas Crowe ir juokingas vaidmenis lygiai taip pat gerai kaip ir rimtas, epic paveikslų.

Komandos draugas Russellas scenarijų ir rinkinį - Ryan Gosling, žinomas dėl savo paveikslų "Pusė Nelsono", "žaidimas kritimo", "Valentino". Kitas didelis pavadinimą į dalyvių sąrašą - Kim Basinger. Su Russellas Crowe vaidina dailininkas paskutinį kartą dar 1997 metais (filmas "La Slapta"). Tai kūrybinis tandemas žada būti labai sėkmingas, ir gerbėjai nekantriai laukia filmo išleidimo.

Įdomi vieta - ji buvo iš pradžių planuota, kad serija su panašiu scenarijumi kūrimą, tačiau gamintojai pakeitė savo sprendimą. Galbūt, vaizdas bus "bandomasis projektas", o tada ko problema su serijos bus vertinamas iš naujo. Bet kuriuo atveju, toks kruopštus darbas tapybos Nice Guys žada didelę sėkmę. Priekaba sparčiai įgauna nuomonę ir renka entuziastingų komentarų.

Peržiūrų: 1680Komentaru: 0
Pridėta: 10.05.2016, 18:16
Elfai (dubliuotas)  Pixies (dubbed)

Pixie - tai maži elfai, kurie gyvena savo stebuklinga požemio mažomis kaimų. Tūkstantis metų kaip animacinis filmas pasakoja Seanas Patrickas O'Reilly, "Nuotykiai Pixie» (Pixies), jie atvedė normalų gyvenimą, kol jis pasirodė tas, kuris buvo traucētājs ir nukreipė savo pasaulį.

Juoda Jock, kaip jie pavadino šį animacinį personažą, pavyko, be to nežinodami, tampa priešu numeris vienas mažai senų žmonių. Ir visi jų pyktis, plakiruoti blogybių ir išdaigų, paspauskite šį prastas vaikinas, kuris ne tik visiškai iš pirmų lūpų, ką reiškia kristi iš malonės su Pixies, ir kaip rezultatas prarado savo gyvenimo meilę, nes šios pasmerktųjų elfai. Dabar iš animacinių filmų herojus bus suprasti, ką daryti, kad būtų grąžinti mergaitę, o pakeliui į daugiau sužinoti apie paslaptingą laumių ir nustatyti, ką jis padarė.

Ilgai lauktas premjera 2015 metų rudenį

Žanras animaciją jau seniai mėgstamas ne tik mažas, bet ir suaugę žiūrovai. Nauja iš Sean Patrick O'Reilly žada rinkti visą kino teatrus. Tikimės, kad šūkis "Jų maivymasis erzinantis" suteikia viltį praleisti laiką žiūrėti smagu. Šiuolaikinės pilnametražis karikatūros - tai smagu visai šeimai. Vaikai entuziastingai bus sekti mažai, magiškų būtybių nuotykius - elfai. Suaugusieji bus dėkingi paveikslėlyje kokybės, subtilus humoras pagrindinių simbolių didelį muzikinį rezultatą. Karikatūrų įgarsino aktoriai, pavyzdžiui, Alex PenaVega, Christopher Plummer, Geoff Gustafsson pats Seanas Patrickas O'Reilly.

Nors animaciją, kuri priklauso kategorijai "visoms amžiaus grupėms", jame nėra pernelyg stambias scenas ar emocinės išraiškos. Jūs galite saugiai siųsti savo jaunus kino mėgėjams žiūrėti šį animacinį filmuką, o dar geriau juos laikyti įmonę, atsižvelgiant traškus pūsti. Bendras laisvalaikio atneša šeimą ir nuskaityti diskusija atneš jums ne mažiau įdomus.
Pilnametražis karikatūros - įdomus vaikams ir suaugusiems

Karikatūrų "nuotykius Pixie" priklauso funkcija žanras. Nepaisant to, kad išlaikyti auditorijos neramus 1-2 valandas dėmesį yra labai sunku, filmukai kūrėjai jai pavyksta visiškai. Dinaminis sklypo ir ryškus vaizdas saugiai laikyti žiūrovų įvairaus amžiaus dėmesį. Skaitmeninės technologijos leidžia pridėti gylio šiuolaikiniai animaciniai filmukai skamba, todėl garso takelių kai kurių darbų tapti nepriklausomi hitai.

Peržiūrų: 2152Komentaru: 0
Pridėta: 10.05.2016, 18:14
Ateiviai: Revoliucija . Ateiviai: Revoliucija  Les Visiteurs: La Révolution

Filmas "Užsieniečiai 3: Bastilijos", sukurtas režisieriaus Jean-Marie Poiré, - išdykęs ilgai lauktas tęsinys, kuris pasakoja apie mėgstamiausias auditorijos vikontas Thibault ir jo tarno André nuotykius.

Šį kartą, sklypas modelis, linksmas pora tiesiai iš viduramžių Europoje eina į šiuolaikinio JAV. Jie neturi pasirinkimo, nes mylimas Thibault Rosalind veido mirtį. Amerikoje, herojai turi eiti per neįtikėtinai suma kazusnye situacijų ir patrakėlis nuotykius. Tačiau kilnus riteris ir jo tarnas šio jokių nepažįstamų, jie sukietėja bylymi kelionės laiku.

Peržiūrų: 2482Komentaru: 0
Pridėta: 10.05.2016, 18:12
Warcraft: pradžia / Warcraft

warcraft filmas
Ketinama sukurti filmą apie žaidimo visatos Warcraft Blizzard Entertainment atstovai korporacijos minėto 2006 m renginiuose. C Nuo tada milijonai gerbėjų, kurį sudaro ne tik iš garsaus interneto strategijos gerbėjams, bet ir mėgėjai iš knygų fantazijos žanro serijos, laukiu būsimo filmo vadinamas detales "Warcraft".

Tai nenuostabu, kad autorių teisių turėtojams buvo neskuba su būsimų filmų režisieriaus pasirinkimas. Taigi Uwe Boll, kontakto Blizzard, nebuvo suteikta galimybė gauti filmo teises: bendrovė nesiruošia rizikuoti Crazy sėkmės populiarus visame žaidimo, kuris turėtų sudaryti to paties filmo pagrindą pasaulyje.

Tam tikra darbo laikotarpį filmo "Warcraft", vadovaujama režisieriaus Sam Raimi, kuris visiškai pakeitė anksčiau parašyta scenarijų už Gary Witt filmas. Abu specialistai galiausiai paliko projektą, o direktoriaus postą buvo galiausiai patvirtintas Duncan Jones, žinomas filmų "Mėnulis 2112" ir "Šaltinis kodas". Kartu su Charles Leavitt jie dirbo dėl filmų scenarijų.

Filmavimas vyko laikotarpiu nuo sausio iki 2014 m gegužės ir paėmė 123 dienų. Iš pradžių buvo planuojama paskirti išleidimo data gruodžio 18 2015, tačiau nuo Maždaug tuo pačiu metu buvo suplanuota į didįjį ekraną naują epizodą "Žvaigždžių karų", išleidimo atidėtas iki kovo 11, 2016.

Renginiai filmo "Warcraft" vyks jau pažįstamas skaitytojams ir žaidėjų planetos Azeroth vietose, tačiau ypatingas dėmesys bus kreipiamas į Stormwind Karalystėje. Paveikslėlyje pasakoja apie orkų invazija ir savo pirmąjį konfrontacijos su per vidurį žmonių bus kruvinas karo orda ir aljanso, kuriam vadovauja Durotan ir Anduin Lothar, atitinkamai. Filmų kūrėjai yra įsitikinę, kad jie nesidalijo fantazijos simbolių į gerus ir blogus: daugelis žiūrovų tikrai gali užjausti su orkų, kurie filme nėra bauginanti monstras, ir gana pilnavertį ženklų su savo istorija.

Travisas Fimmel, žinomas žiūrovams iš nuotraukų "Vikingai" ir "susilaikė", grojo filmo vaidmenį Lothar, pagrindinis asmuo dėl aljanso dalis. Atsižvelgiant į Medivh vaidmenį nuo seniausių kastų gynėjų padarė Benas Fosteris ir karalius Llane Wrynn grojo Dominic Cooper.

Iš Orc rasės Durotan vadovas grojo Toby Kebbel, viena iš labiausiai pavojingų lyderių Frostwolf BlackHand - Clancy Brown, ir drąsus ir baisus Orgrim turinti Doomhammer - Robertas Kazinsky.

Kad fantazija filmas turėtų būti tik pirmoji dalis originalaus serijos - ateityje turėtume tikėtis epizodų atitinkamą chronologiją visatos Warcraft.

Peržiūrų: 2450Komentaru: 0
Pridėta: 10.05.2016, 16:50
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Ekrano pritaikymas kultas komiksas 80 gavo pripažinimą už šeimos auditorijai ir žiūrovų nuo 15 iki 40 metų. Iš Paramount vadovas atsižvelgė į visuomenės nuomonę ir nebuvo pavargęs gerbėjams ilgai laukti. Net per pirmąjį paveikslėlyje, jis valcavimo pranešė apie darbą tęsinys projekto. Režisierius Dave Green patikino, kad filmas "Teenage Mutant Ninja Turtles 2» (Teenage Mutant Ninja Turtles: iš šešėlių), bus pakartoti žinomų kariūnai pasiekimus ir kino gerbėjai duos ne mažiau malonumo nei jo pirmtakas.

Renginiai atsiskleisti filmus Niujorke. Amerikiečiai vėl atsiduria apverktinos būklės, dėl gedimo piktadarys Smulkintuvas (Tohoru Masamune). Šį kartą piktadarys sugeba pavergti pagrindinę organizacinę struktūrą miestą. Su paramą rhino RockSteady ir Bebop šernas antagonistas kontroliuoja vykdomosios ir teisminės galios. "Big Apple" yra panardintas į chaosą, chaosas gatvėse, žmonės paniką. Tik mirtingieji negali atsispirti goons ir stebėjo su siaubo nenubausti smurtą. Tik bebaimiai herojai, kurie antžmogiška, galite įrašyti beviltiška Niujorko.

Neprilygstamas kvartetas, kuris gyvena miesto kanalizacija, stiprėjantis ir pasiruošti mūšiui. Mikelandželas (NPL Fisher), Rafael (Alanas Ritchson), "Leonardo (Pete Plozhek) Donatello (Jeremy Howard) kasdien traukinys vadovaujant Splinter (Danny Woodburn). Jie puikiai įvaldyti įvairius kovos menų, ir tapo neįtikėtinai stiprus. Cilindrinės broliai darykite pertraukėles tik mylimo picos, o tada grįžta į savo studijas.

Sužinojęs, kas tapo miesto mėgstamos žalios galiūnų imtis bylą ir palikti savo pastogę. Mutantai ketinate atkurti žmonių giedras gyvenimą, bet personažai susiduria su amoralių priešininkus. Jis ateina į drąsi žurnalistė balandžio O'Neil (Megan Fox) pagalba. Ji vaidina metraštininko ir dalyvio visų eismo įvykių vaidmenį. Ji yra pasirengusi rizikuoti savo gyvybe už gera istorija labui ir padėti drąsus gelbėtojus.

Į sci-fi trileris "Teenage Mutant Ninja Turtles 2" Superhero turės kitą sąjungininką - ledo ritulio žaidėjas Casey Jones (Stephenas Amell), kuri yra naudojama apsaugos nuo vagys sporto įrangos. Iš tikrais draugais kelias į galutinį taikos bus pilnas pavojų ir kliūčių. Jie turės įveikti daug sunkumų ir išmokti pasitikėti vieni kitais.

Jei neturite išmokti Blockbuster, režisierius Michael Bay, likę vadovai bus sunku pranokti pirmąjį chast.Na praktika, vizijas kitų režisierių, iš esmės keičia pradžių sumanyta sklypą.
Apie Paauglės Mutant Ninja Turtles 2 filmo net pasakyti, nieko sunkaus. Perspektyva žiūrėt kūrimą nesukelia emocijų rūšiuoti. Tačiau, jei tokio kino šaudyti, tai kažkas, kas turi jis reiškia. Galų gale, prieš įsipareigojant paliegęs biudžetą fotografuoti tikrai jis virsta turėti tikslinę auditoriją, marketingo tyrimai klausimą. Ir gerbėjai turi visus simbolius pakankamai, todėl greičiausiai bus abejingi.

Peržiūrų: 1379Komentaru: 0
Pridėta: 02.05.2016, 08:41
Žaliasis kambarys / Green Room

Šiame išradingame siaubo filme kruvinos smurto scenos gausiai gardinamos ironiškai šmaikščiomis situacijomis patiks ne tik trilerių, bet ir juodųjų komedijų gerbėjams.

Į koncertinį turą išsiruošusiai jaunai pankroko grupei „The Ain't Rights“ sėkmė nesišypsojo – kone tuščios salės, apatiški klausytojai ir varginančios kelionės iš vieno miestelio į kitą neatnešė nei populiarumo, nei pinigų. Nusivylę muzikantai nusprendžia nutraukti nesėkmingą turą, tačiau netikėtai sulaukia pasiūlymo – surengti koncertą nuošaliame Oregono miestelyje.

Neturėdami ko prarasti jie atvyksta į slegiančiai nykų skustagalvių muzikos klubą. Pirmasis įspūdis jaunuolių neapgauna – nejauki vieta ir bauginantys jos vietiniai netrukus taps didžiausiu jų košmaru.

Nelemto atsitiktinumo dėka grupės nariai tampa žmogžudystės liudininkais. Žiaurūs neonaciai tuo visai neapsidžiaugia ir nė nesiruošia jų paleisti gyvų, todėl pradeda negailestingą pankrokerių medžioklę.

Naujausias FIPRESCI premijos laureato amerikiečių režisieriaus Jeremy'io Saulniero įtempto siužeto trileris „Žaliasis kambarys“ pernai buvo pristatytas Kanų kino festivalio programoje „Dvi režisierių savaitės“ ir sulaukė gausybės kino kritikų bei žiūrovų liaupsių.

Meistriškai susuktame, iki paskutinio kadro atsipūsti neleidžiančiame trileryje žiūrovai išvys trijų „Auksinių gaublių“ nominantą Patricką Stewartą, sparčiai Holivude populiarėjančius aktorius Antonį Yelchią, Imogen Poots ir kitus.Režisierius: Jeremy Saulnier („Blue Ruin“)

Vaidina: Patrick Stewart, Anton Yelchin, Imogen Poots, Alia Shawkat, Joe Cole, Callum Turner, Mark Webber, Eric Edelstein, Macon Blair, Kai Lennox

Peržiūrų: 1483Komentaru: 0
Pridėta: 02.05.2016, 08:39
Money Monster

Kino Finansai monstras
Filmas "Finansinė monstras", pagamintas žanro labai aktuali dramos ir trilerio, gali tikėtis vieno iš labiausiai tikėtiną tapybos 2016 titulą. Direktorius filme - Jodie Foster, už darbą jiems buvo pakviestas į Holivudo žvaigždžių pasauliniu mastu, ir nuotrauka turėtų gauti tikrai jaudinantis ir įdomus.

Sklypas sukasi aplink diafilmą akcijų analitikas pavadintas Lee vartai (George'as Clooney). Jis turi savo televizijos šou, skirtą finansuoti problemas ir suteikia žiūrovams praktinių patarimų kaip guru stiprina savo reputaciją visais klausimais, susijusiais su pinigais ir verslu. Tačiau net ir labiausiai patyrę ir kompetentingi žmonės gali klysti, Lee kartą suteikia klaidingą patarimą. Žmogus, kurio gyvenimas yra sunaikintas analitikų rekomendacijas, ateina jam į šou, o švino yra laikomi įkaitais vieno, kuris nukentėjo nuo jo patarimo.

Vyras, piktas patarėjas ir prispausti gyvenimo aplinkybių, grasina nužudyti finansavimą genijus tiesiai ant oro, nevykėlis nesupranta ką Lee vartai - tai, visų pirma, tv, ir tt gali būti ne pažodžiui ir griežtai laikytis visų patarimų. Dabar žiūrovai, o ne žiūrint, žiūrėti programą, tačiau, norint suprasti, kiek yra pirmaujanti gyvenimas ir koks šio mirtino šou rezultatas.

Šioje dramos trileris su George Clooney prisijungė visa galaktika žvaigždžių dalyvių - Julia Roberts, Jack O`Konyelk ir kt. Filmas "Finansinė monstras» (Pinigai Monstras) planuojama išleisti 2016 gegužės JAV, o liepą - kitose šalyse, įskaitant Rusiją.

Peržiūrų: 1497Komentaru: 0
Pridėta: 02.05.2016, 08:37
Alice Through the Looking Glass 2016

"Alisa Stebuklų šalyje» (Alisa Per Looking Glass) - Ši pasaka Anglijos rašytojo Lewis Carroll prisitaikymas ir toliau pateikti 2010 m filmas "Alisa Stebuklų šalyje" Tim Burton. Antroje filmo dalyje režisierius paėmė gamintojo vietą, patikint darbus juosta, James ritę (Muppets "). Scenaristas studija nusprendė nekeisti, ji vis dar yra Linda Woolverton, kuris dirbo kitoje Disney Idėja - "Kenksminga" filmą.

Atsižvelgiant į tapybos istoriją, Alisa (Mia Wasikowska) eina per veidrodį ir į pasaulį kaip šachmatų lenta, kur ji yra ne taip, kaip pažįstamą tikrovę visiems. Persikėlimas per ląstelių, ji pervedama į pasakų pasaulio įspūdingiausių vietų, susipažinti su naujais ir atitinka jau žinomas personažus jis patenka į skirtingų, dažnai pavojingų istorijas. Kas nutiks herojė iš kitos pusės veidrodį? Ar Alisa įveikti visas kliūtis ir grįžti namo? Arba Pasakų pasaulis taip nustebęs mergina ir taip, kaip ji, ji nusprendžia pasilikti ten visiems laikams? ..

Antroje dalyje iš Alice nuotykius pažįstamas dauguma žiūrovų prisijungė komikas Sacha Baron Cohen ( "Boratas", "Bruno", "Da Ali G Show") - tai laiko žaisti. Iš aktoriaus pasirinkimas šiam vaidmeniui galima paaiškinti ne tik savo profesinius įgūdžius, bet taip pat ilgą laiką susipažinti su režisieriumi, - tuo metu tai buvo Džeimsas Bobin dirbo garsiausių vaizdų Sasha. Atrodo filme Johnny Depp kaip Skrybėlius iš reinkarnacijos natūra, kuris buvo gera žinia gerbėjai aktorius dėl savo dalyvavimo tam tikrą laiką tęsinys liko klausimu, nors simbolis labai mėgsta publika iš pirmosios dalies metu.

Filmas "Alisa Stebuklų šalyje", kaip pirmoje dalyje atsižvelgiant į jaunas smalsus mergina nuotykių, buvo nuspręsta sukurti 3D. Ir lauke, ir paviljono šaudymo įvyko garsioji "Shepperton" britų studiją, kurioje jis buvo sukurtas filmas "Svetimos" direktorius Ridley Scott. Jamesas Bobin interviu prisipažino, kad jo nuotrauka bus vizualiai skiriasi nuo filmų, sukurtų Tim Burton. Norėdami sukurti iš tęsinys Jamesas kviečiami Hennu Dan, kuris dirbo Design "The Hobbit". Pasak ritės, kartu su Dan, jie sukurti fantazijų pasaulį, kuriame publika tikrai bus įdomu gyventi dviejų valandų žiūrėjimo minimumą.

Peržiūrų: 2839Komentaru: 0