Žiūrėti Captain America: Civil War / Captain Lietuvių kalba

Pridėta: 01.05.2016, 10:39
Captain America: Civil War / Captain


Filmas pirmas keršytojas: Priešprieša
Tuo fantastinis veiksmo scenarijų "Captain America: Civil War" (Captain America: Civil War) yra aprašytos Comic-crossover įvykiai. Iš adaptacijos istorijos idėja nuėjo ilgą kietąjį būdu, nes kinovselennaya "Marvel vėl pastojo derinti geriausiai žinomų simbolių, iš kurių ne visi raštuotas į originalų šaltinį. Po eksperimentų direktorių serijos Anthony ir Joe Russo pavyko išspręsti simbolių problemą ir sukurti šedevrą produktą.

Sklypas dėmesys skiriamas naują nuotrauką tarp dviejų gerai žinomų Keršytojas konfrontacijos - Kapitonas Amerika (Chris Evans) ir Iron Man (Robert Downey Jr). Nesutarimų sukelti įstatymą asmenų veiklą reglamentuojantį, turintis sugebėjimų. Pasak tarpvalstybinių akto, kiekvienas iš jų privalo atidaryti savo veidą, kad būtų užregistruotas ir mokomi specialiose įstaigose, ir tik tada pradėti dirbti vyriausybėje. Nuo šiol stipriausia pasaulio piliečiai gali mėgautis ypatingų funkcijų, tik su valdžios institucijų leidimo. Politinio kišimosi į visagalės žmonių gyvenime sukelia dramatiškų įvykių ir dalija sąjungininkų į dvi priešiškas stovyklas. Diplomatai atskleisti pilietinį karą, todėl, kad draugai supykti priešai.

Marija Hill vadovaujama agentūra SHIELD, Steve Rogers įsakymas suimti tuos, kurie neatitinka taisyklių. Tačiau jis nepritaria sprendimą ir atmeta lėlių vaidmenį. Sukilėlių išbėga ir susiduria suimti. Tony Stark, pagrindinis veikėjas filmo yra ant valdymo bloko pusėje. Herojus remia registro kūrimą ir eina ieškoti užsispyręs sąjungininku.

Fotografavimo vyko dalinis trikvela Cordon kelių ir gatvių, todėl vadovai sukurti nuostabų realius padarinius. Tačiau meilės scenos buvo iki minimumo, todėl projektas buvo pavadintas "12+".

Šioje juosta vėl dalyje, žiūrovai pamatys apie mėgstamą simbolių ekranus: Žiema kareivio (Sebastian Stan), Falcon (Anthony Mackie), Eimis Romanoff (Scarlett Johansson) ir Clinton Barton (Jeremy Renner). Be to, filmas įmonė pristatys filmą "Pirmasis Avenger: Priešprieša" T'Challa / juoda pantera (Chadwick Bozeman). Tai yra viena iš pirmųjų juoda super Amerikos komiksų knygų. Jis pasirodė ant Fantastiškas ketvertas puslapių 1966. Vėliau, simbolis gaus atskirus solo filmus.
    Peržiūrų: 1711Komentaru: 0

    Captain America: Civil War / Captain nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям