Total entries in catalog: 72
Shown entries: 21-30 Pages: « 1 2 3 4 5 ... 7 8 »
Pridėta: 25.05.2015, 19:29
Anomalija / The Anomaly

Pasaulinė premjera britų mokslinės fantastikos filmo "anomalija" vyko Bir 19, 2014. Filmų režisierius tapo Noel Clarke, kuris taip pat vaidina vieną iš vaidmenų. Renginiai filmai vyks artimiausiu metu. Harkin Lang (Ian Somerhalder) anksčiau buvo kareivis. Jis tikrai ne atsigavo nuo traumos padarinių, kad buvo padaryta kai jis tarnavo. Jo gyvenimas greitai ir nepaaiškinamai pradėjo keistis. Dabar jis buvo nepažįstamų kalinys. Jis atgavo sąmonę kai van. Be to atsirado Teenage boy. Pagrindinis veikėjas sužinojo, kad jam liktų mažiau nei 10 minučių, kad suprastum, kaip ji gavo čia ir kaip išeiti iš čia. Jei pagrindinis veikėjas negalės išspręsti šią problemą per tokį trumpą laiką su juo ten bus kažkas nuostabi ir kelia rimtą pavojų, kurį jis šiuo metu nėra pasirengusi. Harkin susidūrė su rimta kontrole žmogaus protas, kuris gali sukelti netikėtų pasekmių.

Peržiūrų: 1537Komentaru: 0
Pridėta: 18.05.2015, 20:35
Mirties šviesa / Dying of the Light

Evanas Lac kelerius metus dirbo CŽV biurą. Biuro darbas nesukelia teigiamų emocijų, mūsų herojus, bet tik todėl jis gali dirbti CŽV po sunkių nervų suskirstymas. Anksčiau jis tarnavo kovinius vienetus, koncertuoja su savo darbuotojų pavojingų užduočių, todėl visa tai į Ameriką žmonių buvo nemokamai. Bet kai jis susitiko su Mohammed Banirom, jo ​​tobulas gyvenimas buvo įjungtas. Jis buvo musulmonų teroristai, kurių lyderiai turėjo Banir Thrall. Evanas buvo kankinami keletą savaičių. Jis visada tikimasi mirti, net ir be vilties, kad bus išgelbėti. Bet prieš teroristus operacija buvo sėkmingai atlikta, ir davė jam galimybę įgyti laisvę ir teroristai, ir atkeršyti už savo lyderį. Bet jo emocinis šokas buvo pakankamai rimti, kad susidoroti su juo, ir Evanas tapo netinkama tolesniam darbui į operatyvinę komandą CŽV. Atsižvelgiant į jo ankstesnius pasiekimus, tai ne išeiti į pensiją ir pasiūlė ramioje biuro darbą, bet ji tik pablogino jo sveikatos būklę. Staiga, studijuoja dokumentus dėl naujausių pranešimų apie tyrėjų, Evanas rasti vieną svarbų pranešimą. Nebuvo įtarimas, kad tada buvo nužudytas ne Banir ir kitų teroristinių. Evanas nori rasti sau Banira ir visiems atsikratyti savo baimes.

Peržiūrų: 1837Komentaru: 0
Pridėta: 18.05.2015, 20:31
Megė / Maggie

Paauglės Maggie šešiolika. Ji gyvena kai kurių mažų provincijos miestelyje kažkur viduryje Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tuo jos amžiaus mergaitės galvoti apie egzaminus mokykloje ir santykių su vaikinai. Bet Maggie yra daug sudėtingesnis. Apskrities protrūkis. Ir kai įkando Zombie pobūdžio. Mergina turi eiti per baisi ir skausminga transformacijos į negyvosios padaras. Šis perskaičiavimo vyks šešis mėnesius. Jo pastaruosius šešis gyvenimo mėnesius Maggie palaikykite savo mylimą šeimą. Bet kaip velniškai skausmingos ir skauda žinoti tėvams, kad jų dukra yra apie tapti Undead. Taip, ir labai maža mergaitė eiti per tokius bandymus negali. Tėvas pažadėjo visada apsaugoti ją. Bet dabar jis, ko gero, imtis, kad jos vaikui gyvybę ...

Peržiūrų: 2319Komentaru: 0
Pridėta: 01.05.2015, 19:21
Vaikinas iš gretimo namo / The Boy Next Door 2015

Ji - graži moteris, dirbo kaip mokytoją. Ji turi gerą gyvenimą, nuostabų vyrą ir paauglį sūnų. Vienu metu, viskas išnyksta - Claire sužino apie sutuoktinio neištikimybę ir palieka šeimą. Suck it up yra ne taip lengva, moteris išgyvena ir labai kenčia dėl to, kad pertraukos mylimo.
Jis - naujasis kaimynas, įsiveržia į jos gyvenimą kaip strėlė. Gražus, seksualus ir neįtikėtinai ... Godea jos sūnūs Nojus po pažintys ši moteris nori laimėti. Iš pradžių Claire bandė ignoruoti flirtavimas jaunas vaikas, tačiau vienas vis dar pasidavė jo pakabukai ir iš spartėjantis emocijų valios ir buvo su juo toje pačioje lovoje. Kai jis pabudo, moteris suprato, kas padaryta klaida, tik ką nors pakeisti jau buvo per vėlu. Ir tada ten su vyru nusprendė grįžti į savo šeimą, Claire buvo kažkas neapsakomai laimingas. Pabandykite paaiškinti Nojui, ji susitiko nesusipratimų savo ruožtu, vaikinas jau buvo apsėstas savo žavinga artimui. Atsitiktinės trumpalaikis silpnumas daro gyvenimą Claire realiu teroro, nes jos išvaizdus kaimynas-yra labai žiaurus.

Peržiūrų: 3626Komentaru: 0
Pridėta: 01.05.2015, 19:15
Laiko Klaida / Time Lapse

Filmo personažai - jauni žmonės, keturi draugai ir draugės. Jie atsidūrė įvairių profesijų ir yra gana laimingas. Kai į kambarį kaimynų simbolių vystosi mokslininkas - mašina, kuri spausdina nuotraukas ateityje. Kas nutiks rytoj, dabar galima matyti nuotraukoje.

Pirma, informacija yra labai naudinga. Jasper žino, kaip laimėti lenktynes, o Kelly suomis užtikrintai žvelgti į ateitį, daryti tai, ką jis sako, kad patinka. Tačiau palaipsniui pranašysčių mašinos tampa vis keista ir grėsmingas.

Peržiūrų: 1930Komentaru: 0
Pridėta: 29.04.2015, 20:50
Ženklas IV: pabudimas / Omen IV: The Awakening

Damien Thorn yra miręs, bet pranašystė taip pat taikoma šviesos atrodo mergina Delia. Jis priima jauną porą, Karen Genų York. Po Rudos sužino apie įtartinomis aplinkybėmis Dilii gimtadienio, ji paklausė privatus tyrėjas rasti realius tėvus vaiko.
Po to pradėjo atsirasti aplink baisi kraujo praliejimo. Rudos labai išsigando, atrodo, kad ji pasirašė prieš mirtinas prabilo. Be to, ji sužino apie savo vaiką pragarą tiesą ...

Peržiūrų: 2208Komentaru: 0
Pridėta: 24.04.2015, 17:56
Juodoji jūra / Black Sea

Lietuvių k.

Po daugelio metų ištikimas paslauga, kapitonas Robinson atleistas kaip kapitonas povandeninis laivas. Jis niekada tikimasi tokį pažeminimą iš jų darbdaviams, bet ir visame pasaulyje, tampa kietesni ir paleisti į jame piktadarys daug lengviau nei sąžiningas žmogus. Praleidus keletą savaičių ant žemės, kurios buvimas Robinsonas buvo beveik pamiršta, nes jų darbo vietą, jis staiga virsta į paslaptingą žmogų, kuris teigia, jei ieškote patyręs kapitonas už labai pelningą verslą. Robinson nusprendžia išmesti galimybes ir kviečia svetimas gerti ir aptarti, ką ji turi pasiūlyti. Filmas "Juodosios jūros", galite pažvelgti į mūsų svetainę internete. Atsižvelgdama susitiko ir išklausė jo pašnekovu Robinson išsiaiškina - kažkur nuo Juodosios jūros pakrantėje, ne itin tikslių duomenų nuskendo povandeninis laivas. Pasak nepažįstamasis ji buvo visiškai pakrautas su auksu, bet net iš povandeninio laivo savininkas neturi žinoti tikslią vietą savo mirties. Didžioji likimo PLN tauriuosius metalus dar ilsisi ant dugno, o pirmasis patekti į jį, gali pamiršti apie poreikius ir problemas, susijusias su pinigais. Štai kodėl reikia tokio patyrusio kapitono povandeninis laivas, kaip Robinson svetimas. Matydamas, kad gali sukelti šios įmonės sėkmę Robinson sutinka ir yra laikoma komandų rinkinys. Jis surenka britų ir rusų buriuotojai, jau numatyti, kas bus pertrauka jackpota šiuo klausimu. Tačiau žavi skaičiavimo dar negavo naudos, Robinson neturi žinoti, kaip pavojinga nuotykių įsitraukė ir tai, ką jis išliesiu iš kažkieno aukso siekimą.

Peržiūrų: 1542Komentaru: 0
Pridėta: 23.04.2015, 09:26
Blogas poelgis / No Good Deed

Lietuvių k. 

Kaip dažnai moterys yra linkę klysti ir būti pasitikėti, ypač mielas ir žavinga vyrai. Deja. ne visada tobulas žmogus yra toks, yra tai, kad pagal fanera slepia žiauriai ir nesąžiningi monstrą, kas pasirodė esąs Colin. Terry - dviejų vaikų motina, turėjo sėkmingą karjerą teisę, kai nusprendė atsistatydinti ir tapti namų šeimininkė, skirti daugiau laiko savo vaikams. Tačiau viskas yra ne taip ji tikėjosi, kai jos namuose nelaimingą sutapimas, pats pasirodo Colin. Pradžioje atrodė, kad viskas buvo gerai, bet Colinas pradėjo terorizuoti moterį ir, galų gale, ji turi išsaugoti savo vaikais ir jų kreipimosi į nelegalių metodų gyvenimą.

Peržiūrų: 1383Komentaru: 0
Pridėta: 14.04.2015, 07:16
Nužudyk mane tris kartus / Kill Me Three Times

Filmas "Nužudyk tris kartus manęs" atskleis graži jauna mergina, vardu Alisa istoriją. Moteris gyvena mieste, kuris yra Australijoje. Visada saulėta, ir yra laikomas pagrindinis užsiėmimas naršymas. Alisa gyvenimo uždirba jo balsą. Ji yra dainininkė. Būtent ši jauna mergina patenka į būties bendra gija per tris istorijas garbę: nužudymas, šantažo, vieta.
Mergina yra jauna, tačiau jo vėlesniais metais yra susijęs svainystės ryšiais. Jos vyras Jack - graži ir turtinga vaikinas. Jis samdo profesionalų žudiką, kurio vardas Čarlis. Bet jis buvo ne vienintelis, kuris dabar veda medžioti mergina. Dabar Čarlis yra austi į visa tai netvarka. Neseniai jis čiulpti byloje, kurioje jis buvo Užsakyta. Taigi, kad jis nebegali sau leisti padaryti kitą klaidą.
Tačiau, atsižvelgiant į Alice nužudymo tempia keletą asmenybių. Ir tik vienas asmuo deda visas pastangas, kad būtų išgelbėti iš optinio akyse. Šis vaikinas yra vietos banglentininkas, kuris vienu metu taip pat mylimas Alisa. Tačiau jauna moteris supranta, kad jos spąstus ir ugotovlennoy ne išeiti gyvas ir saugūs. Arčiau istorija ateina į savo kulminaciją, tuo labiau ji ima panašėti tikrą beprotnamis.

Peržiūrų: 1394Komentaru: 0
Pridėta: 13.04.2015, 14:22
Maišto klubas / The Riot Club

Filmo herojus yra tik mokosi studijuoti Oksfordo universitete, bet jau tapo sukilėlių narys.Neformalios organizacijos pavadinimas kalba pats už save. Tarp šių žmonių vieną dieną gali pertvarkyti savo gyvenimą už metus į priekį, nes reputacija - tai viskas.

Peržiūrų: 2349Komentaru: 0