Žiūrėti Nakvynės namai 3 / Hostel: Part III UNRATED Lietuvių kalba

Pridėta: 11.04.2015, 09:16
Nakvynės namai 3 / Hostel: Part III UNRATED


Ar pasigedote Kruvinąją scenos ir žudynių? Nakvynės namai sugrąžina mus atgal, bet ne Slovakijoje ir populiarus Las Vegase, kuri netrukus bus pour kraujo upės. Jauna pora neturi laiko išeiti iš kambario ir susiduria žmogus, kuris turi duoti kelią su ja.

Kad kažkaip sušvelninti situaciją jie geria alų kartu ir netrukus pora į rūsyje narve, toli nuo viešbučio kambaryje. Renginiai juda trijų draugų, kurie vyksta į miesto svajonė vertai švęsti "bernvakarių". Jie gerti ir vaikščioti, rūkyti ir poilsio, bet beveik tik vedęs vyras tarp jų Scott neleidžia sau per daug.

Draugai prisigerti ir kartu su merginomis, kurie turėjo "pasiimti" kiti du vaikinai eiti į viešbučio kambarį. Kitą rytą du draugai nerandate trečdalį, tuo pačiu metu jis atsibunda, toje pačioje kameroje, kur jis buvo atliktas žiauriausią kankinimus.

Norėdami, kad žmonės, kurie ilsisi vienoje iš pasaulio centrų, brutaliai nužudyta ir kankinami? Kokie jie kalti prieš tuos, kurie jį sukurti ir nesibaimina represijų už savo veiksmus? Ar visi žmonės atostogų į miestą bijoti, kad? Ir kelionė per draugams, kurie išgyventi?








    Peržiūrų: 3063Komentaru: 0

    Nakvynės namai 3 / Hostel: Part III UNRATED nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям