Žiūrėti Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas / Abraham Lincoln: Vampire Hunter Lietuvių kalba

Pridėta: 01.04.2015, 20:56
Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas / Abraham Lincoln: Vampire Hunter


Dinaminis veiksmų Timur Bekmambetov. Direktorius grindė savo šventą temą amerikiečiams ir uždarai savo fantastika. Bet filmas neturėtų būti atsižvelgiama, kaip pasityčiojimas iš didžiojo istorinę praeitį pobūdžio.

Visų pirma, tai yra puikus kovotojas su puikiu specialiųjų efektų ir kieto siužeto. Ir pažvelgti į gražus Benjamin Walker, kuris, beje, yra labai tinkamas vaidmenį ji atliko puikiai ir rankose kirvį - malonu.

Abraomas Linkolnas buvo ne tik puikus prezidentas Jungtinių Amerikos Valstijų. Jis taip pat turėjo už neprilygstamą medžiotojas maurai reputaciją. Kelias į jaunosios Abraomo politikos viršuje buvo keblus ir nenuspėjamas. Filmas pasakoja apie ankstyvuosius metus drąsus Lincoln, kuris buvo tapti prezidentu.

Kai Abraomas susiduria su tuo, kas negali būti apibūdinama žodžiais. Jis sužinojo, kad žemė gyvena siaubingą būtybių - vampyrai, ir jie įsiskverbė į visas visuomenės sluoksnius. Kai kurios iš jų yra toks stiprus, kad jie sunaikinti visam būsenos galią.

Linkolnas sužino medžiotojo įgūdžių su tuo pasiruošę kirviu ir pradeda sunaikinti blogio būtybių. Po metų buvo senatvėje, Abraomas turės stovėti lemiamą mūšį su galinga 
    Peržiūrų: 2389Komentaru: 0

    Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas / Abraham Lincoln: Vampire Hunter nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям