Total entries in catalog: 205
Shown entries: 21-30 Pages: « 1 2 3 4 5 ... 20 21 »
Pridėta: 14.07.2015, 20:01
Paskutinieji penkeri metai / The Last Five Years

Romantiškas komedija muzikinis apie didele meile ir šviesus aistringai susitikimams Jamie ir Katie. Jis - jaunas talentingas rašytojas, ji - pradedantiesiems ir jaunieji aktorė. Jų romantika yra tarsi didžiulis gaisras įsiplieskė nuo mažų kibirkštinio ir greitai bei gražiai sukurta. Penkeri sąnarį. Laikui bėgant, su juo dingo, o meilė ... ar ne?
Per filmo, jauni žmonės lygiagrečiai viena kitai papasakoti apie savo santykių istoriją. Jamie prisimena savo pirmąjį susitikimą su Kathy apie savo meilę gimimo, santuokos, Cathy, priešingai, pradeda savo istoriją su žlugimo.
Jauni žmonės tikrai bando suprasti, kas buvo jų žlugimo priežastis, ir ar yra galimybė nustatyti dalykus teisę ir būti vėl kartu.

Peržiūrų: 1941Komentaru: 0
Pridėta: 05.07.2015, 17:44
Futbolo chuliganai / The Hooligan Factory Dennis nori kažko daugiau. Išmestas iš mokyklos ir gyventis jo senelio bute, Dennis trokšta gyventi kitokį gyvenimą..
Peržiūrų: 2310Komentaru: 0
Pridėta: 30.06.2015, 19:06
Plastikas / Plastic Jau pačioje filmo pradžioje sužinosite, kad jis yra paremtas tikra istorija. Istorija apie Anglijoje gyvenančius keturis studentus, kurie laisvalaikiu susiburia į kredito kortelių sukčių gaują. Susipažinkite: gaujos lyderis – būsimasis verslininkas Semas (serialo „tono abatija“ žvaigždė E. Speleersas), Rafa (S. de Souza), Jeitsis (A. Allenas) ir dešinioji Semo ranka Fordis (A. Poulteris). Tik nemanykite, kad vaikinai – kokie nors godūs vagišiai. Jie tenkinasi tuo, kiek pakanka. Retkarčiais nusiperka elektroninį daikčiuką, prašmatnesnius džinsus ar juvelyrinių dirbinių. Viskas proto ribose. Kad užtektų susimokėti už mokslą ir dar liktų savo reikmėms. Kas galėjo pamanyti, jog vienas neatsargus žingsnis apvers šių vaikinų gyvenimą aukštyn kojomis. Kartą arogantiškasis Jeitsis apšvarina ne tą žmogų – lenkų gangsterio Marselo (kaip visada įtaigus T. Kretchmannas) silpnavalį apskaitininką. Žinoma, netrukus vaikinams tenka skaudžiai sumokėti už kvailą klaidą: jie privalo per dvi savaites pristatyti Marselui gėrybių už du milijonus svarų. Tik šitaip jie išpirks kaltę ir gaus ramybę. Tai didžiausia ir pavojingiausia užduotis iš visų, kurių vaikinams yra tekę imtis, tačiau kitos išeities nėra. Dalyvauti šiame beprotiškame nuotykyje vaikinai įkalba ir žaviąją banko darbuotoją Frenkę (E. Rigby). Netrukus gauja atsiduria Majamyje, kur knibždėte knibžda įvairiausio plauko turtuolių ir švaistūnų. Tiesiog tobulas tvenkinys sugauti stambią žuvį. Kaip studentams sekėsi įvykdyti planą, kokių neįtikėtinų nuotykių jie patyrė medžiodami tuos du milijonus, sužinosite pažiūrėję šią stilingą, įtampos
Peržiūrų: 1777Komentaru: 0
Pridėta: 29.06.2015, 16:13
Nubusti Meksikoje / Search Party

Lygiai prieš vieną dieną, jaunuolis, vardu Nardo (Tomas Middlditch) buvo laimingas nuotaka ir stovėjo prie aukuro, apie vesti savo merginą. Tačiau po staigaus ginčytis, jis atsidūrė Meksikos dykumoje ir niekas jam padėti. Jis gali pasikliauti tik savo geriausiais draugais. Du draugai: Jason (TJ Miller) ir Evanas (Adomas Draugiškas) norėjo mylėti susitaikė ir pasirengęs padaryti šį nieko. Be jų apsvaiginimo kaip jie galvoja, planuoti savo gerus ketinimus bus baigtas apsvaiginimo vestuves, kad norėčiau žaisti. Įkūnijantis į gyvenimą idėja, draugų susiduria su daugeliu iššūkių. Jie yra žinomi pasineria į šoką renginių būsimų jaunavedžių gyvenimą, ir jie paprastai galvoja apie tai ir ar mes turime mylėti pora tampa vyru ir žmona. Gal jų skandalas prie altoriaus nėra atsitiktinis, ir jie neturėtų būti kartu?

Peržiūrų: 3389Komentaru: 0
Pridėta: 15.06.2015, 20:45
Gagarino anūkas Fiodoras, netikėtai sužinojęs apie ilgai vaikų namuose gyvenusį brolį, niekaip nesitikėjo išvysti juodaodžio vaiko su daugybe blogų įpročių ir gatvės gyvenimo supratimu. Fiodorui ir Genai teks nueiti nelengvą kelią, kol jiedu pradės vienas kitą suprasti. Pasiėmęs Geną iš vaikų namų, Fiodoras pasmerkia save kovai ne tik su aplinkiniu pasauliu, nepasiruošusiu priimti nestandartinio vaiko, bet ir su žmonėmis, kuriuos, iki atsirandant Genai, jis laikė artimiausiais pasaulyje.
Peržiūrų: 2413Komentaru: 0
Pridėta: 15.06.2015, 20:22
Baimė viskam / A Fantastic Fear of Everything

Atsižvelgiant į pasakojimo centre yra vaikiškų knygų, kurias jis pradėjo rašyti romanus kriminalnye autorius. Jo tyrimai kriminalinės praeities Viktorijos Anglijoje virsta paranoja. Kas blogiau - Holivudas gamintojas ketina filmuoti savo pasiekimus ...

Peržiūrų: 1946Komentaru: 0
Pridėta: 15.06.2015, 17:56
Septynios velniškai ilgos dienos / This Is Where I Leave You

Pagrindinis herojus filme "Kitas gyventi sau" buvo Judd Foxmanas. Jis - Judėjas. Bet tai neatitinka savo įsitikinimų ir tradicijų, taip pat jo broliais ir seserimis. Jie mano, kad tai turėtų būti paskutinis karta daryti, ir jie bus sukurti savo istoriją. Judd gavo padorų darbą. Jis yra gražus sutuoktinis. Jo gyvenimas yra gražus. Bet kai prasidėjo juoda juostele. Jis buvo atleistas iš darbo, jo žmona yra cheating on jam ir jo tėvas mirė. Nusivylusios šių įvykių, mūsų herojus sužino apie paskutinį valios mirusiojo. Jis paprašė, kad visi jo šeimos nariai surengė laidotuvių kartu savaitę po laidotuvių Shiv-pagal žydų tikėjimą reikalavimus. Ir tai neprieštarauja šiai šeimai, bet vis dar tenkinamos paskutinį norą asmenį arti jų. Nepaisant to, kad vaikai tampa suaugusiais, bet susitinka vienoje vietoje, tarsi jie grįžo keletą dešimtmečių į praeitį. Ir vėl jo tėvų namuose yra nepatogus. Gimtoji deda visas pastangas užgesinti santykius pilnas emocijų tarp savo vaikais. Sudarytos žmonės pradeda išprotėti, kaip ir vaikai. Į kivirčų turi būti suteikta kitam asmeniui ir veikti protingai. Galų gale šeima susijungė morališkai. Juk šeima yra svarbesnė nei nieko neįvyksta, todėl jūs visada turėtų remti viena kitą ir puoselėti kraujo ryšius.

Peržiūrų: 2117Komentaru: 0
Pridėta: 15.06.2015, 17:55
Kung įniršys / Kung Fury

Renginiai atsiskleisti filmų praėjusio šimtmečio devintajame dešimtmetyje Majamyje. Kinų Amerikos Kung Fury dirbo su policija kasdien gaudyti banditus. Kai šalia darbo veikėjas ne tik neutralizuoti pavojingų nusikaltėlių, bet ir sugebėjo nugalėti Rotušėje. Tačiau jis bus šaudyti nemažai žmonių, taip pat žala miestui sukelia didelę pinigų sumą. Tačiau tai jau vyksta yra ne pirmą kartą. Natūralu, kad policijos viršininkas nesiruošia toleruoti tokią padėtį. Jis atleidžia Kung Fury iš darbo. Bet jaunuolis nebuvo tylėti. Jis demonstratyviai atsisakė savo ženklelį ir kairėje, ir Majamyje policiją. Be to, ji laukia galva į vartus. Buvęs policininkas nori būti didžiausias Kung Fu meistras istorijoje. Tačiau yra viena problema, kad yra ne visų herojaus galimybes.
Vieta teigė Kung Fury užimtas. Ir nei kas nors, ir Adolfas Hitleris, žinomas kaip "Kung Fiureris. Jis yra ne tik Trečiojo Reicho lyderis, bet ir sparčiausiai rukometchik. Šis pavadinimas gali būti ginčijami asmeninio konfrontacijos. Tačiau tai yra neįmanoma, nes Hitlerio mirties. Taigi "Kung fiureris liks geriausia. Bet tai yra įtraukta į tai, kad Hitlerio rankomis neseniai mirė kiekvieną kunga Fury. Pagrindinis veikėjas yra siunčiami padėti savo draugui, kuris yra kompiuterio genijus. Bet tai genijus yra ne viskas gerai su galva. Tačiau tai netrukdo jaunuolį, prašydamas hakeris siųsti jį atgal į praeitį. Kung Fury norėjo persikelti į Berlyną 1944, kai pasaulio čempionatas vyko Heil-Hitleriu. Bet eksperimento metu, kažkas negerai. Veikėjas patenka į Asgard, kur jis yra susipažinęs su vikingų kūdikiui, taip pat Skandinavijos dievo Thor. Jie padeda jam judėti į Vokietiją 1944 m. Kung Fury sugeba nugalėti Hitlerį ir jo naciai. Tačiau jis sukelia pokyčius ateityje.

Peržiūrų: 1928Komentaru: 0
Pridėta: 15.06.2015, 10:42
MANO STORA AMŽINAI BJAURI DRAUGĖ

Lietuvių k.

Vidurinėje mokykloje, jūs visada rasite platų asmenybių. Ir kiekvienas yra priskirti etiketes, priklausomai nuo mokyklos ir išvaizdos statusą. Jei vaikinas dabar ir tada tempia geležies, tai reiškia, kad jis Jock. Jei crams pamokas ir galvoti tik apie kitą užduotį - vėpla. Jei domina neoficialiai muzikos - rokeris. Ir jei grožį, ir net su sudėtingu pobūdžiu - kalė. Taigi kiekvienas bus pakimba ant Leib. Bianca Piper septyniolika metų, ji yra protingas mergina, o taip pat gražus, bet jis vis dar gali būti vadinamas šviesus ir spalvingas, ir labai kietas, jis niekada nebuvo. Jos draugai - yra tikri gražuoliai. Jie kaltino Bianchi fizikos ir vadina ją į šalis, bet tik tam, kad pažvelgti į savo fone net statesnis. Viename iš šių vakarėlio čia Playboy mokykla pavadinta Wesley skubėti sako Bianca akis, kas ji tikrai turi savo draugais. "ZH.U.P.A." - riebalų negraži mergina. Ką daryti dabar mergaitė atsikratyti šio gėdingo etiketės?
Pirma, Bianca nekenčia Wesley už tai, ką jis pavadino ją taip, bet tada ji supranta, kad tik jis gali jai padėti. Tai reiškia, kad super vaikinas mokykloje ir siūlo abipusiai naudingus sąlygas: skubėti todėl patraukli mergina, ir ji padeda jam fizikos. Vaikinas eina į šį sandorį. Dabar Bianca yra pasirengęs kovoti ir nuversti mokyklos kalė Madison ir grožį, taip pat atsikratyti stereotipų. Tai tikrai taps įtikinamų ir pabandyti laimėti širdį iš gražiausių vidurinės mokyklos vaikinas.

Peržiūrų: 17858Komentaru: 0
Pridėta: 14.06.2015, 22:29
Pono Poperio pingvinai Šiaurės ašigalis Niujorko dangoraižyje Kartais sakoma, jog likimas iškrečia piktą kiaulę. Šiame filme likimas nutarė pajuokauti ir pasirinko kur kas egzotiškesnius gyvūnus. Ponas Poperis – paprastas vyrukas, gyvenantis niekuo neišsiskiriantį gyvenimą, kuris pasikeičia vos per vieną dieną. Ant savo namų durų slenksčio vyras randa dėžę, atkeliavusią tiesiai iš Antarktidos. Siuntinį atsiuntė Poperio tėvas. Dėžėje aptikęs pingvinų skulptūrėles vyras tik pasijuokia iš tėvo jumoro jausmo, tačiau netrukus paaiškėja, kad tai visai ne skulptūrėles, o tikrų tikriausi gyvi pingvinai, besidauginantys šviesos greičiu! Savo svečius įkurdinęs šaldytuve ponas Poperis įsimyli mažyčius Antarktidos gyventojus ir imasi maištininkų auklėjimo, kuris pasirodo ne tokia jau lengva užduotis. Visa galva pasinėręs į pingvinų gyvenimą vyras apleidžia darbą, pertvarko butą paversdamas jį Šiaurės ašigaliu ir gyvena dėl mažųjų Antarktidos niekadėjų.
Peržiūrų: 1952Komentaru: 0