Total entries in catalog: 205
Shown entries: 191-200 Pages: « 1 2 ... 18 19 20 21 »
Pridėta: 23.12.2014, 18:43
Vienas namuose 2: pasiklydęs Niujorke / Home Alone 2: Lost in New York

Mažiausia herojus Amerikoje organizuoja Niujorke sąmyšį! Kevinas McCallister yra atgal! Bet dabar jis yra vienas ne namuose, ir Niujorke, ir jis turi pakankamai pinigų ir kredito korteles paversti Big Apple į savo žaidimų aikštelėje.

Tačiau, kaip visada, Kevinas nėra lemta būti ilgas, jo seni draugai, Harry ir MARV vagys pabėgo iš kalėjimo, kur jie buvo Kevin pastangos. Ir kaip žemėje jie gali jį gauti į miestą, kuriame Kevinas buvo planuojama turėti tam tikrą įdomus. Nauja spąstų ir spąstų laukia kalnų banditų.

Peržiūrų: 5074Komentaru: 0
Pridėta: 23.12.2014, 17:18
Pagirios Tailande 2 / The Hangover Part 2

Filas, Stju, Alanas ir Dagas atkeliauja į egzotiškąjį Tailandą, kur vestuves švęsti ruošiasi Stju. Tačiau, kokios vestuvės be bernvakario? Vyrukai susiruošia pavakaroti, o kad visiems būtų ramiau - ypač būsimajai Stju žmonai - kartu su jais keliauja ir Stju sužadėtinės brolis. Vyrai dar nepamiršo, kuo prieš du metus jiems baigėsi bernvakaris Las Vegase, tad prisiekia, jog „tik po vieną\" ir namo. Deja, reikalai ne visuomet klostosi taip, kaip planuota. Galbūt tai, kas nutinka Las Vegase, ir lieka Las Vegase, tačiau tai, kas nutinka Bankoke, sunku net įsivaizduoti... 2009-aisiais Auksiniu gaubliu už geriausią metų komediją „Pagirios Las Vegase\" apdovanota kūrybinė komanda dovanoja dar stipresnes pagirias - šįkart „Pagirias Tailande\".

Peržiūrų: 1643Komentaru: 0
Pridėta: 22.12.2014, 20:11
Vienas namuose 3 / Home Alone 3 Mažas berniukas, vardu Aleksas, lieka vienas namie, mat susirgo vėjaraupiais. Mažylis labai išradingas, todėl nenuobodžiauja – pro didelį žiūroną stebi kaimynus. Netikėtai viename name jis pamato įsibrovėlį.
Peržiūrų: 10658Komentaru: 0
Pridėta: 11.12.2014, 14:51
Žaibo smūgis / Struck by lightning

Renginiai filmo aprašyti kalbant apie prisiminimus studentų Carson Phillips, kuris užmuša žaibo smūgio.Kaip šantažuoja savo klasiokų istorija padėti literatūrinio žurnalo paskelbimo, taip pat savo santykius su savo motina, Cheryl Phillips, kuris bando atkurti ryšį su savo sūnumi, kol jis išvyko į koledžą.

Peržiūrų: 1523Komentaru: 0
Pridėta: 10.12.2014, 16:08
Vampyrų akademija / Vampire Academy

Nedaug žmonių žino, kad veikia iš Montanos valstijos akademijos širdis, kurioje daug įgūdžių mokė kerėjimo vampyrai. Niekas nežino, kad kraugeriškas vampyrai karą su pasauliu. Moroi atsispirti nuožmi lenktynių strigoyskie gentis vampyrai, kuris kirto liniją tvarką ir Unleashed žudynes.

Net akademija, iš žinomų šventovėse mokslo apačioje, negali apsaugoti ir apsaugoti juos nuo blogio jėgų. Vasilisa (Lissa) jauna princesė ir jos draugas Rose ir apsauga-Dampier greičiau pamatyti tai, kai bus baisių įvykių centru. Rožių ir Lissa sugebėjo pabėgti iš akademijos po mokytojas Sonya Karpis virto Strigoi - blogis vampyras, žuvo žmonės, kurie visada yra laikoma nepakankama. Mokykloje neįmanoma integruoti į įprastą gyvenimą, nes piktnaudžiavimo klasiokų ir romanas, kuris gali abi mergaitės paversti į bėdą ir tapti mirtinas. Priešininkai mesti Lisse paskerstų gyvulių, siekiant nustatyti jo stiprumą, su kuria ji sugeba išgydyti žmones ligų ir negyvas atgal į gyvenimą.

Pasirodo, kad Lissa atgal į gyvenimą ir Rosa. Viktoras Dashkov abducts lissa, kaip paaiškėja, jo dukra Natalija Lisse opiausių nugaišę gyvūnai. Per savo santykių prisikėlimo, rožė matė Lissa ir Dimitri skuba. Rasti save savo namuose, ji hugs ir bučiniai padovanota, Susigundžiau veiksmai karoliai, kurią ji pristatė Viktoras. Dmitrijus pavyko susidoroti su burtai, ir jie nuskubėjo po Lissa. Lissa tapo gerai žinomas, nes kovojant, ir Victor buvo užrakintos MA į vieną iš kamerose.

Rose nori jį pamatyti, bet pereiti prie akademijos, ji sužino, kad po to, kai yra Natalia, virto Strigoi. Moteris gali išgelbėti tik Dmitrijus įsikišimo.

Peržiūrų: 4207Komentaru: 0
Pridėta: 10.12.2014, 16:06
Šimtas kelių iki grabo lentos / A Million Ways to Die in the West

Miestelyje gyvenimas nėra paprastas - jis nežino, ką mandagumas restorane, karštu vandeniu, žmonės apskritai niekada nemačiau, ir apie transporto ir negali kalbėti. Bet net ir čia, meilė gali žydėti. Šiuo suniokota mieste gyvena ūkininkas Albertas, linksta avis ir jis bailiai kaip savo bandos. Gal tai ir išmetė savo draugei, kuris norėjo jį pamatyti, kaip drąsus kaubojus. Tačiau šventa vieta niekada tuščia. Tiesiog užsukite į miesto nepažįstamasis, kuris nustebino visus, ne tik savo tobula išvaizda, bet ir gebėjimą tobulinti ginklų naudojimą. Albertas negalėjo atsispirti grožio pakabukai, tačiau ji prisipažinti, jei jis nebuvo gana gyventi su ja viskas, net galimybę atsistoti už save bent. Albertas tiesiog traukti save kartu ir įrodyti, kad jis yra žmogus galintis apsaugoti širdį panele, ir tik tada atvyko miesto buvusiu vyru paslaptingą grožį, ir tuo pačiu garsus banditas. Na, kas laimi?

Peržiūrų: 3856Komentaru: 0
Pridėta: 10.12.2014, 16:04
Neišvengiama Čarlio Kantrimano mirtis / Charlie Countryman

Charlie Countryman veikėjas tyliai dirba savo darbą. Jis atrodė pilka gyvenimą, ir todėl jis buvo išsiblaškęs atsižvelgiant haliucinogenus. Ir į prieš jį vizija buvo jo motina ir maldavo ateiti į Rumuniją. Bet kokiu tikslu? Čarlis žinojo, kad jis turėtų plaukioti labai ilgai, bet jis nedvejodamas, nuvyko ten. Ir nuo to laiko jis smarkiai pasikeitė. Skrydžio metu, pradėjo atsitikti nuostabų renginį.Kaimynas, kuris sėdi šalia mūsų herojus lėktuve, staiga mirė. Tačiau šis įvykis nebūtų sutrikdyta jaunuolį. Čarlis pagaliau ne Bukarešte ir Budapeštas. Šiame mieste jis susitiko ją. Tačiau kelias į jį nebuvo taip arti. Tai buvo žavinga mergina Gabi, kuris mylėjo. Bet yra problema, tai - ištekėjusi moteris, o jos vyras - žinomas nusikaltėlis. Čarlis nori išgelbėti savo mylimąjį, bet, kad jis turėjo eiti per pavojingą nuotykį, kad išliks nepamirštamas jam. Jis su daugybe žaizdų ir smūgių pakabinti aukštyn kojom miesto centro tik virš neramioje Dunojaus upės. Kitas momentas, ir jo širdis buvo perverta kulka, ir šio jaunas turistas iš JAV gyvenimas eina į pabaigą.

Peržiūrų: 2090Komentaru: 0
Pridėta: 10.12.2014, 16:02
Sveiki atvykę į džiungles / Welcome to the Jungle

Personalo dizaino įmonė eina atostogų dėl atogrąžų saloje. Kolektyvinis atostogos baigiasi realiu chaoso, kai herojai susiduria su pirmaisiais rimtais sunkumais.

Peržiūrų: 6489Komentaru: 0
Pridėta: 07.12.2014, 09:45
Tu esi čia / Are You Here

Styvas Dalasas (aktorius Owen‘as Wilson‘as) ir Benas Beikeris (Zach‘as Galifianakis‘as) yra geriausi draugai nuo pat vaikystės. Išsiskyrę keistumu mokykloje, vyrukai ir artėdami prie keturiasdešimmečio nelabai sugeba pritapti suaugusiųjų pasaulyje. Moteris dievinantis Styvas dirba orų pranešėju vietinės reikšmės televizijos stotyje ir nevengia riebių pokštų tiesioginio eterio metu, o Benas tiesiog išsiskiria tobulu nesugebėjimu atskirti tikrą gyvenimą nuo savojo fantazijų pasaulio. Vieną dieną Beną pasiekia liūdna žinia apie tėvo mirtį. Draugai išsirengia į laidotuves, po kurių Beno laukia dar vienas šokas. Nors jų tarpusavio santykiai, švelniai tariant, nebuvo itin geri (tėvu visą gyvenimą rūpinosi Beno sesuo Terė), praktiškai visas velionio turtas – pinigai, namas, verslas – atitenka būtent Benui. Nusivylusi ir teisėtai supykusi Terė nusprendžia savo dalį išsikovoti. Jei reikės – ir teisme. Tačiau galbūt iš pirmo žvilgsnio žiaurus paskutinis tėvo sprendimas iš tikrųjų buvo genialus bandymas suartinti vieną nuo kito nutolusius seserį ir brolį? Daugiau nebegalėdami pabėgti vienas nuo kito ir priversti bendrauti, Benas ir Terė pamažu suvokia tikrųjų gyvenimo vertybių svarbą. Tuo tarpu Styvas ir Benas, kurių draugystė taip pat išgyvena nemažus išbandymus, suvokia, kaip retai gyvenime pasitaiko laimė turėti tikrą draugą, kuriuo gali pasikliauti visais gyvenimo atvejais. Puikią komediją apie rimtus gyvenimo klausimus režisavo (ir jai scenarijų parašė) didžiajame kine debiutuojantis TV serialo „Mad Men. Reklamos vilkai“ kūrėjas Matthew Weiner‘is.

Peržiūrų: 1358Komentaru: 0
Pridėta: 07.12.2014, 09:37
Vienas namuose / Home Alone

Amerikos šeimos siunčiama iš Čikagos į Europą, bet ir piko mokesčių kvaili tėvai pamiršti namuose ... vieną iš jų vaikų. Jaunas dalykas, tačiau dar ne viskas prarasta, o tai rodo, kad išradingumo stebuklus. Ir kai namas plėšikai lipti, jie neturi laiko gailėtis susitikimo su saldžiais trupiniais ...

Peržiūrų: 8288Komentaru: 0