Žiūrėti Neištikimybė / Misconduct Lietuvių kalba

Pridėta: 01.03.2016, 16:48
Neištikimybė / Misconduct


Filmas "Neištikimybė" iš režisieriaus Shintaro Shimokava iškočiojama 2016 vasario. Filmas yra padaryta dramatiškas trileris žanro, yra viskas, kad yra susijęs su nusikalstamumu ir pinigų pasaulyje vieta.
Filmo siužetas sukasi aplink jaunas teisininkas, kuris nusprendė statyti savo karjerą kovos galingą savininkas korporacija užsiima vaistų gamybai. Pagaminti vaistai neturi jokių teigiamą poveikį žmonėms, o pati bendrovė, gamintojas parduoda ją kaip stebuklingų išgijimų pobūdžio, kad gali atsikratyti labiausiai bijojo ligų.
Atsižvelgdama kovoti su galinga ir įtakinga priešininkas, teisininkas patenka į siaubingą pasaulį korupcija, išdavystės ir shootouts. Galbūt jis įgauna tokią pernelyg didelė našta dėl nepatyrimo, arba dėl bet kurios kitos priežasties, bet, kai pradėjo apie kovą su nusikalstamų sandorių keliu, neįmanoma tiesiog pėsčiomis.
Nepaisant to, kad darbas jam tiesiog pavojingas ir gyvybei, ji negali nukrypti nuo numatyto kelio. Kraupios įvykiai pradeda lydėti visą savo gyvenimą, kiekvieną dieną yra kažkas pavojinga. ar jauni žmonės galės susidoroti su užduotimi, kurią jis buvo į save, ir tai, ar teisingumas bus padaryta?
    Peržiūrų: 2155Komentaru: 0

    Neištikimybė / Misconduct nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям