Žiūrėti 10-oji Kloverfyldo gatvė / 10 Cloverfield Lane Lietuvių kalba

Pridėta: 07.03.2016, 08:30
10-oji Kloverfyldo gatvė / 10 Cloverfield Lane


Filmas "10-oji Kloverfyldo gatvė" arba  (10 Cloverfield Lane).

Ši istorija gamintojų skambučiai, susiję su, kad nutiko prie originalaus tapybos simbolių. Į istoriją, pagrindinis veikėjas kurį Mary Elizabeth Winstead filmo atsibunda po automobilio avarijos kai rūsyje, kur be jo yra dvi daugiau neįprasta savo vyrams. Ji nesupranta, kas atsitiko, ir kaip ji gavo čia, ir ji pranešė, kad ji vos išgyveno apokalipsės - visas gyvenimas buvo prarasta dėl branduolinės atakos, išorinis pasaulis yra negyvenamos, ir todėl visi jie yra likti čia, bunkeryje.

Laikas eina, o filmo "Cloverfield, 10" herojė pradeda abejoti, kad visa tai ji papasakojo tiesą. Kas yra šie žmonės? - Ji paklausė. Kodėl ji turėtų tikėti juos? Gal ji turėtų eiti laiptais ir pamatyti, tai ten iš tikrųjų yra pavojinga? Pavargote nuo spėlionių ir argumentais, kad nežinojimas yra blogiau nei karčios tiesos, ji nusprendžia išsklaidyti savo abejones ir, nepaisant jos kaimynių nelaisvėje savo kelią protestų prie branginamų duris į pasaulio ...

Filme, kuris gali būti vadinamas "Cloverfield 2" taip pat vaidina Johnas Gallagher ml. John Goodman. Sustojimo užsiima trilerį režisavo debiutantas kino Traktenberg Dan, kuris anksčiau dirbo trumpą sci-fi trileris "portalas:. Niekur Run"
    Peržiūrų: 3982Komentaru: 0

    10-oji Kloverfyldo gatvė / 10 Cloverfield Lane nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям