Žiūrėti Kung Fu Panda 3 Lietuvių kalba

Pridėta: 01.03.2016, 16:45
Kung Fu Panda 3


Filmas "Kung Fu Panda" "animacinių filmų herojus (" Kung Fu Panda "), tingus ir nerangus panda Po (Black Jack), didelis gerbėjas skanaus ir didelio kaloringumo, visada gyveno su slaptu svajonė - tapti kung fu meistras. Tačiau vietoj suprasti senovės meno paslapčių, ant kiekvieno virimo sriuba tėvo parduotuvėje dieną. Animacinių filmų herojus nereiškia, kad likimas netrukus suteikti jam su savo stabais paskyrimo ", įsiutę Penki", didžiojo magistro Shifu (Dustin Hoffman) mokiniai - įsiutę Penki (Angelina Jolie), beždžionė (Jackie Chan), Mantis (Setas Rogen), Kranų ( Davidas kryžius) ir angis (Liusi Liu).

Gana netikėtai sau, gremėzdiškas ir nesaugus veikėjas "Kung Fu Panda" animaciją yra konkurse su garbės "Furious Five" nugalėtojas - jis buvo išrinktas į Dragon Warrior, geriausias tarp geriausių. Dabar jis tapo senovės Scrolls Dragon globėjas ir pagrindinis gynėjas visą slėnį Taikos prieš bet blogio jėgas kėsinimosi.

Štai kaip su tokia sunki užduotis susidoroti gremėzdiškas on? Ypač todėl, kad blogio ir kerštingas Snow Leopard Tai Plaučių (Ian McShane) jau vyksta atsižvelgiant į Scrolls slėnyje. Dėl panda ateina išmintingas meistras Shifu, kuris yra labai neįprastas požiūris į mokymąsi ir savo Kung Fu gudrybės. Bet tik nuo programinės įrangos priklausys nuo to, ar jis gali tapti tikru drakonas kariai, ir kaip žinoti, jei ji nebus didžiausias silpnumas jėga, kuri padės jam sunkiausiu momentu?

Animacinis filmas "Kung Fu Panda" »(" Kung Fu Panda ") - pirmoji dalis nuotykių ir geraširdis bumbling Poe. Istorija buvo animaciją "Kung Fu Panda" 2 ".
    Peržiūrų: 15901Komentaru: 0

    Kung Fu Panda 3 nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям