Žiūrėti My Big Fat Greek Wedding 2 Lietuvių kalba

Pridėta: 06.03.2016, 20:48
My Big Fat Greek Wedding 2


Komedija filmas "My Big Fat Greek Wedding - 2" bus išleistas 2016 m. Virš darbo paveikslėlyje tas pats režisierius kaip ir pirmojoje dalyje filmo - Kirk Jones. ten taip pat yra beveik visų dalyvių, išskyrus John Corbett, kuris per filmo filmavimo buvo įtraukta į kito projekto. Iš antrosios dalies "graikų Vestuvės" premjera planuojama kovo 24 ir tikimasi į viršų kasose surinktus pinigus nuo pirmos nuoma. Komedija Manoma darbuotojams vaizdą, gauti geraširdis ir rūšis, alsuoja paprastuose kasdieniuose tekstuose: humoro ir skonio Graikijos didelė šeima, filmas bus skirtas visai šeimai peržiūrai.

filmas

2002 jis išleido komedija apie tradicijas ir nežabota temperamento Amerikos graikai. Už pirmąją dalį sklypo pagrindas buvo nelaimingas Amerikos su Graikijos šaknų Portokalos Tula, kuris, kaip ir daugelis kitų mergaičių amžių, sapnai tuokiasi. Bet laikas bėga ir yra padorus varžovas visiems. Ir dabar, o ne jauna nuotaka šypsosi laimė - ji atitinka tik jai. Čia atrodytų, pats laikas baigti istorijas, bet ne su Graikijos šeima. Dabar naujai jaunikis turėtų prašome visus šeimos narius mokytis įvairių graikų tradiciją ir atlaikyti nekilnojamojo stiprumo bandymas - vestuves Graikijos stiliaus.

Į «My Big Fat graikų Vestuvės pasakojimas - 2" prasideda porą metų. Šeima gyvena savo gyvenimą: kažkas, kas veikia, kas mokosi, jie visi guli paprastas, šeimos verslas. Bet čia vėl yra įvykis, kuris paverčia ramiu gyvenimu daugelio giminaičius Tula Portokalos aukštyn kojom. Visa šeima ketina dar kartą ateiti į pagalbą, net jei didžioji pagalbos ir nereikia ne visi. Ką dabar nutiks su didele šeima, o kai Įvairenybės Portokalos priklyuchatsya su pagrindinių simbolių iš filmo? Visa tai mes galime sužinoti tik žiūri filmą iki galo.
Pagrindiniai personažai filmo ir darbuotojų «My Big Fat Greek Wedding - 2"

Pirmoji dalis juostos buvo beprecedentis sėkmė, visas pasaulis stebėjo pakilimai ir nuosmukiai kovotojos ir perprasta nelaimėlį Tula ir sužadėtinio. Dabar mes vėl susitiks su jau savo mėgstamų aktorių. Jis yra malonus pažymėti, kad pagrindiniai veikėjai ir visa kūrybinė komanda nuotrauka nepakito. Tai yra būtina gerbėjai švęsti pirmosios dalies orumą. Bet kas renginys įvyks šį kartą neramus Graikijos šeima, režisierių ir prodiuserių yra laikoma paslaptyje, jis bus žinomas tik dėl premjeros dieną.
    Peržiūrų: 1546Komentaru: 0

    My Big Fat Greek Wedding 2 nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям