Žiūrėti Prekiautojas mirtimi / I Sell the Dead Lietuvių kalba

Pridėta: 18.05.2015, 21:30
Prekiautojas mirtimi / I Sell the Dead


Didžiosios Britanijos 18-ojo amžiaus. Mirties patale išpažintis Arthur Juodasis vienuolis kalėjimą. Sinful pasibaisėtina prisipažinimas, kaip Arthur kartu su savo draugu Willie Grimes nusprendė pradėti gana keistą ir pelningą tipo verslo. Jie užsiima šviežių kapų išniekinimo ir įstaigų atnešė Dr. Vernon Quintus.

Gydytojas niekada nedavė per daug ir visada dosnus su rimta mokestį, be to, nuolat grasino visų rūšių giljotina. Vieną dieną jie iškasti kūną suvynioti česnako aplink kaklo su drebulės akcijų širdies girlianda, jie neišleido gydytojai įspėjus, kad jei jūs pašalinti numerį iš širdies, kūno iš karto ateina į gyvenimą, kupiną jėgų ir kraugeriškas.

Dr Quintus, žinoma, šis atvejis parodė, mirtinas, o tai lėmė mirtį. Šis incidentas sukėlė komandos draugų dirbti tik sau, jie padarė labai netradicinius lavonų: zombiai, vampyrai, humanoidų, ghouls ir atidavė savo kūnus tik tiems, kurie užsiima ilgaamžiškumo tyrimas, todėl ieškant nemirtingumo eliksyras.

Šis verslas atnešė jiems didelę įplaukos tol, kol herojai neturi susidurti smurtinių banditų gauja vadovaujama Murphy. Nuo šiol pradeda demontavimas kraugeriškas, Undead ir jų naudojimą, kaip biologinių ginklų.
    Peržiūrų: 1526Komentaru: 0

    Prekiautojas mirtimi / I Sell the Dead nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям