Total entries in catalog: 35
Shown entries: 31-35 Pages: « 1 2 3 4
Pridėta: 26.11.2014, 19:04
Bėgantis labirintu / The Maze Runner

Esate matę, kaip mokslininkai painiuose labirintuose įkalina laboratorines žiurkes ir stebėdami jų reakcijas, nagrinėja intelektą, sumanumą ir kitas savybes? Ateityje tyrinėtojai į labirintus uždarys žmones.

Būtent toks šiurpus scenarijus atskleidžiamas įtempto siužeto mistiniame trileryje su mokslinės fantastikos elementais – „Bėgantis labirintu“. Tai istorija apie pasaulį, išgyvenusi Apokalipsę, kuriame grupė išlikusių ieško išėjimo iš klaidaus labirinto.

Jaunuolis Tomas pabunda požemyje ir neatsimena nieko, tik savo vardą. Netrukus jis patenka į neįprastą savo likimo draugų bendruomenę, kurioje vien jauni vaikinai – praradę atmintį ir... įkalinti painiame labirinte. Kiekvieną mėnesį jų gretas papildo po vieną naujoką.

Labirinte įkalintų vaikinų tikslas vienas – išgyventi. Rasti išėjimą ir pabėgti. Susipažinęs su labirinto senbuviais Tomas sužino, kad tarp jų yra ir tokių, kurie išėjimo ieško jau antrus metus. Ar kam nors yra pavykę ištrūkti? Kas juos uždarė į šį labirintą ir kokiu tikslu?

Klausimai painūs, kaip ir pats labirintas, o vienintelis būdas sužinoti atsakymus – įveikti labirintą.

Peržiūrų: 1878Komentaru: 0
Pridėta: 16.11.2014, 17:42
Galaktikos sergėtojai / Guardians of the Galaxy Lietuvių k.

Kompanija „Marvel“, amerikiečiams tiekianti vieną mėgstamiausių laisvalaikio pramogų – komiksus – vis aktyviau žengia ir į kino verslą. Po itin sėkmingų komiksų ekranizacijų apie Geležinį žmogų, Torą, Kapitoną Ameriką ir Keršytojus, atėjo eilė dar vienai herojų komandai – „Galaktikos sergėtojams“.

Į amerikiečių lakūno Piterio Kvilo (aktorius Chris‘as Pratt‘as), skrajojančio Galaktikos platybėse, rankas, patenka paslaptinga relikvija. Netrukus paaiškėja, kad šį artefaktą medžioja ir nuožmus galaktikos piktadarys Ronanas. Nespėjęs nė apsidairyti, Piteris tampa vienu labiausiai medžiojamų žmonių visatoje. Supratęs, kad vienas nuo visos armijos medžiotojų nepabėgs, Piteris kreipiasi pagalbos į vieną keisčiausių visų laikų kompanijų: kalbantį meškėną, į medį panašų humanoidą, nuostabaus grožio negailestingą žudikę ir dar vieną kerštu gyvą veikėją.

Su jų pagalba Piteris turi užtikrinti, kad artefaktas nepaklius į blogas rankas, nes, kaip netrukus paaiškėja, nuo to priklauso visos Visatos likimas.

Peržiūrų: 2194Komentaru: 0
Pridėta: 28.09.2014, 16:23
Ties riba į rytojų

Režisierius: Doug Liman
Aktoriai: Tom Cruise, Emily Blunt, Brendan Gleeson, Bill Paxton, Jonas Armstrong, Tony Way, Kick Gurry, Franz Drameh, Dragomir Mrsic, Charlotte Riley, Masayoshi Haneda, Terence Maynard, Noah Taylor, Lara Pulver,Madeleine Mantoc
Premjera: 2014
Žanras: Veiksmo, Moksliniai, Fantastinis
Įgarsinimas:  Lietuvių k. (Megėjiškas)
Trukmė: 105 min
Kokybė: Labai gera (BDRip)
Imdb įvertinimas: 8.00 / 10 (Balsų: 151.775)

Peržiūrų: 2384Komentaru: 0
Pridėta: 24.09.2014, 18:15
Vėžliukai nindzės / Teenage Mutant Ninja Turtles  Lietuvių k

Režisierius: Jonathan Liebesman
Aktoriai: Megan Fox, Alan Ritchson, Noel Fisher, William Fichtner, Jeremy Howard
Premjera: 2014
Žanras: Veiksmo, Nuotykiai, Moksliniai, Fantastinis, Komedija
Įgarsinimas:  Lietuvių k. (Megėjiškas vienabalsis)
Trukmė: 93 min
Kokybė: Labai bloga (CAMRip)
Imdb įvertinimas: 6.40 / 10 (Balsų: 37.859)

Peržiūrų: 3365Komentaru: 0
Pridėta: 24.09.2014, 16:59
Transformeriai: išnykimo amžius LT / Transformers: Age of Extinction LT

Režisierius: Michael Bay
Aktoriai: Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Nicola Peltz, Jack Reynor, Titus Welliver, Sophia Myles, Bingbing Li, T.J. Miller, James Bachman, Thomas Lennon, Charles Parnell, Erika Fong, Mike Collins, Geng Ha
Premjera: 2014
Žanras: Veiksmo, Nuotykiai, Moksliniai
Įgarsinimas:  Lietuvių k. (Profesionalus vienabalsis)
Trukmė: 147 min
Kokybė: Gera (WEB-Rip)
Imdb įvertinimas: 6.10 / 10 (Balsų: 111.991)

Peržiūrų: 20399Komentaru: 0