Total entries in catalog: 35
Shown entries: 11-20 Pages: « 1 2 3 4 »
Pridėta: 25.05.2015, 19:29
Anomalija / The Anomaly

Pasaulinė premjera britų mokslinės fantastikos filmo "anomalija" vyko Bir 19, 2014. Filmų režisierius tapo Noel Clarke, kuris taip pat vaidina vieną iš vaidmenų. Renginiai filmai vyks artimiausiu metu. Harkin Lang (Ian Somerhalder) anksčiau buvo kareivis. Jis tikrai ne atsigavo nuo traumos padarinių, kad buvo padaryta kai jis tarnavo. Jo gyvenimas greitai ir nepaaiškinamai pradėjo keistis. Dabar jis buvo nepažįstamų kalinys. Jis atgavo sąmonę kai van. Be to atsirado Teenage boy. Pagrindinis veikėjas sužinojo, kad jam liktų mažiau nei 10 minučių, kad suprastum, kaip ji gavo čia ir kaip išeiti iš čia. Jei pagrindinis veikėjas negalės išspręsti šią problemą per tokį trumpą laiką su juo ten bus kažkas nuostabi ir kelia rimtą pavojų, kurį jis šiuo metu nėra pasirengusi. Harkin susidūrė su rimta kontrole žmogaus protas, kuris gali sukelti netikėtų pasekmių.

Peržiūrų: 1681Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:22
Čapis / Chappie

Lietuvių k. 

Fotografavimo Amerikos sci-fi filmas "Chappy" buvo pradėtas spalio pabaigoje 2013, ir jie baigėsi Vas 18, 2014. Premjera filmų vyks Kov 5, 2015. Šaudymo įvyko Johanesburge, Pietų Afrikoje.
Technologijos padarė taip ilgai lauktas proveržio, ir mokslininkai galėjo sukurti civilizaciją yra būtinas jos išradimą - robotas. Jie ir toliau dirbti šia linkme ir gali padaryti ne tik neabejotina vergai, bet ir dirbti išrasti visiškai kontroliuoja smegenų su iš anksto sumanyta elgesį. Pavyzdžiui, robotas gali būti vaikas ir moteris, apskritai galėtų susidoroti su bet kokį vaidmenį jis bus pasiūlyti žmonių. Pagrindinis herojus iš filmų tapo robotas Chappy. Ji buvo pastatyta palyginti neseniai. Tai buvo padaryta tam, kad tam bevaikių pora, kurie norėjo pasinaudoti savo tėvų poreikius, net ir tokiu neįprastu būdu. Bet gudrus nusikaltėliai, kurie jau seniai norėjo apiplėšti tėvai Sasprēgājis, galų gale nusprendė, kad tiesiog pavogti jos ketina reikalauti iš jų už milžinišką išpirkos.

Peržiūrų: 9218Komentaru: 0
Pridėta: 20.05.2015, 14:59
Ex Machina / Ex Machina

Plėtros kibernetikos - tai pažanga, kuri juda žmoniją ir puikus būdas užsidirbti pinigų. Gerai žinomas verslininkas, kuris tik pradėjo tirti aukštos technologijos, per savo klestėjimo sugebėjo uždirbti milijardus dolerių. Jis galėjo sukurti keletą naujų tendencijų naujomis technologijomis. Jis buvo pirmasis sukurti prototipą Cyborg - smart robotai, kurie gali atlikti daugelį žmogaus veiksmus. Tai verslininkas nusprendė samdyti veikėjas Kalebas dalyvauti viena forma. Jis turėtų vykti labai labai atokioje vietoje 7 dienas kartu su naujausiais padarytų korporacija, būtent moterų robotas, todėl išbandyti jį, atkreipti dėmesį į galimas nesėkmes, defektai ir kiti neatitikimai su kūrėjų planus. Kai Kalebas atvyko į vietą, kur eksperimentas įvyks, jis negali patikėti, kad tai robotas, o ne moteris. Tai robotas buvo taip profesionaliai, kad tik duoti baudas, tai kiborgas. Jo vardas yra Ava. Po to jie praleido keletą dienų kartu, kabelinė, pradėjau jausti savo šiltus jausmus. Bet gali bedvasis mašinos reaguoti į žmogaus meilės?

Peržiūrų: 9442Komentaru: 0
Pridėta: 01.05.2015, 19:15
Laiko Klaida / Time Lapse

Filmo personažai - jauni žmonės, keturi draugai ir draugės. Jie atsidūrė įvairių profesijų ir yra gana laimingas. Kai į kambarį kaimynų simbolių vystosi mokslininkas - mašina, kuri spausdina nuotraukas ateityje. Kas nutiks rytoj, dabar galima matyti nuotraukoje.

Pirma, informacija yra labai naudinga. Jasper žino, kaip laimėti lenktynes, o Kelly suomis užtikrintai žvelgti į ateitį, daryti tai, ką jis sako, kad patinka. Tačiau palaipsniui pranašysčių mašinos tampa vis keista ir grėsmingas.

Peržiūrų: 2011Komentaru: 0
Pridėta: 24.04.2015, 20:43
Dešimt su puse balo: apokalipsė / 10.5: Apocalypse

Prieš metus, Vakarų pakrantė Šiaurės Amerikoje patyrė galingą žemės drebėjimas žmonijos istorijoje. Samantha Hill - vienas iš stipriausių Seismologija pasaulyje - kartu su pirmaujančių geologas Jordon, veda į stichinių nelaimių žmonėms kovą. Samanta - atsparumo ir drąsos įsikūnijimas. Tačiau po Waikiki patenka cunamį, jos blogiausias baimes išsipildo.
Lauko Žemės, nereikia eksponuoti seisminį aktyvumą tūkstančius metų, pabusti. Superizverzhenie buries pagal tonų pelenų slidinėjimo kukort, verdančiu vandeniu pakyla iš gelmių ir pertraukų Hoover Dam, Mount Rushmore, negali stovėti Magma sudūžta spaudimą, mesti aplink neįtikėtinai daug roko ir lavos. Žemės konvertuojami į pragarą ...

Peržiūrų: 2911Komentaru: 0
Pridėta: 18.04.2015, 08:13
Orientacijos Diena / Orientation Day

Lietuvių k.

Pakalikai iš naujo pradedantiesiems saugos mokymo laboratorijoje augo.

Peržiūrų: 3959Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 17:54
Tiksintis laikrodis / Ticking Clock

Lietuvių k.

Šis apsvaiginimo detektyvas iš režisieriaus Ernie Barbarsha ištiko daug žiūrovų visame pasaulyje! Sklypas yra labai įdomus ir užimtas.

Viskas prasideda nuo to, kad miesto laikraštis žurnalistė randa leidinys žudikas. Tai maniakas paliko pastabas apie tai, ką jis planuoja nužudyti žmones ir kada. Žurnalistė sprendžia pats ištirti šį klausimą ir rasti serijinis žudikas. Tačiau tai, ką jis rado, tiesiog netelpa į galvą.

Visi įrodymai ir pėdsakai, kurie buvo rasti reporteris persvarą iki našlaičių, būtent - iki 11-erių metų berniukas. Ar vaikas gali padaryti kruviną nusikaltimą? O gal nekilnojamojo žudikas tiesiog bando padengti savo kūrinius? Žiūrėti šį paveikslėlį ir prisiminti - galite rasti iki galo atsakymą!

Peržiūrų: 1419Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 15:33
10 000 dienų / 10,000 Days

Lietuvių k. 

Į sci-fi filmo "10.000 Days" matysime įvykį, kuris įvyko 10 000 dienų. Rūsčiojo, netikėtų kometa nukrito į žemę, ir kaip rezultatas buvo ugningą sprogimą ir žuvo daug žmonių. Be to, dėl to, kad mūsų Žemėje reiškinys atėjo su savo įprastą orbitoje, ir labai nutolo nuo saulės. Visos šios nelaimės sukelia sunkią cold snap. Dabar žmonės, kuriems pavyko išgyventi avarijos, yra rimtos gyvenimo. Dabar Žemėje kiekvieną dieną yra baisi kova ne tik su klimatu, visi likę žmonės nepritaria vienas kito, jie bando išsilaikyti labiausiai pagrindinių patogumų gyvenimo ir poreikius. Tačiau už visų šių hassles žmonės nepastebėjau, kad ledas yra storesnis, o oro - šaltesnis. Šeimos Beck - tai vienas iš tų, laimė, kad atlaikytų ir išgyventi avariją. Kai jų šeimos liudininku paslaptingas artefaktus iš praeities, kuri buvo paslėpta giliai po ledu. Herojai supranta, kad tai yra jų vienintelis šansas išganymo kuo.

Peržiūrų: 5776Komentaru: 0
Pridėta: 01.04.2015, 21:08
Debesų žemėlapis / Cloud Atlas

Filmas, kuriame jis turi keletą realių istorinių faktų, pasakoja šešias atskiras, bet sąlyginai susijusias istorijas. Renginiai kronikos paduotos į visiškai skirtingų žanrų - Grožinė literatūra, detektyvas, drama, komedija ir net Cyberpunk - Aprėptis praeities, ateities ir dabarties, ir pagrindinių simbolių kiekvieno pasakojimo - jis buvo sumanyti, daug persikūnijimai tų pačių žmonių.

Į "Pacific dienoraštis" žiūrovo patirtį Amerikos notaras Adomas Ewing, grįžo į tėvynę, kur jo šeima laukia namuose, laivo, kuris atitinka britų gydytojas ir išgelbėk mus iš juodo Arab mirties. Vėliau paaiškėja, kad gydytojas pasirodė išlenkimas bandė nužudyti Adomą ir pasinaudoti savo turtą, ir tik išgelbėjo jo anksčiau Arabų pavyko išvengti tragedijos.

"Laiškai iš Zedelgem" - Robert Frobisher istorija - jauna anglų kompozitoriaus, kai suteršta jo vardą ir kurie nusprendė atkurti prarastą reputaciją padėti į pripažinta muzikinė autoriaus Vivian Ayres darbą. Tai buvo tuo metu Frobisher parašė genijus "Cloud Atlas", autorystė, kuri yra neatsiejamai Ayres nori pasiglemžti darbą ...

"Pusiau gyvenimai" papasakoti apie žurnalisto, apimantis temą branduolinių reaktorių saugai, priklausančių vienai energetikos bendrovės.

"Paskutinis teismas", - pamokoma istorija apie pagyvenusių leidėjų, kurie daro pinigus parduodant bestseleriu, paslėpta nuo siautėjo zagremevshego kalėjimą pats autorius, tuo tarpu, patenka slaugos namuose su "kalėjimo" taisyklių turinį.

Be ateities, padalintas į "grynas" ir "pramoninių prekių" visuomenės, gyvena mergina-klonas pavadinimu Priimančioji-451 - ". Apreiškimo" pagrindinis veikėjas Ji, kaip žemesnės klasės atstovas, didžiąją dienos dalį daro sunkų darbą kavinėje, tai magistro apykaklės, niekada nemato saulės ir jos egzistavimo pabaigos, bus perdirbti į maisto savo rūšies. Ir, kad ji buvo pasirinkta tapti ateinančio revoliucijos simbolis ...

Galutinis istorija "Sankryža netoli klausytis visko po" užima žiūrovą į tolimoje ateityje postapokalipsichesky. Yra kažkada buvo klestintis civilizacija Žemėje tapo, didžiąja dalimi, pablogėjus visuomenės sudarytas iš mažų klanų išsibarsčiusios visame pasaulyje ir kenčia nuo aplinkos taršos ir radiacijos. Viename iš šių klanų, teisinga ir patikimiau pagerbti deivės vardu Priimančioji-451 įsakymus ...

Peržiūrų: 2360Komentaru: 0
Pridėta: 28.03.2015, 21:31
Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas / Captain America: The First Avenger Liepos pabaigoje Lietuvos kino ekranus pasieks populiaraus JAV komikso ekranizacija. Kine atgims vienas seniausių superherojų – 1941-aisiais gimęs Kapitonas Amerika. Styvas Roždersas – silpnas mažylis, gimęs Didžiosios depresijos metais vargingoje ir nepasiturinčioje šeimoje. Antrojo pasaulinio karo metu vaikinas svajojo apie karinę tarnybą, deja, ir čia jam koją pakišo sveikata. Liesas, silpnos sveikatos Styvas pripažįstamas netinkamas karo tarnybai. Nukabinusį nosį vaikiną užkalbina generolas Česteris Filipsas ir pasiūlo savanoriškai dalyvauti moksliniame eksperimente. Bandymo metu paliegęs Styvo kūnas transformuojasi į raumeningą ir tvirtą, o pats vaikinukas tampa didvyriu – Kapitonu Amerika, apsiginklavusiu skydu ir ginančiu savo šalies piliečius. Juostoje „Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas“, Kapitonas Amerika vienija jėgas su kitu superherojumi, vardu Bucky ir savo išrinktąja Peggy, idant stotų į kovą su teroristų organizacija HYDRA, vadovaujamą bjauraus ir niekšingo Raudonosios kaukolės.
Peržiūrų: 1903Komentaru: 0