Total entries in catalog: 35
Shown entries: 21-30 Pages: « 1 2 3 4 »
Pridėta: 20.02.2015, 14:34
Alien Outpost / Outpost 37

Istorija vyksta ateityje. Ant žemės užsieniečiai atvyko. Kas yra jų tikslas - tai būtina suprasti mokslininkus, kurie eina po Marines - elito vienetas, buvo įsakyta kontroliuoti situaciją. Mokslininkai reikia surinkti kuo daugiau faktų apie užsieniečių ir įrašyti viską, kas įmanoma apie filmą.
Tačiau nusileidimo zonos atstovai kita civilizacija - rajono 37 tapo konflikto vieta. Marines išprovokavo konfliktą. Dabar tai vargu ar įmanoma nustatyti taikius santykius su naujokių, grėsmė kabo virš visą žemę.

Peržiūrų: 2841Komentaru: 0
Pridėta: 01.02.2015, 16:43
Laiko kilpa / Looper

Dabar yra ateitis, o civilizacija pasiekė tokias aukštumas, kad žmonės gavo galimybę keliauti atgal laiku. Tai išnaudojamas kai kurių valstybinių įstaigų. Piliečiai, kurie atsiduria nemalonus, dabar eiti į praeitį, kur jie aplenkti smurtine mirtimi. Taigi, ateityje šie personažai niekada nepasirodys.

Peržiūrų: 2612Komentaru: 0
Pridėta: 01.02.2015, 16:42
Viską prisiminti / Total Recall

Šis žmogus veikia tik kaip statybininkas. Jis yra privatus butas ne geriausias miesto rajone. Iš esmės, pagrindinis veikėjas iš filmo "Iš viso" priminti patenkintas savo gyvenimą. Visi kartu vyras siekia keistą jausmą. Jis mano, kad jis gali padaryti geriau. Tačiau dėl tam tikrų priežasčių, patirtis buvo ištrinti iš savo atminties.

Kai jis sugavimus kompanija, kuri žada savo klientams realizuoti bet kokį fantazijos akis. Jis nusprendžia naudotis paslaugomis šios organizacijos.Vyras buvo patvirtintas. O dabar ateina svarbiausias momentas.

Tačiau įmonės darbuotojai nedelsiant nutraukti procedūrą. Tada įsiveržia į patalpą iš ginkluotų vyrų grupė. Į komandosai ketinate suimti herojus ir įdėti jį į globos. Ir vėl, yra kažkas keista.

Vyras, be jokių problemų ištiesintos su visa būrys. Jis negali suprasti, kur turi tokias neįtikėtinas galimybes. Galų gale, jie gali turėti tik profesionalus karius.

Veikėjas yra priverstas bėgti nuo žmonių, kurie nori jį miręs.Daugiau jis negali niekuo pasitikėti. Net jo paties žmona, su kuria jis gyveno ilgą laiką kartu.

Peržiūrų: 2406Komentaru: 0
Pridėta: 25.01.2015, 18:09
Tolyn į tamsą. Žvaigždžių kelias / Star Trek Into Darkness Į namus sugrįžusi komanda „Enterprise“ suvokia, jog nesustabdoma jėga iš vidaus sunaikino komandai vadovavusią organizaciją. Tai, dėl ko „Enterprise“ buvo sukurta ir dėl ko kovojo – dabar viskas sugriuvo, o pasaulis pasinėrė į sumaištį ir krizę. Nepaaiškinamo siaubo kaustoma komanda kyla į paskutinę kovą ir pabandyti įveikti pasaulį krečiantį chaosą. Misijai vadovauja Kapitonas Kirkas (akt. Chris Pine), pasiryžęs pagauti už pasaulio dezorganozaciją atsakingą piktadarį (akt. Benedict Cumberbatch), turintį galių sunaikinti visą žmoniją. Mirtinai pavojingoje kelionėje „Enterprise“ komanda ant kortos pastato ne tik žmonijos ateitį, tačiau ir meilę bei draugystę, jungiančią komandos narius... Kino ekranuose užvirs paskutinė, lemtingoji kova, nulemsianti žmonijos ateitį. Įspūdingų specialiųjų efektų ir nuotykių fone besirutuliojanti istorija atsakys į klausimą ar žmogus gali būti pajėgus nugalėti nežmonišką jėgą...
Peržiūrų: 1763Komentaru: 0
Pridėta: 20.01.2015, 17:37
Kosminė stotis 76 / Space Station 76

Suteikta filmas yra pagamintas iš "tragikomedija" žanro. Ji pasakoja apie veiksmus, kurie vyksta dėl kosminės stoties ateities, tačiau ji įsivaizduoti žmones, kurie gyveno 70.

Vienas iš filmo herojė moteris, vardu rūkas. Ji buvo tik trisdešimt metų, ji vis dar jauna ir seksuali realiame gyvenime ji yra paprasta namų šeimininkė. Laive stotis paskatino savo aistrą vienas iš keleivių kosminė stotis Votom gydytojas praleisti laiką kartu ir būti arčiau jo. Viskas kas, bet rūkas ilgai susituokę. Ši situacija žlugdo savo vyrą Ted, kuris dirba ant laivo technikas. Jis karčiai prisimena dienas, kai jo žmona myli jį beprotiškai, ir maniau, tik jam ir jų dukra Sunshine jungtimi.

Šiame kosminės stoties eina įprasta išmatuotą gyvenimą, kuris per 70 gali kontempliuoti bet iš didžiųjų miestų Jungtinių Amerikos Valstijų priemiestyje. Tačiau pagrindinis akcentas visai įgulai tapo kapitonas Terry Glenas. Jis turi polinkiu į savižudybę, bet tai nepasisekimas, nes šis žmogus yra stoties vadovas. Be to, šis žmogus yra biseksualų ir pripažįsta, turintys ryšių su jo buvusio asistento, Danielius, bet jis jau paliko laivą, ir gana keistomis aplinkybėmis. Taigi dabar pataupyti pasirodė grožis Jessica Marlowe, kuri tariama feministė požiūrį. Dėl šios gamykloje padėties prasideda pašildyti. Bet tai priešais juos laukia metinių minėjimo laivo, nors, ar toks įvykis juos į pasaulį?!

Peržiūrų: 1891Komentaru: 0
Pridėta: 19.01.2015, 18:33
Sumautai Didžiulis Voras / Big Ass Spider Maloniai sulauktas Big Ass Spider! džiugina ne tik šmaikščiu pavadinimu, tačiau ir geru turiniu. Dažnai tie filmai-juokeliai idomūs tik iš treilerio, o kokybe nesužavi, tad smagu lengviau atsikvėpti po visai gero ir smagaus, lengvo seanso. Pasakoti daug nebus ką, pavadinimas išties pasako daug. Tai siaubo komedija apie milžinišką vorą-mutantą. Keletas klišinių komedijinių personažų, pusėtini kompiuteriniai efektai ir kuklus Los Andželo dangoraižių apkramtymas.
Peržiūrų: 1508Komentaru: 0
Pridėta: 11.12.2014, 15:00
Nepaprastas žmogus-voras 2 / The Amazing Spider-Man 2

Vėlgi, mes susitikti su savo mėgstamą herojų, drąsus voras. Kaip visada, pasaulis negali išsiversti be jo pagalbos, jis vis dar valo pasaulį nuo nusikaltėlių ir piktadariai. Bet nieko žmogus yra užsienietis jam visą savo laisvą laiką praleidžia su Gwen, kurį jis myli daugiau nei kas nors kitas. Tačiau jaunimas yra daugiau, ir dabar ji laukia atsakingai suaugusiųjų gyvenimą, kuris negali įvykti Gwen, kaip prisimena savo pažadą tėvui Gwen, palikti ją ramybėje, o ne kelti pavojų. Petras yra labai sunku būti nuspręsta dėl šio žingsnio, tuo labiau, kad gyvenimas duoda jį į kitą bandymo ir naują priešą Electro. Be to, likimas paruošė jam susitikti su senas draugas Haris Osborn, iš kurių jis išmoko daug. Dabar jis turi spręsti visa tai.

Peržiūrų: 7485Komentaru: 0
Pridėta: 05.12.2014, 15:55
TARP ŽVAIGŽDŽIŲ / Interstellar Po to, kai pernai režisierius Alfonso Cuarón'as sukūrė nuostabų kosminį filmą „Gravitacija", į beribes Visatos gelmes gręžiasi dar vienas kino gigantas - filmų „Tamsos riteris", „Pradžia", „Prestižas" ir „Memento" autorius Christopher'is Nolan'as. Juosta sukurta pagal paties režisieriaus kartu su broliu Džonatanu parašytą scenarijų. Ar žmonijai lemta mirti Žemėje? Ar vis tik mes, kaip rasė, sugebėsime rasti būdų, kaip užkariauti beribę Visatą ir susikurti naujus namus kol kas dar neatrastose planetose? Grupė bebaimių astronautų, vadovaujamų profesionalaus lakūno ir inžinieriaus Kuperio (aktorius Matthew McConaughey'is), iškeliauja į kosmoso gelmes ieškoti atsakymų ir atrasti naujų pasaulių. Filmas kelia klausimus ir apie gyvenimo prasmę. Kas svarbiau - žinojimo ribas praplėsianti kosminė misija, ar Žemėje vieni liekantys du misijos vado vaikai? Plyštančia širdimi Kuperis atsisveikina su mažąja dukrele, pažadėjęs jai būtinai sugrįžti, tačiau puikiai žino, kad jokie atradimai ir nauji pasauliai nepakeis to, ką jis palieka Žemėje.
Peržiūrų: 2846Komentaru: 0
Pridėta: 01.12.2014, 16:17
Ateivis / Extraterrestrial

Vis dar visiškai neatsigavusi po tėvų skyrybų, Eiprilė su grupele draugų nuvyksta į miške esantį namelį, kuriame ji praleisdavo savo vasaras. Tačiau jos atsimininmų ir malonių akimirkų kelionę sudrumsčia iš dangaus krentantis siaubingas ugnies kamuolys, kuris sudūžta netolimame miške. Grupelė jaunuolių leidžiasi į nukritusio objekto paieškas ir aptinka tai, ko jie niekada nesitikėjo – iš kitos planetos esančio erdvėlaivio liekanas, o kartu ir keistus pėdsakus, kurie leidžia jiems suprasti, kad tas, kas čia nukrito, gali būti gyvas.

Peržiūrų: 1977Komentaru: 0
Pridėta: 01.12.2014, 15:53
Ryšys / Coherence

Nedaugelį dangaus kūnų supa tokia neigiama aura kaip kometas. Skirtingai nei realią grėsmę galintys sukelti meteoritai, jos iki pat naujųjų laikų buvo laikomos žemiškųjų nelaimių pranašėmis, maro, bado ir ligų nešėjomis. Štai net Šekspyras rašė: „Vargšų mirties dieną nespindi kometos, tik apie karalių mirtis skelbia dangūs“. Dabar į jas, žinoma, žvelgiama gerokai racionaliau, tačiau kino industrija tuo ir žavi, kad sugeba prikelti kažkada gajus prietarus ir panaudoti juos pačiuose neįtikėčiausiuose kontekstuose. Šiame filme paprastas bičiulių sambūris prie vakarienės stalo virsta neįprasčiausia velniava praskridus uodeguotajam dangaus kūnui. Sukrėsti ir išmušti saugių užtikrintumo vėžių jie bus priversti suabejoti ne tik savo draugais ir partneriais, bet ir pačiais savimi.

Peržiūrų: 1623Komentaru: 0