Žiūrėti Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 2 dalis Lietuvių kalba

Pridėta: 03.11.2015, 09:30
Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 2 dalis


Pasauliniu reiškiniu TAPO Kino EPS "BADO žaidynės" pristato paskutiniąją filmo Dali "BADO žaidynės. Strazdas giesmininkas 2 ".
Ketnė Everdyn (. Akt Jennifer Lawrence), praminta Liepsnojančia mergina IR Jau ne sykį kovojusi asylum Savo gyvybės, however, negalėjusi pakęsti smurto IR Mirties, Pagaliau supras, Kad Nauja, Tik šįkart Dar nuožmesnė kova - neišvengiama. Ne asylum Jos pacios išlikimo, o asylum Visos Panemos Tautos, Ji trumpalaikių steb tojų Į žūtbūtinę kova, IR išbraukiama ši kova pranoks vizos IKI šiol vykusias BADO žaidynės.
Padedama artimiausių DRAUGŲ - Geilo (akt kiam Hemsworth.), Finiko (akt Sam Claflin.) Bei Pito (akt Josh Hutcherson.), IR rizikuodama Savo gyvybe, Ketnė ryšis sudėtingiausiai Savo Gyvenimo misijai - sutriuškinti blogio įsikūnijimu tapusį Prezidenta Sniegas, Kuris siekia atsikratyti Ketnės IR sunaikinti visus Jos pasekėjus ...
KAIP IR pirmosios Trys dalys, SIS filmas sukurtas PAGAL pasauliniu bestseleriu tapusią amerikiečių rašytojos Suzanne Collins trilogija. Į kino ekranus perkelta intriguojanti istorija Apie utopinį PASAULĮ, where klesti žiaurumas, however, BĮ nustelbia TIKRA draugystė IR pasiaukojimas, pakerėjo milijonus žiūrovų visame pasaulyje.
Ketvirtasis IR Jau paskutinis filmas, Kuri Ir Vėl režisavo kino režisierius Francis Lawrence, triukšmingai pabaigs Vieną įdomiausių pastarųjų Metų Kino Projektų. Aktorių komanda Taip Pat Jau pažįstama: pagrindinė aktorė Jennifer Lawrence, kuriai vaidmuo šiame EPE TAPO galingu proveržiu Į kino Olimpą, Donaldas Sutherlandas, Woody Harrelsoasn, Jeffrey Wrightas, Joshas Hutchersonas, Jena Malone, Julianne Moore, Stanley Tucci, Elizabeth Banks IR Kiti.
    Peržiūrų: 10483Komentaru: 0

    Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 2 dalis nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям