Žiūrėti Elfai (dubliuotas) Pixies (dubbed) Lietuvių kalba

Pridėta: 10.05.2016, 18:16
Elfai (dubliuotas)  Pixies (dubbed)


Pixie - tai maži elfai, kurie gyvena savo stebuklinga požemio mažomis kaimų. Tūkstantis metų kaip animacinis filmas pasakoja Seanas Patrickas O'Reilly, "Nuotykiai Pixie» (Pixies), jie atvedė normalų gyvenimą, kol jis pasirodė tas, kuris buvo traucētājs ir nukreipė savo pasaulį.

Juoda Jock, kaip jie pavadino šį animacinį personažą, pavyko, be to nežinodami, tampa priešu numeris vienas mažai senų žmonių. Ir visi jų pyktis, plakiruoti blogybių ir išdaigų, paspauskite šį prastas vaikinas, kuris ne tik visiškai iš pirmų lūpų, ką reiškia kristi iš malonės su Pixies, ir kaip rezultatas prarado savo gyvenimo meilę, nes šios pasmerktųjų elfai. Dabar iš animacinių filmų herojus bus suprasti, ką daryti, kad būtų grąžinti mergaitę, o pakeliui į daugiau sužinoti apie paslaptingą laumių ir nustatyti, ką jis padarė.

Ilgai lauktas premjera 2015 metų rudenį

Žanras animaciją jau seniai mėgstamas ne tik mažas, bet ir suaugę žiūrovai. Nauja iš Sean Patrick O'Reilly žada rinkti visą kino teatrus. Tikimės, kad šūkis "Jų maivymasis erzinantis" suteikia viltį praleisti laiką žiūrėti smagu. Šiuolaikinės pilnametražis karikatūros - tai smagu visai šeimai. Vaikai entuziastingai bus sekti mažai, magiškų būtybių nuotykius - elfai. Suaugusieji bus dėkingi paveikslėlyje kokybės, subtilus humoras pagrindinių simbolių didelį muzikinį rezultatą. Karikatūrų įgarsino aktoriai, pavyzdžiui, Alex PenaVega, Christopher Plummer, Geoff Gustafsson pats Seanas Patrickas O'Reilly.

Nors animaciją, kuri priklauso kategorijai "visoms amžiaus grupėms", jame nėra pernelyg stambias scenas ar emocinės išraiškos. Jūs galite saugiai siųsti savo jaunus kino mėgėjams žiūrėti šį animacinį filmuką, o dar geriau juos laikyti įmonę, atsižvelgiant traškus pūsti. Bendras laisvalaikio atneša šeimą ir nuskaityti diskusija atneš jums ne mažiau įdomus.
Pilnametražis karikatūros - įdomus vaikams ir suaugusiems

Karikatūrų "nuotykius Pixie" priklauso funkcija žanras. Nepaisant to, kad išlaikyti auditorijos neramus 1-2 valandas dėmesį yra labai sunku, filmukai kūrėjai jai pavyksta visiškai. Dinaminis sklypo ir ryškus vaizdas saugiai laikyti žiūrovų įvairaus amžiaus dėmesį. Skaitmeninės technologijos leidžia pridėti gylio šiuolaikiniai animaciniai filmukai skamba, todėl garso takelių kai kurių darbų tapti nepriklausomi hitai.
    Peržiūrų: 2064Komentaru: 0

    Elfai (dubliuotas) Pixies (dubbed) nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям