Žiūrėti Prarasta upė / Lost River Lietuvių kalba

Pridėta: 25.05.2015, 19:35
Prarasta upė / Lost River


Visą miestą apėmė baisi monstras. Jauna moteris, vardu Billy vien pakelia du sūnus. Metropolijos, vienas po kito miršta, o ant išnykimo slenksčio miesto gyventojų. Vienintelis būdas, - yra pabėgti iš šio tamsoje. Finansai iš vienišos motinos nėra. Pinigai vos pakanka valgyti. Ji beprotiškai įsimylėjęs savo vaikus ir yra pasirengusi imtis bet kokį darbą, tik, kad būtų galima numatyti jų. Kai Bilis tampa gauti dirbti paslaptingą naktinį klubą. Jai buvo pasiūlyta daug pinigų, bet ji net negalėjo įsivaizduoti, kad ji turės laukti už uždarų durų. Per vadinamųjų šou yra labai realus Šėtono ritualų.
Šioje vietoje kas dabar ir tada yra įvairių siaubą, kad tiesiog veikiami šoko būsenos. Bet motina negali atsitraukti, pinigus ji blogai reikia. Kad kažkaip padėti savo motiną, vyriausias sūnus Kaulai, kuris aštuoniolika metų, nusprendžia sekti jauniausią Frank. Be to, kaulai nusprendė, kad lėšos gali padėti tėvai. Tačiau idėja, kad uždirbti pinigus baigiasi nesėkme, nes jis užpuolė vietos banditai ir į viską, kas buvo vaikas.
Tokie priepuoliai dažnai kartojasi. Paskutinį kartą kaulai pasidaro pabėgti nuo blogi vaikinai. Netrukus jis valdo oloje rasti praėjimą į paslaptingą povandeninį pasaulį. Yra daug įvairių paslapčių ir stebuklų. Jaunuolis patikino savo motiną, kad ji gali būti tik jų išgelbėjimas. Bet filmo herojai vis dar bijo judėti vidaus, nes ten taip pat gali būti monstras. Tačiau išorinis pasaulis nepalieka jiems neturi kito pasirinkimo. Būtina judėti 
    Peržiūrų: 1679Komentaru: 0

    Prarasta upė / Lost River nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям