Žiūrėti Dovana / Gift, The Lietuvių kalba

Pridėta: 27.07.2015, 18:07
Dovana  / Gift, The


"Dovaną" arba "Be pavadinimo projektas Joel Edgerton" yra autobiografinis filmai, kurie pasakoja apie įdomų gyvenimą garsi asmenybė. Joel Edgerton buvo aktorius ir dėl jo gyvybės grojo daug įdomių vaidmenų daug, bet jo pagrindinis laimėjimas jis tikėjo, - tai projekto, kurį jis pradėjo ir bando įgyvendinti sukūrimas. Pagrindinė idėja savo "programą", - realizmo, tiesos ir laisvės šou žaidimą, įrodo, kaip talentingas ir sunkiai dirbti aktorius gali ne tik žaisti bet charakterį, bet ir save. Visi vaidmenys vaidina Joel, ne tik padarė jį garsus ir vselyubimym, bet taip pat labai turtingas. Atrodytų, kad dėl "žvaigždė ekrano", kai jis pasiekė puikių aukštumų gana jauno amžiaus poreikį. Joel netapo didžiuotis, nes dažnai būna, kad daug jaunų talentų, jis ir toliau rodomi įvairių scenų, savo "projektinį darbą" organizavimą, bet jo gyvenimas buvo sutrumpinta anksti kūrėjus ... "Bevardis projektas Joel Edgerton" anapusinis motyvas intriga žiūrovui, nes plėvelių sklypas Jis pasakoja apie nekilnojamojo herojus, kuris savo sunkaus darbo ir atkaklumo parodyta kaip aktorius daro savo darbą istoriją.

Simonas - gudrumu, jaunuolis veda Robin ir labai laimingas. Kai apsuptas personažai pasirodo buvęs klasės draugus, Simon - Gordo, į sutuoktinių gyvenimo pradeda atsitikti netikėtų pokyčių. Išdidžiai ramybė, dažnai nepatogi, ir yra keletas jame oddities 

Iš jockey Simono gyvenimas pertraukos žmones iš tolimos praeities - savo buvusį klasės draugus Gordo.Žmogus yra draugiškas, šiek tiek gremėzdiškas, bet su dideliais ekscentricitetus. Prieš susitikdama su classmate Simono ir jo jauną žmoną Robin maniau jo gyvenimas tobulas, bet išdidžiai atneša į gyvenimą jaunavedžiams jų pakeitimus.
    Peržiūrų: 3834Komentaru: 0

    Dovana / Gift, The nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям