Total entries in catalog: 41
Shown entries: 1-10 Pages: 1 2 3 4 5 »
Pridėta: 25.07.2015, 18:16
Eskobaras: Kruvinas rojus / Escobar: Paradise Lost

Tarp meilės ir nusikaltimų - gyvenimas Pablo Eskobaro šeimoje Meilės išbandymas: kaip elgtis, jei tavo merginos dėdė – įtakingiausias pasaulio nusikaltėlis? Pablas Eskobaras. Narkotikų baronas. Nusikaltėlis. Šeimos žmogus. 1983-ieji. Į Kolumbiją atostogų atvyksta jaunas kanadietis Nikas (aktorius Josh‘as Hutcherson‘as, pažįstamas iš „Bado žaidynių“). Kartu su broliu dienas leisdamas ant banglentės, vaikinas susipažįsta su nuostabia mergina Marija (akt. Claudia Traisac) ir netrukus ją įsimyli. Suliepsnojusi meilė stumia jaunuolius į vienas kito glėbį, o Niką – ir į Marijos šeimą. Viskas būtų gerai, jei ne viena detalė - Marijos dėdė yra ne kas kitas, o vienas galingiausių Kolumbijos ir Pietų Amerikos visuomenės veikėjų – narkotikų baronas Pablas Eskobaras. Valdingas, žiaurus ir itin charizmatiškas nusikaltėlis į jaunąjį kanadietį nuo pat pradžių žvelgia įtariai. Visgi galiausiai susitaiko su dukterėčios pasirinkimu ir priima Niką į šeimą, o kartu ir į šeimos verslą. Būsimasis Marijos vyras pamažu įtraukiamas į nešvarius Pablo Eskobaro darbelius. Bėga metai ir Nikas vis labiau painiojasi į melo, apgavysčių, aferų ir nusikaltimų tinklą. Vaikinui patikimos vis drastiškesnės užduotys ir pamažu Nikas pradeda suprasti, kad iš Pablo Eskobaro gniaužtų negali pasprukti joks žmogus.

Peržiūrų: 2200Komentaru: 0
Pridėta: 25.07.2015, 09:28
Po merginų sijonais / Sous les jupes des filles Žavios, kerinčios ir šiek tiek paslaptingos. Paryžius gatvėmis žingsniuojančios moterys atrodo lyg iš mados žurnalo, tačiau po blizgančiais paviršiais kiekviena jų turi (ne)paprastą savo kasdienybę. Vienuolika moterų. Visos jos labai skirtingos ir individualios, tačiau jas sieja ir šis tas bendro. Tai šiuolaikinės moters rūpesčiai ir išgyvenimai. Taip pat tai, kad į juos geriausia yra žvelgti su šypsena. Per 28 dienas, tiek trunka filmo veiksmas, daugybė atsitiktinumų susieja herojų gyvenimus, kurie tampa nenuspėjami. Paryžietės išgyvena problemas ir džiaugsmus, meilę ir draugystę, nusivylimus ir naujas pramogas. Šią komediją privalo pamatyti kiekviena moteris, tačiau ji ne ką mažiau aktuali ir smalsiems vyrams. Juostos režisierė apie moterų gyvenimą pačiu linksmiausiu būdu žada atskleisti tai, apie ką jos papasakoja tik dienoraščiui ir, retsykiais, ištikimiausioms draugėms. Linksmai, ironiškai ir be užuolankų.
Peržiūrų: 2334Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:43
Laisvės troškimas / Chasing Liberty

Realiame gyvenime Ana turėjo "kietas" vaikams, beviltiška ir drąsiausių daug. Tačiau visi jie - tiesiog slaptieji agentai darbo Sargybinių jos vyriausia duktė. Šie dandies brangus, kostiumai, pistoletų ir naujausi komunikacijos priemonė pernelyg apsaugoti ir apriboti savo mokinius, atimant iš visų jaunimo ir paauglių pramogų džiaugsmus.

Ir tai suprantama, nes jauna mergina yra gimtoji dukra JAV prezidentas. Tėvai tikrai susirūpinęs dėl savo vaiko saugumu, nepamirštant savo interesus ir poreikius.

Dedami į kietą pagrindą elgesį, ji bando rasti asmeninę laisvę ir tapti nepriklausomas asmuo, su savo požiūriu į gyvenimą. Pagrindinis principas merginos - būti savimi, bet tai yra sunku laikytis apsuptas žmonių bando kontroliuoti kiekvieną jos žingsnį.

Peržiūrų: 2382Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:18
Pirma daina / Song One

Apdovanojimo nugalėtojas "Oskaro" Anne Hathaway vaidina mergina-archeologas, kuris laikinai palikti darbo kasinėjimus ir ateina pamatyti savo mylimą brolį vaidmenį, buvo sužeisti. Čia filmo "daina numeris vienas" herojė netrukus išlygino romantiškų santykių su populiaraus muzikanto Jamesas Forrester, vaidmuo anglų muzikantas ir grupės vadovas «Johnny Flynn ir Saseksas Wit» Johnny Flint ...

Peržiūrų: 2791Komentaru: 0
Pridėta: 12.05.2015, 18:19
Meilės pusiausvyra / Playing It Cool Jaunosios kartos aktorius Chris'as Evans'as Holivude jau įsitvirtino: pagrindiniai vaidmenys dviejose „Kapitono Amerikos" ir „Fantastiškojo ketverto" dalyse, taip pat vienas pagrindinių herojų „Keršytojuose". Šalia didelio biudžeto filmų aktorius vaidina ir „gyvenimiškose" juostose. Ši - viena iš pastarųjų. Filme „Meilės pusiausvyra" Ch. Evans'o herojus - beviltiškas romantikas, gyvenime iškentęs jau keletą nelaimingos meilės atvejų, tačiau vis dar užsispyrusiai tikintis gražaus, abipusio ir amžino jausmo egzistavimu. Panašiai kaip „Amelija iš Monmartro" nuolat padebesiais skrajojantis vaikinas vieną vakarą užklysta į labdaringą pobūvį. Besimaldamas tarp žmonių, pastebi nuostabaus grožio moterį (ją vaidina Michelle Monaghan) ir akimirksniu įsimyli. Bėda tik, kad nuostabi nepažįstamoji, kaip netrukus paaiškėja, jau yra susižadėjusi. Iš pradžių vaikinas bando elgtis teisingai ir ją užmiršti. Tačiau netrukus supranta, kad tai - beviltiška. Kurstomas geriausio savo bičiulio (aktorius Topher'is Grace'as), vaikinas nusprendžia truputį pagudrauti. Pamažu jis įtikina merginą, kad, matydamas joje nuostabų žmogų, tetrokšta būti jos draugu. Tuo tarpu tikrieji vaikino tikslai - pamažu užkariauti jos širdį... Juostoje „Meilės pusiausvyra" Ch. Evans'as ne tik vaidina pagrindinį vaidmenį, bet ir pirmą kartą savo karjeroje yra vienas pagrindinių filmo prodiuserių.
Peržiūrų: 2143Komentaru: 0
Pridėta: 12.05.2015, 18:15
Basomis į laimę / Barefoot

Jay Wheeler užaugo turtingų šeimų ir priprasti prie visko su rankos bangos, jis mėgsta linksmai ir miros charakteris taip pat nesiskyrė. Tačiau tai nesutrukdė jam už šį apsvaigimą pasiekti didelės sėkmės gyvenime. Nepaisant visos šios ryškios lukštų jam trūksta jo gyvenime svarbiausia - meilė. Jis negali rasti vieną mylimą žmogų. Gal tai sielvartas leidžia jam daryti nelegalių dalykų, vienas iš jų, kai jis buvo baudžiamas viešaisiais darbais į psichiatrinę ligoninę. Jis buvo ten, kad jis susitiko su nice girl Daisy, kuris patyrė patirtimi, kad rezultatas buvo per beprotnamis daug. Jauni žmonės greitai prisiriša prie kito. Kaip negerai laikas Jay buvo pakviestas į savo brolio vestuves. Jis buvo pakviestas ateiti su savo draugei, bet nė vienas rodo, kad tai būtų ekscentriškas iš beprotnamis.

Peržiūrų: 3434Komentaru: 0
Pridėta: 05.05.2015, 18:42
Playing It Cool

LT titrai 

 

Scenaristas dirba scenarijų romantišką filmą yra turintys sunku, nes jis yra mažai Novārdzināts kai kalbama apie meilę, nes jo motina atsisakė jį, kai jis buvo berniukas. Taigi jis praleidžia savo laiką griauna kiekvieną santykius jis turi. Bet jis tikrai turi padaryti scenarijų, todėl jis kreipiasi į savo draugų savo patirtimi. Bet tai nėra pakankamai. Tada jis sutinka merginą, kuri fiksuoja jo širdį. Problema yra tai, kad ji jau dalyvauja. Bet ji leidžia jam būti jos draugas.

Peržiūrų: 2090Komentaru: 0
Pridėta: 19.04.2015, 08:50
Čarlio Sen Klodo mirtis ir gyvenimas / Charlie St. Cloud

Dramatiškas pasakojimas apie gyvenimą yra gana paprastas žmogus. Didvyris filmų vardas yra Charlie St Cloud. Per trumpą laiką jis baigė studijas mokykloje. Berniukas mėgsta buriavimo sportą. Jis ne kartą tapo regatos nugalėtojas. Vaikinas buvo apdovanotas už tolesnių studijų stipendiją prestižinėje universitete.

Pagrindinis veikėjas turi eiti į Stanfordo universitete. Čarlis daro pažadą Giminystės nuolat žaisti su juo beisbolo. Tą pačią dieną berniukai tapo šalys automobilio avariją. Sam nebuvo išgyveno tragediją. Bet Čarlis galėjo pabėgti nuo pasaulio. Kažkodėl filmo herojus ateina broliu dvasią. Ji buvo su juo jaunuolis bus įvykdyti duotą pažadą anksčiau. Čarlis yra tikrai artėja prie artimo asmens į kapines ir traukinio su juo žaisti beisbolą.

Tai užtrunka daug metų. Čarlis ir toliau aplankyti savo brolį. Vieną dieną jis sutinka cute girl pavadintas Tess Carroll. Tarp zavyazhutsya rimtų santykių. SAM pradėjo suvokti, kad jo brolis vis labiau ir labiau nuo jos. Pirmą kartą per keletą metų, Charlie buvo vėlu kasdien treniruotės.

Labai greitai veikėjas praranda savo tikrąją meilę. Tess mėgsta keliauti. Iš jos neturėjo jokių naujienų. Čarlis nusprendžia eiti ieškoti mergaitės. Sam nusprendžia padėti savo brolį. Jis bus nemokamai jį nuo savęs ir nurodoma, kur ieškoti dingusio mergina. Mirusio jauno vyro istorija buvo baigtas.

Priešais jį laukia amžinojo gyvenimo danguje. Ir Čarlis yra tik pradžia. Jis turi eiti per daug daugiau neįtikėtinų įvykių, kurie galėtų pakeisti savo požiūrį į gyvenimą.

Peržiūrų: 4161Komentaru: 0
Pridėta: 12.04.2015, 11:00
Taika, meilė ir nesusipratimas / Peace, Love, & Misunderstanding

Diane, Niujorkas moterys teisininkai konservatyvių pažiūrų, palieka savo vyrą. Kaip rezultatas, ji eina kartu su sūnumi ir dukra Woodstock jų močiutė, kuris išpažįsta pasaulį hipių ir ilgą atsitraukė nuo jo šeimos.

Peržiūrų: 1707Komentaru: 0
Pridėta: 12.04.2015, 10:56
Pumų medžioklė / Cougar Hunting

Suvokdami, kad nustatyti lytinį gyvenimą gimtajame mieste nėra būdas, trys jaunuoliai nusprendžia eiti į Aspen, Koloradas. Gandas, kad šis miestas yra gerokai pasistūmėjęs apie mados tendencijas "Cougar" dalis: vadinamųjų patraukliomis vidutinio amžiaus moterims, kurie yra laimingi, kad būtų pažintys jaunuolį ...

Peržiūrų: 2418Komentaru: 0