Total entries in catalog: 205
Shown entries: 41-50 Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 20 21 »
Pridėta: 18.05.2015, 21:30
Prekiautojas mirtimi / I Sell the Dead

Didžiosios Britanijos 18-ojo amžiaus. Mirties patale išpažintis Arthur Juodasis vienuolis kalėjimą. Sinful pasibaisėtina prisipažinimas, kaip Arthur kartu su savo draugu Willie Grimes nusprendė pradėti gana keistą ir pelningą tipo verslo. Jie užsiima šviežių kapų išniekinimo ir įstaigų atnešė Dr. Vernon Quintus.

Gydytojas niekada nedavė per daug ir visada dosnus su rimta mokestį, be to, nuolat grasino visų rūšių giljotina. Vieną dieną jie iškasti kūną suvynioti česnako aplink kaklo su drebulės akcijų širdies girlianda, jie neišleido gydytojai įspėjus, kad jei jūs pašalinti numerį iš širdies, kūno iš karto ateina į gyvenimą, kupiną jėgų ir kraugeriškas.

Dr Quintus, žinoma, šis atvejis parodė, mirtinas, o tai lėmė mirtį. Šis incidentas sukėlė komandos draugų dirbti tik sau, jie padarė labai netradicinius lavonų: zombiai, vampyrai, humanoidų, ghouls ir atidavė savo kūnus tik tiems, kurie užsiima ilgaamžiškumo tyrimas, todėl ieškant nemirtingumo eliksyras.

Šis verslas atnešė jiems didelę įplaukos tol, kol herojai neturi susidurti smurtinių banditų gauja vadovaujama Murphy. Nuo šiol pradeda demontavimas kraugeriškas, Undead ir jų naudojimą, kaip biologinių ginklų.

Peržiūrų: 1525Komentaru: 0
Pridėta: 18.05.2015, 20:34
Volteris / Walter

Walteris dirbo tik tvarkdarių teatre, bet tai nėra lengva. Kai kaip vaikas, jis prarado savo tėvą ir suteikti Dangiškasis Tėvas dangaus gyvenimą jis padarė sutartį su Viešpačiu. Sandorio kaina - jo amžinoji likimas nuspręsti visiems, kurie kreipiasi į jį likimas. Jis nuspręs "Kas eis į dangų ir kas į pragarą. Uotler pradėjo save vadinti Dievo Sūnus, ir tai yra didelė atsakomybė pavadinimas. Jis gyvena normalų gyvenimą, darbą, rūpintis motina, bet kai įvyksta įvykis visiškai apverčia savo mintis apie gyvenimo prasmę. Walteris atitinka paslaptingą Greg, kurį jis vadina Walter dvasią. Dabar Walter teks susidurti savo ateitį ir visa, ką jis laikoma jo likimas.

Peržiūrų: 1380Komentaru: 0
Pridėta: 12.05.2015, 18:19
Meilės pusiausvyra / Playing It Cool Jaunosios kartos aktorius Chris'as Evans'as Holivude jau įsitvirtino: pagrindiniai vaidmenys dviejose „Kapitono Amerikos" ir „Fantastiškojo ketverto" dalyse, taip pat vienas pagrindinių herojų „Keršytojuose". Šalia didelio biudžeto filmų aktorius vaidina ir „gyvenimiškose" juostose. Ši - viena iš pastarųjų. Filme „Meilės pusiausvyra" Ch. Evans'o herojus - beviltiškas romantikas, gyvenime iškentęs jau keletą nelaimingos meilės atvejų, tačiau vis dar užsispyrusiai tikintis gražaus, abipusio ir amžino jausmo egzistavimu. Panašiai kaip „Amelija iš Monmartro" nuolat padebesiais skrajojantis vaikinas vieną vakarą užklysta į labdaringą pobūvį. Besimaldamas tarp žmonių, pastebi nuostabaus grožio moterį (ją vaidina Michelle Monaghan) ir akimirksniu įsimyli. Bėda tik, kad nuostabi nepažįstamoji, kaip netrukus paaiškėja, jau yra susižadėjusi. Iš pradžių vaikinas bando elgtis teisingai ir ją užmiršti. Tačiau netrukus supranta, kad tai - beviltiška. Kurstomas geriausio savo bičiulio (aktorius Topher'is Grace'as), vaikinas nusprendžia truputį pagudrauti. Pamažu jis įtikina merginą, kad, matydamas joje nuostabų žmogų, tetrokšta būti jos draugu. Tuo tarpu tikrieji vaikino tikslai - pamažu užkariauti jos širdį... Juostoje „Meilės pusiausvyra" Ch. Evans'as ne tik vaidina pagrindinį vaidmenį, bet ir pirmą kartą savo karjeroje yra vienas pagrindinių filmo prodiuserių.
Peržiūrų: 1982Komentaru: 0
Pridėta: 12.05.2015, 18:15
Basomis į laimę / Barefoot

Jay Wheeler užaugo turtingų šeimų ir priprasti prie visko su rankos bangos, jis mėgsta linksmai ir miros charakteris taip pat nesiskyrė. Tačiau tai nesutrukdė jam už šį apsvaigimą pasiekti didelės sėkmės gyvenime. Nepaisant visos šios ryškios lukštų jam trūksta jo gyvenime svarbiausia - meilė. Jis negali rasti vieną mylimą žmogų. Gal tai sielvartas leidžia jam daryti nelegalių dalykų, vienas iš jų, kai jis buvo baudžiamas viešaisiais darbais į psichiatrinę ligoninę. Jis buvo ten, kad jis susitiko su nice girl Daisy, kuris patyrė patirtimi, kad rezultatas buvo per beprotnamis daug. Jauni žmonės greitai prisiriša prie kito. Kaip negerai laikas Jay buvo pakviestas į savo brolio vestuves. Jis buvo pakviestas ateiti su savo draugei, bet nė vienas rodo, kad tai būtų ekscentriškas iš beprotnamis.

Peržiūrų: 3272Komentaru: 0
Pridėta: 11.05.2015, 15:34
Buk kietas / Get Hard

James King - direktorius investicinis bankas. Jis daro tai, ką jis nori, niekas klausia patarimo. Jis naudojamas pasitikėti tik patys, o ne atidaryti nepažįstamų žmonių. Jis nepasitikėjo žmonėmis ir tuo pačiu metu brangiai sumokėjo, prarasti laisvę. Remdamasi savo principus, jis nenorėjo bendradarbiauti su žmonėmis, kurie ragina jį padaryti banko sukčiavimo į pinigus. Nusikaltėliai nusprendė atkeršyti jam. Jie apkaltino mūsų herojus, kad jis pavogė iš jų $ 220,000,000. Žinoma, James turėjo šiuo klausimu bet kokiu būdu. Sukčiai sugebėjo nusileisti banko už grotų direktorius. Jis buvo išsiųstas į vieną iš blogiausių JAV kalėjimuose, žinomas kaip "San Quentin". Jis tapo žinomas, nes iš labai pavojingų nusikaltėlių ir griežtų taisyklių. Jamesas karalius nėra labai malonus, bet ir kitų variantų, jis turėjo. Jis suprato, kad čia jis tiesiog reikia tinkamai elgtis su vietos valdžios institucijomis. Ir jis negali daryti. 30 tūkstančių dolerių herojus pasamdė pats žmogus, kuris išmokys jį teisingą elgesį. Jo vardas yra Darrell Lewisas. Nuotykių dar tik prasidėjo.

Peržiūrų: 13294Komentaru: 0
Pridėta: 05.05.2015, 18:44
Auklė Makfi / Nanny McPhee

Life Sendrika Ruda gali būti vadinamas tuo pačiu metu, ir laimingą labai sudėtinga. Jis yra našlys, kuris išvedė septynis vaikus. Atsižvelgdama daug vaikų yra geras, jis myli kiekvieną jo sūnaus ir kiekvieną dukra, bet kovoti su šių pranksters jis ne visada veikia. Tai ypač sunku tai padaryti, nes darbo Sendrika dėl kurių jis nuolat prarasti. Bet mūsų herojus dirba laidotuvių namuose ir neturite pakankamai laiko skirti vaikams.

Kad vaikai gauna pakankamai dėmesio nuo suaugusiųjų, jis turi jų ieškoti kompetentingą ir griežtą vyro, kuris būtų už septynis vaikus Sendrika auklės ir nereikia eiti iš proto. Tačiau rasti aukle beveik neįmanoma, nes vaikai yra iš namų išgyveno septyniolika auklių, nei Sendrika varomi į neviltį.

Tačiau likimas buvo jo naudai ir jo namas buvo nuniokotas specialiu slaugytoja, kurie galėtų dirbti bet kas. Tai buvo fėja Makfi su baisia ​​išvaizda, kuris buvo žinomas kaip elgtis su vaikais ir ji nebijo sunkumų.

Peržiūrų: 3947Komentaru: 0
Pridėta: 05.05.2015, 18:42
Playing It Cool

LT titrai 

 

Scenaristas dirba scenarijų romantišką filmą yra turintys sunku, nes jis yra mažai Novārdzināts kai kalbama apie meilę, nes jo motina atsisakė jį, kai jis buvo berniukas. Taigi jis praleidžia savo laiką griauna kiekvieną santykius jis turi. Bet jis tikrai turi padaryti scenarijų, todėl jis kreipiasi į savo draugų savo patirtimi. Bet tai nėra pakankamai. Tada jis sutinka merginą, kuri fiksuoja jo širdį. Problema yra tai, kad ji jau dalyvauja. Bet ji leidžia jam būti jos draugas.

Peržiūrų: 1992Komentaru: 0
Pridėta: 04.05.2015, 21:44
Karštas kubilas – laiko mašina 2 / Hot Tub Time Machine 2

Lietuvių k.

Keturi draugai paskutinę dalį filmo aplankė praeityje, jie atnešė 1986 metais, ir visiems ačiū įdomų contraption - Sūkurinė vonia, kurioje keista turi pasinerti visus keturis vienu metu. Putojantis istorija šį kartą atneša nuotykių į galvą ateityje. Jei ankstesnis viskas buvo daugiau ar mažiau aiškios, ypač ne taip toli, ateitis yra neaiški migla. Ir kas ten ateityje mokytis keturis draugus. Jie laukia juokingas ir pavojingų nuotykių ir žiūrovas tikisi stulbinančiai įdomus pramoga.

Peržiūrų: 4684Komentaru: 0
Pridėta: 01.05.2015, 19:12
Chemija ir gyvenimas / Better Living Through Chemistry

DOUGLAS - vaistinės savininkas. Jis yra nuolankus ir paprastas, ir jo žmona, ką jis nėra skirtas. Visa Jos draugai - vietos turtingas. Bet kai jo vaistinėje Viagra pagyvenusiems vyru ateina mirtinos grožio Elžbieta, su kuriais jis pradeda greitai Douglas romaną. Elžbieta pristato jį į narkotikų, kad gali padėti jums gauti daugiau malonumo iš sekso įvairovė, Douglas, kaip talentingas vaistininku, yra puikus studentas, maišymo visų cheminių medžiagų rūšių pasiekti didžiausią ekstazę. Taigi, galvoju tarp pateko Elizabeth ateina į galvą, yra puiki idėja - ir jei jie neturi nuodyti savo vyrą ir gyventi ilgai ir laimingai su savo pinigais? Ką rinktis padaryti Douglas?

Peržiūrų: 1446Komentaru: 0
Pridėta: 29.04.2015, 20:48
Šeštasis elementas / 2001: A Space Travesty

Puikus komedija, turtingi amerikiečiai daug tipiškų juokauja, kad turėtų prašome beveik visi. Juokas turi visoje nuomone, kaip apatiniame paveikslėlyje dalykų juokinga, iš sultingų ir kvailas aplinkybes, kurios negali nepatikti daug.

Daugelis Žinoma, šis vaizdas nesuprastų, nes čia yra kvailas anekdotai, kad jie supranta ne visi sugeba daug. Vaizdas yra labiau tinka jaunajai kartai, nes šiuolaikinės humoro jausmą, jie galėtų geriau suvokti.

Filmas yra gana paprasta, jo laikrodis ir mėgautis, jis galės atsipalaiduoti. Šis filmas yra rekomenduojama žiūrėti, kai yra noras juoktis, nenoriu galvoti apie ką nors, jūs turite pakelti nuotaiką ir džiaugtis gyvenimu mažai.

Peržiūrų: 3926Komentaru: 0