Total entries in catalog: 205
Shown entries: 31-40 Pages: « 1 2 3 4 5 6 ... 20 21 »
Pridėta: 09.06.2015, 18:11
Namai pragarai / Home Sweet Hell

Į filmą "Šiaurės pragaru" matysime pasiuntė paruoštą gyvenimą eilinis verslininkas to momento, kai jis netyčia nepateko į meilės su nauju darbuotoju. Ji yra labai žavus ir patrauklus, visa tai vis dar protingas ir gražus, aplink moteris šalis yra tiesiog nerealu. Jūs manote, kad yra toks paprastas biuro romantika, bet deja. Mūsų verslininkas turi žmoną, kuri prižiūri visą jos judėjimo ir savo pasiekimus gyvenime, mes galime pasakyti su absoliučiu tikrumu, kad ji buvo apsėstas su juo. Kai peržiūrite filmą "Šiaurės pragaru" pamatysite, kaip mūsų herojus susidoroti su naujų jausmai buvo atsirado. Ar jis galės atsispirti savo žmoną ar vis dar pagal ją nykščiu?!

Peržiūrų: 2004Komentaru: 0
Pridėta: 08.06.2015, 22:42
Ji - šnipė / Spy

Lietuvių k.

Mokymosi visą svajonė Susan Cooper buvo tapti paslaptis specialusis agentas. Norėdami tai padaryti, ji net pradėjo dirbti CŽV. Bet tai tik mergaitė ne taip pasisekė: ji yra žemiausio lygio darbuotojas - Susana laikosi analitiko vietą. Nėra tolesnę pažangą karjeros laiptais jis nekristų. Taip, ir asmeninis gyvenimas nėra labai daug ir klijuoti herojė. Ji nėra viena iš su gražia išvaizda mergaitėms. Susana - paprasta mergaitė su didingų formų, kurios nėra labai traukia savo vyrams. Tačiau, nepaisant to, kad santykiuose su priešingos lyties nesėkmių, ji vis dar uostų viltį į savo svajonių namus, su darbu susijusios realizavimo. Jei ji tiesiog nukrito šiek galimybę įrodyti sau, tai būtų iš karto pasinaudojo iš jų. Ir likimas nebuvo vengia šios moters, ir nusprendžia, kad valanda atėjo, ir jis.
Geriausias agentas buvo pavesta slaptą misiją, kurios metu buvo būtina nustatyti, kur branduolinė bomba. Bet ne iš atsitiktinėms aplinkybėms santakoje, smūgiavo po vieną asmenį, kurie turėjo reikiamą informaciją. Po tam tikro laiko iš žvalgybos tarnybų yra informacijos, kad yra dar vienas asmuo, kuris žino bombos buvimo - Reino Boyanov. Tik dabar, niekas nežino, kaip priartėti šią mergaitę, nes kažkaip ji žinojo iš matymo visus slaptus agentus CŽV. Vadovas pradeda ieško žmogaus, kuris žinotų, kas vyksta, tačiau ji neturėjo laiko blizgesį. Ir čia išeinama Susan Cooper. Ji yra tas, kuris ją turi. Aš neturiu kito pasirinkimo, bet naudotis paslaugomis ir analitikas. Tačiau misija yra gana sudėtinga, ar herojė susidoroti su visomis užduotimis?

Peržiūrų: 12547Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:38
Šventa karvė / Holy Cow Pašėlusi komedija "Šventa karvė" pasakoja apie du draugus, kurie išvyksta į Indiją „nušvitimo" ieškoti. Netikėtai įsivėlę į konfliktą su įsiutusių vietinių minia, bičiuliai yra priversti bėgti per visą šalį, kur veši keisti papročiai, o keliuose šeimininkauja karvės, briedžiai, asilai ir išprotėję sunkvežimių vairuotojai. Tik įveikę tūkstančius kilometrų ir atsidūrę ant bedugnės krašto, draugai atranda visą tiesą apie gyvenimo prasmę ir savo draugystę.
Peržiūrų: 2319Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:34
Prieš man išeinant / Just Before I Go

Tedas yra taip pavargę nuo problemų polių iki nuo jaunystės, kad rimtai galvoja nusižudyti. Net paauglys jis paėmė vietos chuliganų, mokytojai taip pat nepatiko Tedas. Tada visi nuėjo į matematikos mokytojo, iš kurio studentas išgyveno visus viešojo pažeminimą rūšių.
Kaip suaugęs, Tedas turėjo galimybę pamatyti, kas tapo jo pažeidėjams. Mokyklos mokytojas praleidžia savo dienas psichiatrinėje ligoninėje. Bendraamžiais, kurie turėjo daug kentėti, ištekėjo ir našlės, ir dabar vienas turi sūnų - sergantį berniuką su Dauno sindromu. Kuklus atlyginimas jam buvo vos pakanka pragyventi.
Pažeidėjai baudžiami likimą. Bet ji yra lengviau, ar iš šio Ted? Senos žaizdos podzatyanul bet kraujuoti. Ir mintys apie savižudybę nuolat grįžta ...

Peržiūrų: 3499Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:31
Žmogiška silpnybė / Inherent Vice

Amerikos kino filmų pavadinimu "Įgimta pranašas" yra iš detektyvinis romanas raštiško Thomas Pynchon adaptacija. Ši pusė psichodelinio Kelionės ir pusė Noir. Direktorius, rašytojas ir gamintojas šį įdomų detektyvas buvo Paulius Tomas Andersonas. Šaudymas iš filmo ėmė kilti gegužę, 2013 ir vyks Pasadenoje ir Los Andžele. Rusijoje, ji premjera 2014 m. Istorija prasidėjo pasitaiko vėlai 60s praėjusio šimtmečio. Pagrindinis veikėjas yra privatus detektyvas pavadintas Laris Sportello. Savo ruožtu pasirinko Joaquin Phoenix. Jis jau seniai domina marihuanos, tampa priklausomas. Jam sukanka savo ex-draugei, kuris tapo įtakinga ir turtingam žmogui meilužė. Ji buvo labai nusiminusi apie tai, kad jo teisinis žmona planuoja siųsti savo vyrą į psichiatrijos ligoninę. Tačiau kovoti su turtingą žmoną, mylimuoju jokio finansinio ar fizinio galimybes. Netrukus ji staiga dingsta kartu su savo nauju vaikinu, kuris yra labai užtikrintas. Žinodamas tai, kad tam tikros bendros obligacijos su tais atvejais, išnykimas, tyrimas, kurį jis užsiima, jis nusprendžia ištirti šį sudėtingą bylą ir surasti pagrobtus buvęs draugei.

Peržiūrų: 1906Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:28
Anė / Annie

Annie anketa gražus, šmaikštus, bet likimas yra ne per natūra jai.Mergina našlaitis, gyvena bukas pastogę pagal nemylimosios pedagogų priežiūroje. Reikia susitikimą su princu, žmogus svajonių, kad bus pakeisti gyvenimą. Likimas siunčia Annie galimybę būti laimingas. Ji atitinka sėkmingas verslininkas ...

Peržiūrų: 3220Komentaru: 0
Pridėta: 28.05.2015, 22:46
Draugeliai / Entourage

Treileris

Sklypas sukasi aplink žvaigždę Vince Chase ir jo kolegos, rėmėjai kinematografijos parduotuvėje. Nepabūgo visame Holivude.

Peržiūrų: 2219Komentaru: 0
Pridėta: 28.05.2015, 22:44
Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje / She's Funny That Way

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad Isabella - paprastą skambučių mergina iš Bruklino. Bet kad į ramioje ir išmatuotą gyvenimą Brodvėjaus direktorių Albert, jis tiesiog bus apverskite, bus keletas skandalų priežastis ir atskleisti visas nesuvokiama šeimos paslaptis. Jei ketinate tai negirdėjau, tada jis eina su jumis!

Peržiūrų: 2384Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:43
Laisvės troškimas / Chasing Liberty

Realiame gyvenime Ana turėjo "kietas" vaikams, beviltiška ir drąsiausių daug. Tačiau visi jie - tiesiog slaptieji agentai darbo Sargybinių jos vyriausia duktė. Šie dandies brangus, kostiumai, pistoletų ir naujausi komunikacijos priemonė pernelyg apsaugoti ir apriboti savo mokinius, atimant iš visų jaunimo ir paauglių pramogų džiaugsmus.

Ir tai suprantama, nes jauna mergina yra gimtoji dukra JAV prezidentas. Tėvai tikrai susirūpinęs dėl savo vaiko saugumu, nepamirštant savo interesus ir poreikius.

Dedami į kietą pagrindą elgesį, ji bando rasti asmeninę laisvę ir tapti nepriklausomas asmuo, su savo požiūriu į gyvenimą. Pagrindinis principas merginos - būti savimi, bet tai yra sunku laikytis apsuptas žmonių bando kontroliuoti kiekvieną jos žingsnį.

Peržiūrų: 2256Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:42
Princesė ir vargšas / The Unlikely Prince / Il principe abusivo

Jei manoma, kad princesė, karaliai ir karalienės buvo tik Anglijoje, esate giliai klysta. Ši istorija pasakoja apie jauna mergina princo kraujo vienos mažos šalies, kuri yra žemėlapyje, ir tai yra sunku rasti. Mergina savaime yra geras ir turi gerą širdį. Tik aistra tėvo ieško pagal erotinio medžiagos internete. Tačiau princesė pati yra įsipareigojusi atverti veterinarijos klinikos. Tačiau tokiais atvejais neįmanoma surinkti reikalingas lėšas labdaros sąskaita. Tai nėra itin populiarus ir net vietiniuose laikraščiuose apie tai nerašo. Ir tai neramu princesę, bet grynai iš gerų tikslais.

Kaip pritraukti spaudos dėmesį? Vyriausioji Chamberlainas pataria ją sukurti puikią pojūtis. Šiam tikslui, ji yra būtina, kad pradėti, siekiant patenkinti prastą vaikinas. Galų gale, žmonės, kaip šių istorijų. Savo Kunigaikštystės Jos Didenybės jis randa bloga nėra labai gerų manierų pavadintas Antonijus. Jie pradeda praleisti laiką kartu, aplankyti įvairias vietas ir vaikinas mano, kad karališkosios šeimos atstovas įsimylėjo su juo ant ausų. Tai, kad jie gali sukelti didelį skandalą tarp žmonių ir dabar visi suinteresuoti jų tarpusavio santykis. Ir užduotis padaryti, bet ką daryti su Antonio, nes tai vargšas, ir jis yra dabar dega jausmus princesė ..

Peržiūrų: 1878Komentaru: 0