Žiūrėti The BFG : Didysis Gerulis Milžinas Lietuvių kalba

Pridėta: 27.05.2016, 14:12
The BFG : Didysis Gerulis Milžinas


"Didysis ir geras milžinišką» ( "The BFG) - adaptacija to paties pavadinimo vaikų knygos nuo romano autorius" Čarlis ir šokolado fabrikas "Roald Dahl. Direktorius filme - neprilygstamą meistras kino ir nugalėtojas keturių statulėlės "Oskaro" Steven Spielberg. Svarbiausia scenarijus dirbo Melissa Mathison, paskirtas 1983 metais "Oskarui" už scenarijų šeimos fantazijos filmo "svetimi".

Atsižvelgiant į sklypo centre - mažai našlaitis Sophie. Staiga ji atitinka natūra milžinas, kuris vykdo vaikų kiekvieną naktį ir geri sapnai apsaugo juos nuo košmarų. Naujas draugas mano mergina į savo šalį, kur jie gyvena pikti kanibalai - dabar šis neįprastas pora draugų bus sugalvoti planą nugalėti agresyvius kanibalai ir apsaugoti pasaulį vaikus.

Big and kind milžinas vaidmuo atiteko britų aktorius Markas Raylensu (toliau Kita Boleyn Girl "), iš retųjų Sophie vaidmenį - tiek aktorė Ruby Barnhill. Įmonė rinkinio jie padarė Penelope Wilton ( "Puikybė ir prietarai"), Bill Hader (Vyrai juodais drabužiais 3 "), Rebecca Hall (" City of Thieves ") ir kiti vienodai talentingi aktoriai.

Roald Dahl, kurio pasakų garsėja sentimentalumo stokos, o kartais ir juodojo humoro, parašė romaną apie gerą milžinas 1982 m. Jis pašventino jo dukra Olivia, kuris mirė du dešimtmečius anksčiau iš tymų encefalito istoriją. Nors pagrindinio herojaus vardas darbai paveldėjo iš savo motinos rašytojo - Sofie Magdalenos Dahl (mergautinė pavardė - Hesselberg). Septyneri metai po to, kai knyga buvo išleista darbas nufilmuotas, bet tik tuo atveju, animaciją forma.

Steven Spielbergo filme "Big viešbučiai Giant" tapo pirmuoju savo karjeros projektą įgyvendinti kartu su Walt Disney - jis anksčiau dirbo su žymiausiais animacijos studijoje tik kaip gamintoja, o ne direktorių. Pasak Spielberg, nes tai yra specialus projektas, nes jis surinko aplink jį nepaprastą komandą, kuri dabar vis daugiau ir studija "Disney", todėl jis nustatytas dirbti su dideliu džiaugsmu ir entuziazmu.

Tai žinoma, kad filmas teises į šį darbą buvo išpirkta iš DreamWorks studijos, priklauso Spielberg, atgal į 2011 m. Tačiau filmų pasaulyje produkcija nusprendė atidėti keletą metų, o iš Roald Dahl šimtmetį proga. Iš laikomų Vankuveryje (Kanada) Vaizdo filmavimo urmu.
    Peržiūrų: 8345Komentaru: 0

    The BFG : Didysis Gerulis Milžinas nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям