Žiūrėti Independence Day: Resurgence Lietuvių kalba

Pridėta: 27.05.2016, 14:10
Independence Day: Resurgence


Filmas Nepriklausomybės diena: Atgimimas
2016 planuojama produkcijos fantastikos Blockbuster "Nepriklausomybės diena atgimsta", matyt premjera planuojama birželį. Filmas nufilmuotas to paties žanro, kaip ir pirmoje dalyje, ir jis tampa logiška tąsa.

Istorija vyksta 20 metų po to, pirmojo filmo įvykių, tuo metu, kai jaunoji karta užaugo kas prisimena svetimų užpuolikai ataka 1996 m. Žmonės įvaldę ateivių technologija, buvo galima statyti veiksminga (jų nuomone) planetos apsaugą. Apsaugokite namų planeta turi kažką, nes yra įtarimas, kad užpuolikai paliko pasaulį švyturys nukreipta užpuolikai mūsų planetoje, ir galėtų padėti užsieniečių į kitą atakos - ir mano, kad tai yra neįmanoma. Gynybinė sistema yra ne tik pasaulyje, dalis jo yra pastatytas Mėnulyje, kuris yra dislokuotas maitinimo precedento karinę bazę.

Nepaisant visų iš planetos pastangų, ataka vis dar vyksta, ir užpuolikai pajėgos viršyti tiems, kurie gyvena Žemėje galią, ir žmonės pamiršo, kad yra ribos, tautos, skirtumai perspektyvos - kad išgyventų, turime suvienyti. Nuotraukoje, Kinija yra atsakinga už Mėnulio bazės, Rusija dirba karinėje bazėje viename iš Saturno mėnulių - tik kartu gali susidoroti su grėsmė kabo visame pasaulyje.

Projektas turėjo žvaigždė filme, Will Smith, ir parašė antrąją versiją scenarijų pagal jį, jei derybos bus sėkmingos, tačiau aktorius atsisakė pasirodyti paveikslėlyje. Dabar išgelbėti planetą būti drąsūs ir stiprūs pagrindiniai personažai, keli drąsūs vyrai ir moterys galės atmušti priešą ir pasaulyje bus taika dar kartą. Kovoti pilotas tampa JAV prezidento dukra, kaip sūnui iš pirmos nuotraukos veikėjas - jo tėvas (iš pirmos dalies vaidmens Will Smith) yra nužudyti bandymo metu, prieš ateivių ataka.
    Peržiūrų: 2061Komentaru: 0

    Independence Day: Resurgence nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям