Žiūrėti Nuo 5 iki 7. Įsimylėjėlių laikas / 5 to 7 Lietuvių kalba

Pridėta: 06.04.2015, 13:30
Nuo 5 iki 7. Įsimylėjėlių laikas / 5 to 7


Jaunas rašytojas Brian Bloom klajojo Manheteno juostas, visiškai panardinti į mintis apie kitą produktą. Tam ratą, jaunas mokslininkas buvo gana žinomas, nes neseniai parašytas romano, kad padarė daug triukšmo. Ir visi, nes apie tai, kad jis naudojamas atšiaurių sprendimą ir pareiškė revoliucinės nuomonę apie kai kuriuos aspektus, susijusius su visuomenės degradacija.
Talentingas vaikinas pasirodo labai sunku kažkaip judėti į priekį. Šlovė ir pripažinimas vis dar yra labai toli nuo jo. Jo kolega pavadino Jane pataria priprasti prie nesėkmės galimybė, nes sunku ir suteikia šios sėkmės pagrindas. Vedęs rašytojas nenori priimti realybę, jis mano, kad kelias į sėkmę yra per staigiuose posūkiuose. Mūsų herojus yra apgaubta grandinėmis, jis negali nutraukti akimirksnis, kai visi pančių. Geranoriški asmenys pasakyti jam, kad jis neskuba ir pradėjo stengtis palaipsniui, žingsnis po žingsnio. Ji apsupta vidutinybė ir liūdesys kasdienio gyvenimo, bet, kad nesibaigia jį iš rašytojo akis pamatyti protingas moteris vyresni nei jam. Šiuo metu, Brian atitinka gražus Arielis, kuris iš Prancūzijos diplomatas žmona.
Sekretorius, po sandorio su Ariel. Šio susitarimo esmė yra tai, kad moteris gali laisvai judėti tik nustatyto laiko intervalo - nuo 5 iki 7 Brian Ariel pradėti kartu dalyvauti įvairių veiklos: žygiai į literatūros vakarai ir diplomatinių kamuolius. Herojus taip apgaubta sukurtą susitikimams kad jo galva yra alaus naują sklypą šalia romaną. Autorius daro pastabą, kad bus romano pagrindas. Apsakymas, savo ruožtu, bus įžanga į rimtą darbą, nešioti tiriamąją pobūdį. Bendravimas kietas moteris su jaunu vaikinu veda prie to, kad moteris jauna ir vėl sparnuotas jaučiasi.
    Peržiūrų: 4462Komentaru: 0

    Nuo 5 iki 7. Įsimylėjėlių laikas / 5 to 7 nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям