Žiūrėti Ziureti Geras laikas / Good time Lietuvių kalba

Pridėta: 14.09.2017, 15:39
Ziureti Geras laikas / Good time


Ziureti Geras laikas / Good time Filmas Lietuviu kalba ! 

geras laikas

Labai sunku išeiti iš skurdo. Broliai Nikas gimė ir gyveno viename iš didžiulio didmiesčio disfunkcinių sričių. Jie negalėjo gauti darbo už gerai apmokamą darbą, nes jie neturėjo jokio išsilavinimo. Jie uždirbo mažais apiplėšimais. Valdė visus vyresnius brolius Constantine (Connie).Ziureti Geras laikas Jauniausias Nikas visiškai jam pakluso. Jie svajojau, kad kada nors jie turės didelę jackpotą. Po to broliai gyvens visiškai normalus, ramus gyvenimas.

geras laikas

Per kitą mažos finansų įstaigos plėšimą jie buvo nesėkmingi. Policijos automobilis labai greitai važiuoja. Connie sugebėjo pabėgti, ir Nikas buvo areštuotas. Kaip aprašyta filme "Geras Laikas", jis buvo išsiųstas į kalėjimą Rikers saloje. Jis gali būti išduotas pagal $ 10,000 už užstatą Good time Filmas Lietuviu kalba.

good time

Connie neturi tokių priemonių. Jis supranta, kad silpnas noras Nikas ilgą laiką negali likti tarp kalinių. Jaunas vyras ieško galimybių išlaisvinti savo brolį. Šiuo jis padeda šiek tiek mergaitei Corey. Connie turi tik vieną naktį nuspręsti viską. Priešingu atveju Nikas bus perduotas kitai institucijai, ir jis bus pasmerktas.
    Peržiūrų: 2355Komentaru: 0

    Ziureti Geras laikas / Good time nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям