Total entries in catalog: 172
Shown entries: 21-30 Pages: « 1 2 3 4 5 ... 17 18 »
Pridėta: 15.06.2015, 17:58
Leviatanas / Leviathan / Leviafan

Dėl praėjusio šimtmečio, banginiai - masinio naikinimo amžiuje: siekiant pasipelnyti žuvo apie 2 mln Šios jūros gigantus.. Ilgą laiką dėl Žmogaus medžioti banginius atrodė pavojingas dalykas: buvo sunku ateiti į kovą su tvarinio, kurio svoris yra 100 tonų, o kūno ilgis yra didesnis nei 20 metrų. Tačiau pažanga leido Whalers gana drąsiai sunaikinti savo grobį. Šiandien dr Rogeris Payne ir jo šeima eiti į Whalers pėdomis, tačiau jų tikslas nebus medžioti, o iš elgesio ir gyvenimo būdo banginių tyrimas ...

Peržiūrų: 1825Komentaru: 0
Pridėta: 15.06.2015, 17:56
Septynios velniškai ilgos dienos / This Is Where I Leave You

Pagrindinis herojus filme "Kitas gyventi sau" buvo Judd Foxmanas. Jis - Judėjas. Bet tai neatitinka savo įsitikinimų ir tradicijų, taip pat jo broliais ir seserimis. Jie mano, kad tai turėtų būti paskutinis karta daryti, ir jie bus sukurti savo istoriją. Judd gavo padorų darbą. Jis yra gražus sutuoktinis. Jo gyvenimas yra gražus. Bet kai prasidėjo juoda juostele. Jis buvo atleistas iš darbo, jo žmona yra cheating on jam ir jo tėvas mirė. Nusivylusios šių įvykių, mūsų herojus sužino apie paskutinį valios mirusiojo. Jis paprašė, kad visi jo šeimos nariai surengė laidotuvių kartu savaitę po laidotuvių Shiv-pagal žydų tikėjimą reikalavimus. Ir tai neprieštarauja šiai šeimai, bet vis dar tenkinamos paskutinį norą asmenį arti jų. Nepaisant to, kad vaikai tampa suaugusiais, bet susitinka vienoje vietoje, tarsi jie grįžo keletą dešimtmečių į praeitį. Ir vėl jo tėvų namuose yra nepatogus. Gimtoji deda visas pastangas užgesinti santykius pilnas emocijų tarp savo vaikais. Sudarytos žmonės pradeda išprotėti, kaip ir vaikai. Į kivirčų turi būti suteikta kitam asmeniui ir veikti protingai. Galų gale šeima susijungė morališkai. Juk šeima yra svarbesnė nei nieko neįvyksta, todėl jūs visada turėtų remti viena kitą ir puoselėti kraujo ryšius.

Peržiūrų: 2117Komentaru: 0
Pridėta: 15.06.2015, 17:54
Selma Tai Martino Liuterio Kingo kampanijos kronika, kur bandoma garantuoti lygias teises balsuoti pasitelkiant epinį žygį iš Selmos į Montgomerį, Alabamoje 1965-aisiais.
Peržiūrų: 1702Komentaru: 0
Pridėta: 10.06.2015, 17:06
Ponas Terneris / Mr. Turner

Šis filmas yra skirtas garsaus talentingas Anglų dailininkas William Turner ir jo pastaruosius dvidešimt metų gyvenimo.
Štai šiek tiek tamsus ir retai šypsosi žmogus negali būti vadinamas geras žmogus, bet jis nėra blogas, jis yra uždarytas, manoma, keista, bet tuo pačiu metu jis yra ramus, protingas ir labai gerbiamas bendruomenėje. Williamas mylėjo savo darbą, iš jo rankų išėjo puikus ir užburiančios grožio kraštovaizdį, menininkas gali plaukti į laivą, tik pamatyti audrą, o tada užfiksuoti savo spalvas ant popieriaus. Jis lankėsi viešnamiuose, bendravo su aristokratija ir gyveno tik tokį gyvenimą, kaip jis norėjo. Williamas Turneris pelnė pripažinimą kritikų ir žinovų tapyba, o jo vardas tapo legendinis.

Peržiūrų: 1931Komentaru: 0
Pridėta: 09.06.2015, 18:14
Diplomatija / Diplomacy / Diplomatie 1944 metų rugpjūčio 24-osios naktį Hitlerio įsakymu Paryžius turi būti nušluotas nuo žemės paviršiaus. Vokiečių karinės dinastijos atstovas, generolas, karinis Paryžiaus gubernatorius Dytrichas fon Kolticas niekada neabejojo vykdydamas įsakymus. Tačiau šiuo pavojingu Prancūzijos sostinei momentu švedų diplomatas Raulis Nordlingas stengiasi perkalbėti pedantiškąjį vokietį ir išgelbėti miestą. Šis įsakymas tampa pirmuoju ir vieninteliu, kurio neįvykdo ištikimas savo šaliai generolas..
Peržiūrų: 1511Komentaru: 0
Pridėta: 09.06.2015, 18:11
Namai pragarai / Home Sweet Hell

Į filmą "Šiaurės pragaru" matysime pasiuntė paruoštą gyvenimą eilinis verslininkas to momento, kai jis netyčia nepateko į meilės su nauju darbuotoju. Ji yra labai žavus ir patrauklus, visa tai vis dar protingas ir gražus, aplink moteris šalis yra tiesiog nerealu. Jūs manote, kad yra toks paprastas biuro romantika, bet deja. Mūsų verslininkas turi žmoną, kuri prižiūri visą jos judėjimo ir savo pasiekimus gyvenime, mes galime pasakyti su absoliučiu tikrumu, kad ji buvo apsėstas su juo. Kai peržiūrite filmą "Šiaurės pragaru" pamatysite, kaip mūsų herojus susidoroti su naujų jausmai buvo atsirado. Ar jis galės atsispirti savo žmoną ar vis dar pagal ją nykščiu?!

Peržiūrų: 2053Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:39
Mes dainuosim / We Will Sing „Mes dainuosime“ – tai vaidybinis pilnametražis filmas, apie 1991 metų Sausio 13 – osios įvykius Lietuvoje. Filmas pasakoja kelių šeimų istoriją, sausio 12-osios vakarą skubėjusių iš Ignalinos, Klaipėdos, Kauno ir Medininkų, kad galėtų prisidėti ir ginti savo šalies vardą Vilniuje, prie Televizijos bokšto ir Parlamento rūmų. Jie norėjo kartu dainuoti tautines giesmes, sutikti bendraminčius, palaikyti vieni kitus ir kovoti už savo teisėtai išrinktą valdžią ir Lietuvos Respublikos nepriklausomybę. Filme bus atkurtas ankstus Sausio 13-osios rytas, kai Sovietų kariuomenė panaudojo jėgą prieš taikius ir nekaltus protestuotojus, buvo nužudyta trylika žmonių, daugybė sužeistųjų ir perpildytos ligoninių palatos. Filmo laidotuvių scenos primins graudžius įvykius Vilniaus katedros aikštėje ir paskutinėje laisvės gynėjų kelionėje į Antaklanio kapines. „Mes dainuosime“ – tai filmas apie žmonių drąsą ir bebaimes pastangas kovojant už laisvą ir nepriklausomą šalį.
Peržiūrų: 1843Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:34
Prieš man išeinant / Just Before I Go

Tedas yra taip pavargę nuo problemų polių iki nuo jaunystės, kad rimtai galvoja nusižudyti. Net paauglys jis paėmė vietos chuliganų, mokytojai taip pat nepatiko Tedas. Tada visi nuėjo į matematikos mokytojo, iš kurio studentas išgyveno visus viešojo pažeminimą rūšių.
Kaip suaugęs, Tedas turėjo galimybę pamatyti, kas tapo jo pažeidėjams. Mokyklos mokytojas praleidžia savo dienas psichiatrinėje ligoninėje. Bendraamžiais, kurie turėjo daug kentėti, ištekėjo ir našlės, ir dabar vienas turi sūnų - sergantį berniuką su Dauno sindromu. Kuklus atlyginimas jam buvo vos pakanka pragyventi.
Pažeidėjai baudžiami likimą. Bet ji yra lengviau, ar iš šio Ted? Senos žaizdos podzatyanul bet kraujuoti. Ir mintys apie savižudybę nuolat grįžta ...

Peržiūrų: 3557Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:32
Klastotojas / The Forger

Ray cutter yra menininkas, kuris pristatė talentą pats Dievas. Bet visa kita jis yra antros kartos aferistas. Visi jo mažai šeimai anksčiau prekiauja sukčiavimu. Jis turi paauglį sūnų, tik jis negali susidoroti su savo mokslo, nes jis yra už grotų. Jis daro sandorį išeiti iš kalėjimo anksčiau. Jis nori gyventi ramioje, matuojant gyvenimą, ir galiausiai sukurti santykius su savo šeima. Už tokią pagalbą išleidžiant iš kalėjimo forma, jis turės sumokėti aukštą kainą. Vyras turi atlikti kitą darbą, po kurio jis išeis į pensiją. Dabar du profesionalūs vagys į tėvo ir sūnaus veido manau per didelio masto apiplėšimu planą visą savo gyvenimą. Nuo menininko būtinybę netikrą Monet ir pavogti originalą.

Peržiūrų: 1692Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:31
Žmogiška silpnybė / Inherent Vice

Amerikos kino filmų pavadinimu "Įgimta pranašas" yra iš detektyvinis romanas raštiško Thomas Pynchon adaptacija. Ši pusė psichodelinio Kelionės ir pusė Noir. Direktorius, rašytojas ir gamintojas šį įdomų detektyvas buvo Paulius Tomas Andersonas. Šaudymas iš filmo ėmė kilti gegužę, 2013 ir vyks Pasadenoje ir Los Andžele. Rusijoje, ji premjera 2014 m. Istorija prasidėjo pasitaiko vėlai 60s praėjusio šimtmečio. Pagrindinis veikėjas yra privatus detektyvas pavadintas Laris Sportello. Savo ruožtu pasirinko Joaquin Phoenix. Jis jau seniai domina marihuanos, tampa priklausomas. Jam sukanka savo ex-draugei, kuris tapo įtakinga ir turtingam žmogui meilužė. Ji buvo labai nusiminusi apie tai, kad jo teisinis žmona planuoja siųsti savo vyrą į psichiatrijos ligoninę. Tačiau kovoti su turtingą žmoną, mylimuoju jokio finansinio ar fizinio galimybes. Netrukus ji staiga dingsta kartu su savo nauju vaikinu, kuris yra labai užtikrintas. Žinodamas tai, kad tam tikros bendros obligacijos su tais atvejais, išnykimas, tyrimas, kurį jis užsiima, jis nusprendžia ištirti šį sudėtingą bylą ir surasti pagrobtus buvęs draugei.

Peržiūrų: 1970Komentaru: 0