Total entries in catalog: 172
Shown entries: 161-170 Pages: « 1 2 ... 15 16 17 18 »
Pridėta: 11.01.2015, 12:47
Narcizas / Narcissus Narcizas (graik. Narkissos) šaknimi dalinasi su žodžiais narkozė, narkotikas. Šie žodžiai kilę iš veiksmažodžio narkaō – svaiginti, stipriai kvepėti. Šiuolaikinėje antikinio mito versijoje Teodoras yra gražus, viskuo apdovanotas ir savo vertę suvokiantis styginių kvarteto violončelininkas. Jis traukia žmones, jis juos žaloja, bet vistiek jam neįmanoma atsispirti. Teodoras meta šeimą, draugus, darbą ir trokšta bent kartą patirti tai, kas jam būtų neįmanoma. Jis dar nežino, kad didžiausias iššūkis yra jis pats.
Peržiūrų: 1444Komentaru: 0
Pridėta: 11.01.2015, 12:39
Kelias į žvaigždes / Maps to the Stars

Į filmą "žvaigždė žemėlapyje" yra apie dviejų šeimų, gyvenančių Holivudo gyvenime.Vienos šeimos galva - psichoterapeutas Stafford Weiss (Jono Cusack). Jis tapo užtikrins tai, kad savarankiškai valdyti organizaciją. Jo žmona Christine (Olivia Ulyams) daugiausia užsiima tuo, kad rūpinasi savo karjerą trylika sūnų Benji. Jis neseniai praėjo reabilitacijos kursą pavartojus narkotikų. Čia jis yra gydomas, nuo 9 metai.
Jų duktė Agata pradėjo naują gyvenimo etapą. Ji baigė gydymą psichiatrijos ligoninėje. Čia ji buvo, po padegimo, kuri baigėsi labai stipriai paveikė. Išvažiavus kliniką, ji susitiko su Jerome, svajones tapti rašytoja ir aktorius. Jis dar nepasiekė šlovės viršūnių susitikimą, ir veikia kaip limuzinu vairuotojas. Vienas iš gydytojo pacientų tapo Havana (Julianne Moore). Ji - aktorė, kurie svajoja gauti į šešiasdešimtųjų perdaryti vaidmenį. Būtent per šį kino mama Clarice tapo labai populiarus. Ji mirė prieš keletą metų, tačiau dabar staiga tapo Havana naktį, būtų į vaiduoklis forma.

Peržiūrų: 2345Komentaru: 0
Pridėta: 04.01.2015, 11:18
Suteik man prieglobstį / Gimme Shelter Šis filmas juosta pasakoja apie jauną nėščią merginą, kuris kažkada pabėgo nuo savo šeimos iš savo namų į neįtikėtinai piktas ir piktas motinos pradėti rimtą paiešką savo nekilnojamojo biologinio tėvo, kas ji visiškai niekada nematė. Kai neįtikėtinai ilgą laiką, tėvas jį paėmė ir tiesiog išmetė juos nejautrus, nes jos motina, kaip paaiškėjo, buvo tik jos trumpą ir atsitiktinių nuorodą savo laukinių jaunimui. Po neįtikėtinai ilgų ir gana sunkių paieškų, ji vis dar randa jo tikrasis tėtis prarado, jie mokosi ir bandyti imtis vienas kitą Žmogaus pradžioje visiškai atsisako remti nėščia mergina ir daro spaudimą ant jos, reikalaudami nedelsiant abortą, bet po trumpo bendravimo ir susipažinti iš arčiau, jis staiga atsibunda tikrą tėvą, apie tai perjungia - super tėtis ...
Peržiūrų: 2275Komentaru: 0
Pridėta: 21.12.2014, 12:40
Venera kailiuose / Venus in Fur / La Venus a la fourrure Juosta pasakoja apie aktorę, kuri bandys įtikinti režisierių, jog ji yra tobulas pasirinkimas atlikti pagrindinį vaidmenį jo sekančiame projekte.
Peržiūrų: 1666Komentaru: 0
Pridėta: 11.12.2014, 14:54
Begalinė meilė / Endless Love

Apskritai, istorija nėra nauja: dabartinis "Romeo ir Džuljeta". Ji yra turtingų tėvų, kurie yra gerai išsilavinę ir gana kuklus dukra, bet dėl to, kad jo brolio mirties mažai uždarytą. Ir jis yra prasta ir beviltiška suteneris, kuris turi pakankamai problemų su policija.

Iš žanro įstatymų herojus turėtų būti geros širdies ir atsilieka nuo priekabiavimų kauke pamatyti kilnus princas gali tik vienas, tik. Kaip mes visi žinome, priešingybės traukia viena kitą, o tai, kas atsitiko su mūsų simbolių. Vietoj didžiulis ir nekaltą meilę mato savo tėvo nepasitenkinimą savo mylimajai dukra pasirinkimas.

Ne daug žmonių žino, kad už filmo pagrindas tarnavo kaip Scott Spencer, kuris tapo bestseleriu visame pasaulyje romaną. Kritikai teigia, kad paveikslas "Anatomija Love" nepavyko dėl to, kad Shana šventė, patirties stoka visiškai negalėjo atidaryti romano idėją.

Jei mes palyginti knygos prisitaikyti, mes galime pamatyti, kad knygos, Dovydas buvo suteneris ir sukilėlių, tiksliai tokia pati kaip Ačehe "Trys metrai virš dangaus". Festas iš šio herojaus sukūrė nuspėjamą berniukas, švelninamasis konfliktus pašalinti aštrių briaunų simbolius. Tai sprendimai vaizdas urėdo ne tik nuobodu, o kai kuriais momentais gana varginantis.

Peržiūrų: 8098Komentaru: 0
Pridėta: 02.12.2014, 18:52
Monako Princesė / Grace of Monaco

Tai biografinė istorija apie garsios Holivudo žvaigždės Greisės Kelly gyvenimą. Ši moteris buvo tapusi Monako kunigaikštystės princese. Filme pasakojama apie jos nelaimingą santuoką su Monako princu Raineriu III. Tuo metu tarp Prancūzijos ir Monako buvo labai įtempti santykiai. Dėl šių dviejų šalių nesutarimų 1960 metais Prancūzijos karinės pajėgos įsiveržė į kunigaikštystės valdas.

Peržiūrų: 1602Komentaru: 0
Pridėta: 01.12.2014, 15:39
Dieve, padėk merginai / God Help the Girl

Veiksmas vyksta didžiausiame Škotijos mieste Glazge, kur mergina turinti emocinių sutrikimu laikinai vasaros dienas leidžia ligoninėje. Merginos vardas Ieva (Eve), o vienintelis dalykas, kuris jai padeda susitvarkyti su nuobodžia ligoninės infrastruktūra - tekstų dainoms rašymas. Užsiėmimas Ievai padeda sudėlioti mintis į savo vietas, o pasirodžiusi mieste mergina sutinka savo naujus draugus bei būsimus kolegas - Jame ir Cassie, kurie būdami muzikantai, tačiau atidūrę apsisprendimo kryžkelėje prisijungia prie Ievos kūrybiškumo aistro. Panašu, kad vasara jaunuoliams turi paruošusi daugybę staigmenų, tačiau pasiekti karjeros aukštumų muzikos kelyje nebus lengva.

Peržiūrų: 2071Komentaru: 0
Pridėta: 22.11.2014, 14:33
Jei pasilikčiau / If I Stay

Draskoma būtinybės priimti sprendimą Mia laužo galvą, tačiau netrukus visos svajonės subyra į šipulius. Nekaltu šeimos pasivažinėjimu turėjusi būti kelionė virsta kraupia avarija, kurios metu žūsta Mios tėvai ir mažasis brolis Tedis. Pačios merginos gyvenimas pakimba ant plauko, ją ištinka koma.

Ji privalo nuspręsti ar jai pabusti ir nugyventi likusį gyvenimą visiškai kitaip, nei ji įsivaizdavo.

Peržiūrų: 2602Komentaru: 0
Pridėta: 18.11.2014, 14:26
VAIKYSTĖ / Boyhood

Nebanalių romantinių pasakojimų mėgėjai neabejotinai žino unikalų du dešimtmečius besitęsiantį projektą, kuriame vaidina Julie Delpy ir Ethan‘as Hawke‘as: 1995 m. filmą „Prieš saulėtekį", 2004-ųjų „Prieš saulėlydį" ir 2013 m. „Prieš vidurnaktį". Šiose trijose juostose pasakojama dviejų netikėtai susitikusių įsimylėjėlių gyvenimo istorija. Natūraliai sendami aktoriai istorijai suteikia nepakartojamo autentiškumo.

Šios trilogijos režisierius Richard‘as Linklater‘is su nauju savo filmu „Vaikystė" žengia dar toliau. Juosta pasakoja Meisono istoriją - nuo penkerių iki 18 metų. Pradėtas filmuoti 2002-aisiais, filmas seka tų pačių veikėjų gyvenimus ištisus vienuolika metų. Pagrindinio vaidmens atlikėjas aktorius Ellar‘as Coltrane‘as tiesiogine prasme užaugo priešais kino kamerą. Kai filmas buvo pradėtas kurti, jam buvo septyneri, dabar - devyniolika. Atitinkamai auga bei sensta ir visi kiti filmo aktoriai.

Unikalus kino projektas leidžia visiškai kitu žvilgsniu pamatyti kiekvienam įprastą ir, atrodytų, paprastą (ar net nuobodų) šeimos gyvenimą.

Peržiūrų: 1864Komentaru: 0
Pridėta: 17.11.2014, 14:09
Draft Day / Draft Day

Netolima ateitis. Pasaulį valdo savanaudiškos korporacijos ir godūs biurokratai. Ekscentriškas ir vienišas matematikos genijus Kuhenas Letas (dviejų „Oskaro“ premijų laureatas Christophas Waltzas) kantriai bando įvykdyti veikiausiai neįmanomą užduotį: išspręsti paslaptingąją Zero teoremą. Pasižadėti terminai ir pasirašyti įsipareigojimai stumia intravertą vyrą link beprotybės slenksčio, tačiau Kuhenas su viltimi laukia telefono skambučio, kad sužinotų, kokia yra egzistencijos prasmė. Mažiausią biudžetą per savo karjerą filmui turėjęs Terry Gilliamas pripažįsta, kad stengėsi sukurti sąžiningą, linksmą ir paprastą futuristinę satyrą. Torentai

Peržiūrų: 1704Komentaru: 0