Total entries in catalog: 132
Shown entries: 21-30 Pages: « 1 2 3 4 5 ... 13 14 »
Pridėta: 07.06.2015, 14:26
Persekiotoja / It Follows

Jay siekti keistų vizijų. Viskas prasideda nuo lytiniu keliu, iš karto po to ten buvo milžiniška jausmas Jay priežiūra.

Peržiūrų: 2348Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:35
Prarasta upė / Lost River

Visą miestą apėmė baisi monstras. Jauna moteris, vardu Billy vien pakelia du sūnus. Metropolijos, vienas po kito miršta, o ant išnykimo slenksčio miesto gyventojų. Vienintelis būdas, - yra pabėgti iš šio tamsoje. Finansai iš vienišos motinos nėra. Pinigai vos pakanka valgyti. Ji beprotiškai įsimylėjęs savo vaikus ir yra pasirengusi imtis bet kokį darbą, tik, kad būtų galima numatyti jų. Kai Bilis tampa gauti dirbti paslaptingą naktinį klubą. Jai buvo pasiūlyta daug pinigų, bet ji net negalėjo įsivaizduoti, kad ji turės laukti už uždarų durų. Per vadinamųjų šou yra labai realus Šėtono ritualų.
Šioje vietoje kas dabar ir tada yra įvairių siaubą, kad tiesiog veikiami šoko būsenos. Bet motina negali atsitraukti, pinigus ji blogai reikia. Kad kažkaip padėti savo motiną, vyriausias sūnus Kaulai, kuris aštuoniolika metų, nusprendžia sekti jauniausią Frank. Be to, kaulai nusprendė, kad lėšos gali padėti tėvai. Tačiau idėja, kad uždirbti pinigus baigiasi nesėkme, nes jis užpuolė vietos banditai ir į viską, kas buvo vaikas.
Tokie priepuoliai dažnai kartojasi. Paskutinį kartą kaulai pasidaro pabėgti nuo blogi vaikinai. Netrukus jis valdo oloje rasti praėjimą į paslaptingą povandeninį pasaulį. Yra daug įvairių paslapčių ir stebuklų. Jaunuolis patikino savo motiną, kad ji gali būti tik jų išgelbėjimas. Bet filmo herojai vis dar bijo judėti vidaus, nes ten taip pat gali būti monstras. Tačiau išorinis pasaulis nepalieka jiems neturi kito pasirinkimo. Būtina judėti 

Peržiūrų: 1603Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:34
Deganti žemė / Firequake

Mokslininkai dabar ir tada eksperimentuoti. Ne visi savo patirtimi yra saugūs. Šiuo metu planeta turi visuotinę energijos krizę. Dėl šios priežasties, mokslininkų grupė atliko eksperimentus su nauju energijos šaltinio. Revoliucinis švarios energijos šaltinis neįtikėtinai galia gali būti palyginti su saulės energija. Tačiau netikėtai situacija - mokslininkai nesuvaldyti Šis didžiulis energijos medžiagų. Šiuo pradžioje pasitaiko gaisrų ir sprogimų. Tai skubiai rasti žmogaus sukeltų nelaimių, nes kitaip bus daug aukų. Tačiau tai nėra toks paprastas dalykas - sustabdyti sunaikinimo. Tokiu atveju, jums reikia paskubėti, nes kitaip žmonės bus tikėtis milžiniškų proporcijų nelaimės. Tačiau yra vienas "bet" - kažkas nori, kad būtų išvengta išvengti pabėgti. Kažkas yra daug geriau duoti žmogaus gyvenime, nei atpažinti ir pranešti apie plačiąją visuomenę, kad eksperimentas nepavyko auką.

Peržiūrų: 2877Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:29
Anomalija / The Anomaly

Pasaulinė premjera britų mokslinės fantastikos filmo "anomalija" vyko Bir 19, 2014. Filmų režisierius tapo Noel Clarke, kuris taip pat vaidina vieną iš vaidmenų. Renginiai filmai vyks artimiausiu metu. Harkin Lang (Ian Somerhalder) anksčiau buvo kareivis. Jis tikrai ne atsigavo nuo traumos padarinių, kad buvo padaryta kai jis tarnavo. Jo gyvenimas greitai ir nepaaiškinamai pradėjo keistis. Dabar jis buvo nepažįstamų kalinys. Jis atgavo sąmonę kai van. Be to atsirado Teenage boy. Pagrindinis veikėjas sužinojo, kad jam liktų mažiau nei 10 minučių, kad suprastum, kaip ji gavo čia ir kaip išeiti iš čia. Jei pagrindinis veikėjas negalės išspręsti šią problemą per tokį trumpą laiką su juo ten bus kažkas nuostabi ir kelia rimtą pavojų, kurį jis šiuo metu nėra pasirengusi. Harkin susidūrė su rimta kontrole žmogaus protas, kuris gali sukelti netikėtų pasekmių.

Peržiūrų: 1537Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:24
Keršto kalavijas / Sword of Vengeance

Viljamas Užkariautojas laimėjo pagrindinį pergalę iš Hastings mūšis. Po to kariuomenė turėtų būti Anglijos šiaurėje iki čia buvo sunaikinta šimtai tūkstančių saksų į krikščionybę, o žemė ir sugriovė ekonomiką. Kontroliuojamas toks žiaurus smurtas grafas Durand - brutaliausia vadas karalių.

Ir Duran nustato savo valdžią šiaurines žemes, jo parankiniai yra "Artus ir romėnų palikuonys. Keli vietiniai kad išgyveno žudynes, pastovioje baimėje. Bet ne toli maištas, kuriam vadovauja ateivių simbolį vietos žemių.

Peržiūrų: 3044Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:22
Čapis / Chappie

Lietuvių k. 

Fotografavimo Amerikos sci-fi filmas "Chappy" buvo pradėtas spalio pabaigoje 2013, ir jie baigėsi Vas 18, 2014. Premjera filmų vyks Kov 5, 2015. Šaudymo įvyko Johanesburge, Pietų Afrikoje.
Technologijos padarė taip ilgai lauktas proveržio, ir mokslininkai galėjo sukurti civilizaciją yra būtinas jos išradimą - robotas. Jie ir toliau dirbti šia linkme ir gali padaryti ne tik neabejotina vergai, bet ir dirbti išrasti visiškai kontroliuoja smegenų su iš anksto sumanyta elgesį. Pavyzdžiui, robotas gali būti vaikas ir moteris, apskritai galėtų susidoroti su bet kokį vaidmenį jis bus pasiūlyti žmonių. Pagrindinis herojus iš filmų tapo robotas Chappy. Ji buvo pastatyta palyginti neseniai. Tai buvo padaryta tam, kad tam bevaikių pora, kurie norėjo pasinaudoti savo tėvų poreikius, net ir tokiu neįprastu būdu. Bet gudrus nusikaltėliai, kurie jau seniai norėjo apiplėšti tėvai Sasprēgājis, galų gale nusprendė, kad tiesiog pavogti jos ketina reikalauti iš jų už milžinišką išpirkos.

Peržiūrų: 9042Komentaru: 0
Pridėta: 18.05.2015, 21:27
Prekyba žmonėmis / Skin Trade

Nikas Cassidy dirbo daugelį metų policijos pajėgos. Už savo tarnybą, mūsų herojus yra visiškai įsitikinusi, kad teisingumas yra labai reti gyvenime ir kad ji nugalės, būtina rimtai dirbti. Jis pasodino daug nusikaltėlių už grotų, tačiau Nikas ir neplanavo sustoti, nes vis dar banditų, kurie neturi duoti gyventi taikiai taikių žmonių. Vieną dieną jis nuėjo skambinti dėl kai kurių abejotinų bute. Policijos atsitiktinai pateko į vietą, kur po žeme prekybos vogtomis organus. Jis nori atskleisti visą tinklą įtraukta į prekybą šį produktą, bet kaip tampa aišku, čia dalyvavo daug pinigų ir gana žinomų žmonių, ir Nick būtų gana sunku atskirti visiems. Be to, miestas buvo pagrobta mergaitė. Mūsų herojus yra jokių abejonių, kad tai yra iš slavers rankų darbas, ir tik rasti pagrobti, jis galės pulti savo pėdsaką. Už visa tai yra didžiulis prekybos sistemos organais ir žmonėmis. Bet, deja, pranešti, kad jis rado, tai nebuvo lengva - Nick vadovavimas ne tik nori uždaryti savo burną, bet ir atsikratyti policininkas, kuris žino daug. Taigi Nikas kovojo vieni, ir kaip ji baigsis, neaišku.

Peržiūrų: 2719Komentaru: 0
Pridėta: 18.05.2015, 20:31
Megė / Maggie

Paauglės Maggie šešiolika. Ji gyvena kai kurių mažų provincijos miestelyje kažkur viduryje Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tuo jos amžiaus mergaitės galvoti apie egzaminus mokykloje ir santykių su vaikinai. Bet Maggie yra daug sudėtingesnis. Apskrities protrūkis. Ir kai įkando Zombie pobūdžio. Mergina turi eiti per baisi ir skausminga transformacijos į negyvosios padaras. Šis perskaičiavimo vyks šešis mėnesius. Jo pastaruosius šešis gyvenimo mėnesius Maggie palaikykite savo mylimą šeimą. Bet kaip velniškai skausmingos ir skauda žinoti tėvams, kad jų dukra yra apie tapti Undead. Taip, ir labai maža mergaitė eiti per tokius bandymus negali. Tėvas pažadėjo visada apsaugoti ją. Bet dabar jis, ko gero, imtis, kad jos vaikui gyvybę ...

Peržiūrų: 2319Komentaru: 0
Pridėta: 12.05.2015, 18:17
Mirusiųjų žemės / The Dead Lands Po genties išžudymo likęs gyvas Maorių genties vado sūnus Hongis privalo atkeršyti už savo tėvo ir visų gentainių nužudymą ir taip užtikrinti taiką ir garbę nužudytųjų sieloms. Kadangi žudikų yra gerokai per daug, vienintelė Hongio viltis yra kirsti uždraustąsias Mirusiųjų Žemes ir suburti sąjungą su ten gyvenančiu paslaptingu kariu.
Peržiūrų: 1727Komentaru: 0
Pridėta: 12.05.2015, 18:02
Everly / Everly

Kartais žmogus panašus žvėriui. Tai ne apie pirmagimių poreikius. Noras valgyti, miegoti būdingas kiekvienam. Instinktas savisaugos ir išlikimo, kuris buvo atidarytas metu pavojaus, yra daugiau sukurta gyvūnų. Žiaurumo ir Pyktis pertraukos Tokiais momentais. Plėšrūnas gyvena vieni, rodo savo išvaizdą. Veil apimantis akis. Tik noras išgyventi, apsaugoti artimuosius nuo kančių ir mirties užvaldo žmogų. Jos gebėjimas pranoksta visus lūkesčius. Puikus talentus ir sugebėjimus išskristi. Pagrindinis veikėjas neturi žinoti, kas laukia problemų jai artimiausioje ateityje. Pavojinga įsiveržė į panašų deginimas aliejus namuose. Išgelbėjimas šeima atrodė neįmanoma. Kariai Yakuza daugiau nei tiesiog nėra lygus stiprumo priešininkus. Šie žmonės yra labai pavojinga. Su įprastomis savo gyvenimą pertraukia atėjimas. Kova už savo gyvenimą, išganymo dukra ir motina yra prioritetas. Jei jūs neturite kovoti, mirtis nebus ilgai. Tai ne tik medžioti gyvūnų, ji yra motina. Nuo vaiko bandymas daro ją nekilnojamojo monstras. Prieš mūsų akis gimsta žudymo mašina. Laikas baimės yra daugiau. Dabar neaišku, kas turės sunkiau. Galbūt Yakuza puolė klaidingą butą. Jie turės permąstyti savo veiksmus.

Peržiūrų: 2183Komentaru: 0