Total entries in catalog: 16
Shown entries: 1-10 Pages: 1 2 »
Pridėta: 05.08.2015, 17:01
Brothers of War

Žemės ūkio berniukas, Jake, gyvena merginos, ginklai ir adrenalino; jo jaunesnysis brolis, Gregas, myli poeziją. Įtampa ir kartaus konkurencija tarp dviejų pagaliau išsiveržia į kruviną, visą gyvenimą keičiasi smurto. Su tamsių debesų karo artėjančią per Anglijos žalios ir malonaus žemės, tai Greg netikėtai prisiregistruos už fronto linijoje mūšį Prancūzijoje. Prieš chaoso ir netikrumo fone, Gregas atranda bekompromisės žiaurumo pasaulį. Jo kelionė per karo nuniokotame Prancūzijoje atskleidžia labai geriausias ir labai blogiausia žmogiškosios prigimties, kartu su supratus, kad, nesvarbu, kaip toli jūs paleisti, praeitis visada rasite pasivyti su jumis kelią.

Peržiūrų: 3347Komentaru: 0
Pridėta: 29.06.2015, 16:08
Drakono kardas / Dragon Blade

Per senovės Kinijoje karaliauti Han dinastija valstybė yra drąsus karo vadas Lucijus Romos imperijos su savo narsus kariai kariuomenė. Ho Anh vadas komandiruočių, skirta apsaugoti ir ginti šalies vakarų regioną, ji išdavė ir pavergė priešų.
Šie du drąsūs vyrai būtų ne atsitiktinis susitikimas Vakarų dykumos smėlio, ir jie bus ne kovoti vienas prieš kitą ir iš vienos pusės, suvienyti jėgas prieš savo priešų - šlykštus ir godus imperatorius Tiberijus. Šie drąsūs kariai Stengsimės siekti suvereniteto grįžti į Kiniją.

Peržiūrų: 2637Komentaru: 0
Pridėta: 15.06.2015, 17:54
Selma Tai Martino Liuterio Kingo kampanijos kronika, kur bandoma garantuoti lygias teises balsuoti pasitelkiant epinį žygį iš Selmos į Montgomerį, Alabamoje 1965-aisiais.
Peržiūrų: 1718Komentaru: 0
Pridėta: 10.06.2015, 17:06
Ponas Terneris / Mr. Turner

Šis filmas yra skirtas garsaus talentingas Anglų dailininkas William Turner ir jo pastaruosius dvidešimt metų gyvenimo.
Štai šiek tiek tamsus ir retai šypsosi žmogus negali būti vadinamas geras žmogus, bet jis nėra blogas, jis yra uždarytas, manoma, keista, bet tuo pačiu metu jis yra ramus, protingas ir labai gerbiamas bendruomenėje. Williamas mylėjo savo darbą, iš jo rankų išėjo puikus ir užburiančios grožio kraštovaizdį, menininkas gali plaukti į laivą, tik pamatyti audrą, o tada užfiksuoti savo spalvas ant popieriaus. Jis lankėsi viešnamiuose, bendravo su aristokratija ir gyveno tik tokį gyvenimą, kaip jis norėjo. Williamas Turneris pelnė pripažinimą kritikų ir žinovų tapyba, o jo vardas tapo legendinis.

Peržiūrų: 1958Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:24
Keršto kalavijas / Sword of Vengeance

Viljamas Užkariautojas laimėjo pagrindinį pergalę iš Hastings mūšis. Po to kariuomenė turėtų būti Anglijos šiaurėje iki čia buvo sunaikinta šimtai tūkstančių saksų į krikščionybę, o žemė ir sugriovė ekonomiką. Kontroliuojamas toks žiaurus smurtas grafas Durand - brutaliausia vadas karalių.

Ir Duran nustato savo valdžią šiaurines žemes, jo parankiniai yra "Artus ir romėnų palikuonys. Keli vietiniai kad išgyveno žudynes, pastovioje baimėje. Bet ne toli maištas, kuriam vadovauja ateivių simbolį vietos žemių.

Peržiūrų: 3201Komentaru: 0
Pridėta: 26.03.2015, 14:18
Egzodas. Dievai ir karaliai / Exodus: Gods and Kings

„Egzodas. Dievai ir karaliai“ – tai kvapą gniaužianti istorinė drama, apie legedinį Mozę – pranašą, išvadavusi izraelitus iš Egipto vergovės ir atvedusi juos per dykumą iki Kanaano sienos. Įspūdingą epą į didžiuosius kino ekranus perkėlė režisierius Ridley Scottas. Legendinis epinių kino juostų kūrėjas garsiausiai apie savo talentą kino pasaulyje pareiškė sukūręs „Gladiatorių“. Šis jam pelnė ne tik 12 „Oskaro“ nominacijų (penkias iš jų laimėjo), bet ir didžiulį pasisekimą bei šlovę. Aukštai iškėlęs savo, kaip režisieriaus kartelę, jis jos nebenuleido. Po „Gladiatoriaus“ sekusios juostos „Avinėlių tylėjimas“,„Juodojo vanago žūtis“, „Dangaus karalystė“ , „Prometėjas“ ir kitos tapo tik dar stipresniu įrodymu, kad R. Scottas tikrai žino, ką daro. Sužavėtas istorinių epų, šį kartą jis ėmėsi religinio mito – Mozės istorijos. Tradiciškai, R. Scotto aktorių komandoje garsiausi Holivudo vardai: Aaronas Paulas, Johnas Turturro, Sigourney Weaver, Benas Kingsley ir Christianas Bale’as, kuriam buvo patikėtas pagrindinis – Mozės vaidmuo. Filme iš naujo pažvelgiama į istoriją, kai Mozė dykumoje pamatė liepsnojantį, tačiau nesudegantį krūmą. Netrukus šis prabilo Dievo balsu ir liepė Mozei keliauti į Egiptą ir paprašyti faraono, kad jis paleistų iš nelaisvės izraelitų tautą. Faraonui nesutikus, egiptiečius ištiko dešimt nelaimių – vanduo virtęs krauju, varlių antplūdis, kūdikių mirtys... Galiausiai Mozė išsivedė izraelitus į daugybę metų trukusią, iššūkių ir sunkumų kupiną, tačiau vilties persunktą kelionę, kuri tapo viena įspūdingiauių istorijų žmonijos atmintyje.

Peržiūrų: 2564Komentaru: 0
Pridėta: 15.02.2015, 19:48
Atstumtasis / Outcast Visas veiksmas vyksta Kinijoje, dešimtame amžiuje. Istorijos centre - karys, kuris tam, kad atgauti pasitikejimą turejo vykti gelbėti princesės.
Peržiūrų: 2726Komentaru: 0
Pridėta: 01.02.2015, 16:37
Sniego kalėjimas / Into The White

Ateina laikas, kai priešai tampa draugais. Per kurčiųjų Norvegijos miškų teritorija yra kruvinas mūšis tarp dviejų orlaivių, kova truko kelias valandas, kovoja du - anglų ir vokiečių lėktuvus.

Kaip rezultatas, du orlaivio mūšis žala yra padarytos, kuri neleidžia jiems toliau kovojant, ir yra ant žemės. Aplink tankiais miškais, kuri neleidžia karinio kvietimo kopiją galimybę. Civilizuotas gyvenimas yra praeityje, ir dabar jie yra priversti prisitaikyti prie beveik "akmens amžiuje".

Nauja, labai atšiaurių gyvenimo sąlygų priversti kovotojus pažvelgti į savo gyvenimą naujų būdų, įvertinti savo veiksmus, manau, apie tai, kas jų laukia ateityje. Buvo atkirstas nuo civilizuoto pasaulio, žmonės mato viskas yra ne taip kategoriškai. Dabar priešas bus priversti tapti draugais, arba bent jau draugais ir kolegomis.

Bendradarbiavimas tarp kartaus priešų, kurie iš pradžių norėjo sunaikinti viena kitą, tai yra pasitikėjimas. Griežtas gyvenimo sąlygos atimti iš žmonių pasirinkimas - dabar jis neturi prasmės padalyti pašnekovą pagal tautybę, ar prisiminti prieš kelias savaites jie pasidalijo poligone. Gamta imtis savo kursą, ir net prasčiausi priešai tapo geriausi draugai.

Peržiūrų: 3415Komentaru: 0
Pridėta: 28.01.2015, 14:26
Ištrūkęs Džango / Django Unchained Premijų medžiotojas King'as Schultz'as išgelbėja iš vergijos pagrindinį herojų Džango (Jamie Foxx'as). Schultz'as ieško dviejų žudikų, o buvęs vergas žino kur juos rasti. Premijų medžiotojas suteikia Džango galimybę tapti kažkuo daugiau, nei vergu ir pažada padėti iš žiauraus dvarininko Calvin'o (L. DiCaprio) išvaduoti pagrobtą sužadėtinę Brunhildą.
Peržiūrų: 3647Komentaru: 0
Pridėta: 28.01.2015, 14:22
Klajūnės kerštas / The Revenge of the Whore Keršto troškimas perrašo istoriją. Alexandra Neldel populiarios istorinės dramos tęsinyje. Mari sužino, kad jos mylimas vyras Mišelis žuvo kautynėse. Nieko nelaukdama, ji iškeliauja keršyti. Bet, pasirodo, Mišelis gyvas. Dabar jiems abiems lemta dalyvauti istoriniuose įvykiuose.
Peržiūrų: 2134Komentaru: 0
1-10 11-16