Total entries in catalog: 132
Shown entries: 11-20 Pages: « 1 2 3 4 ... 13 14 »
Pridėta: 05.08.2015, 17:08
Džekas ir milžinų nugalėtojas / Jack the Giant Killer Tai moderni, trimatė, visai šeimai skirta XXI-ojo amžiaus pasakos apie Džeką ir stebuklingą pupą versija, kurioje nusifilmavo britų žvaigždė Ewanas McGregoras. Istoriją sukūrė režisierius Brianas Singeris („Iksmenai“ , „Supermeno sugrįžimas“, „Paprasti įtariamieji“). Ūkininko samdinys Jackas vieną dieną šalia savo namų pasėja pupą. Šiai užaugus iki pat dangaus, pupa atveria slaptą kelią į tolimą ir paslaptingą milžinų pasaulį. Pirmuoju jų grobiu Žemėje tampa princesė Isabelle. Taip paprastas vaikinukas pasiryžta žygiui - išgelbėti milžinų pagrobtą gražuolę, karalystę ir visą pasaulį.
Peržiūrų: 2140Komentaru: 0
Pridėta: 27.07.2015, 18:13
Neįmanoma misija: slaptoji tauta / Mission: Impossible - Rogue Nation

Treileris

Kai FMĮ ištirps ir Ethan Hunt iš darbo, jo komanda staiga susiduria su plataus tarptautinio tinklo aukštos kvalifikacijos specialiųjų agentų - Syndicate. Šis "gentis nesąžiningi" apsėstas sukurti naują pasaulio tvarką idėjos ir planuoja niokojančių išpuolių seriją. Etanas ir bendrovė susijungė su diskredituotas britų agentą Ilsoy Faustas ir pradėti jo dauguma neįmanomą misiją, suprasti, kad kiekvienas iš jų gali būti apie Syndicate pusėje.

Peržiūrų: 7688Komentaru: 0
Pridėta: 21.07.2015, 17:07
24 valandos / 24: Live Another Day Seifų plėšikas Saimonas (akt. Attalas) paleistas lygtinai iš kalėjimo, tačiau tai jo nesustabdo nuo menkos vagystės kartu su mėgstamiausiu nusikaltimų bendru Albertu (akt. Jean-Francois Steveninas). Kai pastarasis pasiūlo jiems didelį darbą pabandyti nušvilpti legendinį Florentino deimantą, filme įvertintą 40-čia milijonų eurų, tačiau realiame gyvenime dingusį per pirmą pasaulinį karą ir niekada nerastą, Saimonas pasitelkia savo vagies įgūdžius, siekdamas suvilioti gražuolę Džiuliją (akt. Bejo), kuri po paslaptingos savo motinos mirties buvo atsakinga už brangakmenio aukcioną.
Peržiūrų: 2247Komentaru: 0
Pridėta: 14.07.2015, 21:37
Insurgentė / Insurgent

Maždaug prieš metus didelis ekranas pirmą kartą pasirodė "skirtingai" trilogija, kuri buvo šešiolika, ir pradėjo kalbėti Beatričė TRIS Prior (aktorė Shailene Woodley) istoriją. Pasaulio, kuriame žmonės gyvena bendruomenėse, padalintas į penkias trijų ypatumus ateitis yra ne unikalus, tačiau keletas bendruomenės. Bijo tapti atstumtuoju, jis slepia savo kompleksiškumo ir pasirinkite Ryžtingųjų bendruomenę. Nepaisant to, jo miesto vadovas Džanina (aktorė Kate Winslet) greitai įsisavinti trigubai ir supranta, kad ji kelia grėsmę dabartinės vyriausybės stabilumą.

Tristi priversti bėgti. Kartu su ištikimi keturių (aktorius Theo James) siekiama išaiškinti paslaptis mergina išlaiko Pasiaukojantieji ir kodėl išmintingą bendruomenę, paskatino Džaninos siekia juos sustabdyti. Pavojingos situacijos ir skausmingos galimybės vėl persekioti vienas kitą. Tristi suvokia, kad jos gyvenimas niekada nebebus kiti bendruomenės nariai. Dar daugiau - ji pamažu supranta, kad jo sprendimas gali pakeisti visa žmonijos istorija.

Peržiūrų: 23348Komentaru: 0
Pridėta: 29.06.2015, 16:08
Drakono kardas / Dragon Blade

Per senovės Kinijoje karaliauti Han dinastija valstybė yra drąsus karo vadas Lucijus Romos imperijos su savo narsus kariai kariuomenė. Ho Anh vadas komandiruočių, skirta apsaugoti ir ginti šalies vakarų regioną, ji išdavė ir pavergė priešų.
Šie du drąsūs vyrai būtų ne atsitiktinis susitikimas Vakarų dykumos smėlio, ir jie bus ne kovoti vienas prieš kitą ir iš vienos pusės, suvienyti jėgas prieš savo priešų - šlykštus ir godus imperatorius Tiberijus. Šie drąsūs kariai Stengsimės siekti suvereniteto grįžti į Kiniją.

Peržiūrų: 2485Komentaru: 0
Pridėta: 29.06.2015, 14:29
Parkūras / Tracers

Juosta pasakoja apie vaikiną, vardu Vaizdo istorija ?? Velokurjers yra skolinga tam tikrą nusikalstamą grupę. Vieną dieną jis paskambina savo dviračių sexy nepažįstamasis, kuris vilioja jį ir valytuvai į parkour pasaulyje.

Peržiūrų: 5002Komentaru: 0
Pridėta: 15.06.2015, 20:31
Wyrmwood: Road of the Dead

Barry buvo talentingas mechanikas ir šeimos žmogus, tačiau jo gyvenimas buvo ne sunaikinti ant Zombie Apocalypse išvakarėse. Tam tikra prasme jis yra derinamas su kitu maitintojo, Chalker ir kartu jie užtaisymo save pasipriešinti savo kelyje orda mėsėdžiams monstras prowling atšiaurių Australijos krūmo.

Peržiūrų: 2117Komentaru: 0
Pridėta: 15.06.2015, 20:03
Iš gelmių / Deep Rising

Kartais atsitinka taip, kad asmuo neturi pasitikėjimą, o kartais priešingai, ji įrodo, per daug. Pasitikėjimo sukčiai ir vagys dažnai nepavyksta juos, nes priežiūros niekada nenustojo niekam, ypač tokiais klausimais.

Jei asmuo nėra atsargūs ir pasitikintis savimi, tai yra labai lengva pagauti ir padaryti lėlių į žmogų, kuris yra labiau mąstantis visuose dalykuose rankose. Už brangiausias vandenyno pasaulinėje linijinės. "Argonavtika" yra nepakartojama su visais, kurie atėjo prieš ją.

Naujos technologijos, gražus dizainas, nuostabi paslauga, kuri organizavo tiems, kurie aplankyti laivą. Tie, kurie atėjo pas jį į pirmojo etapo procedūros gali tik pavydėti. Taigi mes manome, kad žmonės ten įstrigę, ir tiksliai tos pačios mintys aplankė sukčių turėjo vaizdu į įdėklą. Mažos ir didesnės, jie sukūrė visą grupę, kuri buvo apiplėšti laivų milijonierius.

Pagrindinis tikslas yra brangakmenių, kurie buvo laive ir praktiškai nesaugoma. Sukčiai atvykti į laivą vėliau ir pateko į tik trys poilsio, poilsio yra miręs ir nužudyti. Didžiulis jūrų pabaisa užpuolė laivą, o dabar visi žmonės turės bėgti nuo jo, akmenys truks, ką žmonės pagalvos.

Peržiūrų: 2946Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 19:29
Pašėlęs Maksas 2015 / Mad Max: Fury Road 2015

Žmonijos ateitis yra ne parduotuvėje utopinio paveikslėlyje idealios visuomenės, kurioje galiausiai pasiektas lygybės ir brolybės, o ne totalitarinį pasaulį, kur vienas veiksmai negali pabėgti akylas akis negailestingas sistema. Viskas buvo daug nuobodus ir liūdniau: pasaulis įmerkta į galutines degalų karų išgyveno pilietinės visuomenės žlugimo ir tapo labai nepatraukli vieta. Žmonija susiduria su gėlo vandens trūkumo ir pilnas savivalė, apsigyveno miesteliuose ir kaupiami palei transporto maršrutų.  Dabar kiekvienas yra kelių gauja, ar yra taikomos jų išpuolių. Arba - kaip Max Rockatansky, kai tarnavo Highway Patrol - pasirenka atsiskyrėlio gyvenimą ir laikomos atskirai, kiek įmanoma bendrauti su kitais. Maksimalus sustiprino į išorės stebėtojas po jo sūnaus ir jo sutuoktinės ir jų keršto žudikų mirties keliu, ir neskuba grįžti į nualintą visuomenėje: jis klajoja ant išdegintos dykumos į savo "Interceptor" ir vienatvė yra gana patenkintas. Tačiau net ir didžioji post-apokaliptinio dykumoje Maks nematau pailsėti: dėl žmonių, kurie prarado savo žmogaus formą, bet nėra išganymo.

Peržiūrų: 17662Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 15:37
Keršytojai 2 / The Avengers: Age of Ultron

Lietuvių k. 

Nauja dalis filmo į sci-fi trileris žanro "Keršytojas amžius Ultron" visa žmonija bus ant visų panaikinimo slenksčio. Šiuo metu žmonija susidurs Ultron - sukurtą dirbtinį intelektą, siekiant apsaugoti Žemę nuo įvairių piktadariai ir grėsmes. Bet ten buvo gedimas ir svarbiausia grėsmė tapo visa jo pasaulis. Shield Corporation ", sukūrė šį intelekto, suskilo, ir niekas atsispirti šį kūrimą. Gyventojai neturi kito pasirinkimo, kaip tik prašyti išgelbėti didžiausių herojai Žemė - Keršytojas. Bet Ultron pajėgos yra toks didelis, kad Keršytojas abejoju, ar jie gali ją įveikti. Jie mano, kad apie Ultron karaliavimo pradžia yra nukreiptas į tai, kad nėra žmonėms jo vieta pasaulyje ...

Peržiūrų: 15883Komentaru: 0