Žiūrėti Diena / The Day Lietuvių kalba

Pridėta: 27.03.2015, 14:24
Diena / The Day


Dėl planetos turėjo didžiulį kataklizmo. Veiksmo filmai atsiskleis lygiai dešimt metų po tragiškų įvykių. Žmonija jau seniai įpratę vadovauti savo gyvenimą.

Dauguma gyventojų mirė. Tie, kurie sugebėjo išgyventi nelaimės, buvo suskirstyti į dvi grupes. Pirma padarė kanibalai. Jie gyvena ne ką kažkas valgyti žmogieną. Antroji grupė įtraukta likusius žmones. Jie yra priversti vaikščioti pasaulį per vieną dieną vilties rasti gerą vietą. Kartkartėmis kelyje filmo personažų pasirodo kanibalai. Jie sumažina grupės narių skaičius bandyti likti arti viena kitos.

Išgyventi pažintis su kanibalai pavyko penkis kitus žmones. Jie buvo pagrindinės siužeto herojai. Mergaitės ir berniukai vis dar tikisi rasti saugią vietą. Grupė renkasi troba. Rikai, maitintojo vadovas nusprendė likti čia ilgam. Herojai bandys padėti savo draugui Henson, kuris sunkiai serga keliaujant. Marija ir Adam bandė įtikinti Rick eiti toliau. Bet jis nenorėjo klausytis jų.

Herojai filmo "Judgment Day" yra nuolat bijo susidurti pavojų. Kiekvienas iš jų brangina savo gyvenimą. Jie ieško sprendimų dabartinių problemų planetoje. Bet kas keli žmonės gali padaryti prieš gamtą?
    Peržiūrų: 1726Komentaru: 0

    Diena / The Day nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям