Žiūrėti Klausk manęs bet ko / Ask Me Anything Lietuvių kalba

Pridėta: 05.08.2015, 16:59
Klausk manęs bet ko / Ask Me Anything


Atsižvelgiant į gyvenimo šiandienos jaunimui žinoma imtis internete, matyt, pagrindinį vaidmenį. Paskutinį kartą kai jauni žmonės rašo apie gyvenimo sunkumus ant popieriaus lapo slaptą dienoraštį ir paslėpė juos nuo smalsių akių. Ir dabar visi visiškai kitoks.

Nieko puikus mokyklos studentas pavadintas Katie Kempenfelt yra gana modernus mergaitė. Ji paliko senus taisykles dienoraštis ir sukūrė savo puslapį į socialinį tinklą. Jame ji sako abonentams apie viską, kas vyksta su ja. Gyvenimo situacijos ji yra labai praturtino įvairiuose renginiuose, nepaisant jos jauno amžiaus. Tai kiekvieną dieną, iš neįvardytų asmuo, kuris užpildo savo dienoraštį ant slapčiausius savo gyvenimą. Reaguodama į tai, ji gavo labai daug pastabų iš skaitytojų apie tai, kas vyksta jos gyvenime. Pagrindinis veikėjas iš filmo "Paklauskite manęs apie ką nors", parašė atsakymų daug, tiek teigiama, tiek neigiama. Dienoraštis įgauna neįtikėtiną populiarumą tarp savo bendraamžių, ir jos draugai, ir nereiškia, kad dienoraščio kūrėjas, tai Cathy.

Į filmą "Paklauskite manęs apie ką nors" rodomas kaip dienoraščio skaitytojai grožio staigiai pakiltų skaičius. Visi susijaudinęs aptarti savo paskalas. Tai nėra tokioje padėtyje, ne įsukimo. Kempenfelt eina į virtualų pasaulį su apkalbos galvos, ji nori didelis naujienas. Mergina nedvejodama kalbėti apie intymių akimirkų savo artimųjų ir artimuosius, ji trokšta populiarumo ir reitingus. Tačiau netrukus mergina susitiko su savo kvailų ir neapgalvotų veiksmų pasekmes. Kokias išvadas filmo herojė "Paklauskite manęs apie ką?"

Bet tai dar ne taip toli nuo mokyklos metų pabaigoje. Bendraamžiai varžosi pokalbius, kurioje įstaiga yra būtina taikyti ir ką suknelė turėtų būti perkamos prom. Kathy nėra ypač nerimauja dėl to. Mergina nežino išvis ką jis nori būti užsiima visą savo egzistavimą. Siekiant įgyti laiko galvoti apie savo ateities karjerą, ji nusprendžia šiemet nebus taikomos universitete. Ji nori pradėti mokytis iki kitų metų. Per šį laiką, filmo herojė, "Paklauskite manęs, ko norite" planuoja galutinai apsispręsti dėl savo pašaukimo ir atsidursite šiame pasaulyje. Nepaisant to pagrindiniame puslapyje, ji peržengia vis pasiduoti blogos prisiminimus apie jo praeities gyvenimo. Bet praeitis jauna grožis netelpa su idealiu mergina.

Metams bėgant, o juostos herojė, "Paklauskite manęs apie ką nors" patiria pirmuosius jausmus meilės, santykiai baigiasi, paverčia romaną su susituokusių jaunų vaikinų. Mergina net tuo pačiu laikotarpiu yra santykį su keletu vyrų. Su savo istorijas dienoraštį internete įgauna neįtikėtiną populiarumą. Ir Kathy analizuoja savo gyvenimą ir atspindi savo klaidų jaunimo.

Filmas "Paklauskite manęs apie ką" reiškia sudėtingų istorijų savistaba paauglėms. Jauna mergina tik peržengia išmokti sunku, kaip suaugusiųjų gyvenimą. Ji susitinka su Neregėta už save meilės santykius ir išdavystės pasaulį. Apie savo asmeninį puslapį Kempenfelt pasakoja apie santykius su priešingos lyties istoriją. Ir su skaitymo grįžtamojo ryšio pagalba įvertina savo veiksmus ir daro savo pasirinkimą. Į filmą "Paklauskite manęs apie ką nors" į herojė ji išgarsino ir jauna aktorė Britt Robertson įvaizdį. Anksčiau ji taip pat dalyvavo filmų šaudymo, pavyzdžiui, "Cake" ir "Long Road".


Žiūrėti nemokamai filmą manes apie ką 2014 geros kokybės HD 720
    Peržiūrų: 2874Komentaru: 0

    Klausk manęs bet ko / Ask Me Anything nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям